להיות אישה - עם ניתוח ובלעדיו
המעצבת שאחראית למהפך האופנתי של מירי רגב
הבירה החדשה של אירופה
מתכון למפרום חצילים
מסע בין ערוצים
לא עוברת סלקציה
אגדה של מלון
חותמת גומי
העסק שאחרי הסערה
מקום עם אופטימיות
ביד הלשון
לא בצל המחלה. אף על פיה
קטן עליה
תעשו כבוד לנציג המגזר
עוגת דבש טבעונית
7 תרופות שצריך בכל חופשה
X

הצד המפחיד והאפל של בובות המין הרובוטיות

0
0
SHARES

העתיד כבר כאן: כבר היום אתם יכולים לרכוש בובת מין רובוטית שתדבר, תיגע ואפילו תגיע לאורגזמה. אבל התגשמותו של החלום טומנת בחובה גם את התגשמותו של סיוט, ויש מי שטוען שהוא צריך להדאיג אותנו אפילו יותר מצפון קוריאה. מה מסתתר מאחורי העיניים המזוגגות של בובות המין העתידניות?

אחד התחומים שהולכים ומתפתחים בשנים האחרונות הוא תחום בובות המין. אם עד לפני כמה שנים בובת מין עדיין היתה אותו בלון מתנפח בדמות אישה, היום מדובר כבר בבובות שנראות ומרגישות מציאותיות להחריד, כל כך קרובות לדבר האמיתי (ומן הסתם גם רחוקות שנות אור ממנו) שכבר יש אנשים שבחרו להעביר את חייהם לצד בובה כזו. הדבר הבא בתחום, עליו עומלים בתעשיית הסקס בשיא המרץ, הוא רובוטים – מכונות מין משוכללות עם טכנולוגיה מלאכותית, שיהיו קרובות לאנושיות יותר מאי פעם ויידעו לספק יותר ויותר צרכים של המשתמשים בהן. הן מדברות, זזות והן אפילו מסוגלות לדמות אורגזמה משל עצמן.

 

הדור הבא של חיי המין שלכם

אחרי עשור של פיתוחים והמצאות, תעשיית הסקס הטכנולוגית מתקרבת ליצירת רובוט המין המושלם. לאן העולם הזה הולך והאם אנחנו רוצים להגיע לשם?

רובוטי מין

לכתבה המלאה של עדי הגין

עבור רבים, רובוטי מין הם התגשמותו של חלום עתידני ואוטופי שעד לא מזמן היה מופרך ומרוחק וכיום נראה קרוב מאי פעם. איך אומרים, העתיד כבר כאן. אבל יחד עם התגשמות החלום הרטוב, מתקרב אלינו גם הפן הדיסטופי והמפחיד ביותר שלו.

 

אחד הדברים שמפתחי טכנולוגיות המין מפתחים ברובוטים אלו הוא איסוף מידע אישי של המשתמש. בובות המין המשוכללות יזכרו בדיוק מה עשית איתן ומתי. בדיוק כמו לכל טלפון חכם, מחשב או טאבלט, גם לרובוטים יש מערכת הפעלה, אשר דורשת מהם חיבור לוויי פיי. ובדיוק כמו כל טלפון חכם, מחשב או טאבלט, גם אותם האקרים יוכלו לפרוץ ולהשתמש בהם כנגד בעליהם.

 

לדברי ד"ר ניק פטרסון, מרצה לאבטחת סייבר שהתראיין למגזין הדיילי סטאר, לפרוץ לרובוט מין יהיה אפילו פשוט יותר מלפרוץ למחשב או טלפון נייד, וברגע שתהיה להם גישה לרובוט – תהיה להם שליטה מלאה עליהם. "הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא שלהאקר תהיה שליטה על אחד הרובוטים האלה", לדבריו. "ברגע שהם נפרצים, בהחלט ניתן להשתמש בהם לתועלת תסריטים שונים, או כדי לגרום לנזק".

 

"האקרים יכולים לפרוץ לרובוט או מכשיר רובוטי ולהחזיק בשליטה מלאה על החיבורים, הזרועות, הרגליים וכל מכשור מחובר נוסף – במקרים מסוימים סכינים או כלי היתוך", הוסיף ד"ר פטרסון. "הרובוטים האלו מגיעים עד למשקל של יותר מ-90 קילו, והם מאוד חזקים. ברגע שהרובוט נפרץ, הפורץ יכול לשלוח לו הוראות הפעלה". 

 

תכירו, סמנת'ה - הרובוטית שמדברת, מגיבה למגע ואפילו גונחת וגומרת

 

לא מדובר בנביא סהרורי אחד בסדום. גם אילון מאסק, המיליארדר שייסד את PayPal וטסלה מוטורס (החברה המובילה לייצור מכוניות חשמליות) ואחד האנשים החזקים ביותר בעולם הטכנולוגיה כיום, הזהיר כבר מפני עתיד לא רחוק בו האינטילגנציה המלאכותית תתהפך על יוצריה ותשמש ככלי מלחמה אוטומטי ומסוכן להחריד. הוא טען שצפון קוריאה היא מהקטנות שבדאגות של המין האנושי אל מול החשש הזה.

 

אך התסריטים של מלחמות רובוטים ומיליונים שייאבדו את עבודותיהם לטובתם הם אמנם ריאליים יותר מתמיד, ובכל זאת עדיין נשמעים הזויים ומרוחקים יותר מהפן האישי, המאיים הרבה יותר.

 

תארו לעצמכם גבר ברגע אינטימי וחשוף ביותר, שוכב עם רובוט מין שכזה, ומוצא עצמו לפתע מותקף על ידיו. אפשר לחשוב על אין ספור תרחישי זוועות נרקמים סביב זה, כשרצח הוא אופציה ממשית ומגוונת בתוכם. רק דמיינו את אותו גבר בוהה בעיניה המזוגגות של הבובה מבלי לדעת שהן בוהות בו חזרה, ומאחוריהן האקר שמחכה לרגע הנכון ביותר לתקוף. הו, האימה. בהצלחה לכולנו.

הכי מחופשות באתר