כניסה
לאחר הרשמתך ישלח לכתובת המייל שהזנת סיסמה זמנית וקישור לאימות הרשמתך. אימות ההרשמה יתבצע דרך לחיצה על קישור שתקבלי בגוף המייל. לאחר מכן תוכלי להזין את הסיסמה הזמנית אותה קיבלת, ולגלוש כגולשת רשומה באון לייף
אנא המתן/י מספר שניות

כל הדרכים ליהנות ממין אוראלי

למרות היותו מוקד קשר השתיקה הכי גדול בתחום המיניות, מין אוראלי הוא אחד המהנים ביותר ועל פי הסטטיסטיקות גם אחד הגורמים הגדולים לאורגזמה נשית. איך להתגבר על הבושה וליהנות ממין אוראלי?

מין אוראלי נמצא במוקד קשר השתיקה הכי גדול בחיי המין, אנחנו לא מדברים על זה, אבל כנראה לא מתנגדים לעשות. מחקרים מראים כי 70-60 אחוזים מהאנשים הבוגרים מדווחים כי הם מקיימים מין אוראלי. גם מחקרים משנות ה-50 וה-60 מדווחים על נתונים דומים.

 

לא רק זאת, הסטטיסטיקה העולמית מצביעה גם על כך ש-80 אחוזים מהנשים מצליחות לחוות אורגזמה ממין אוראלי, בעוד שרק 20 אחוז מהנשים מצליחות לחוות אורגזמה ממשגל רגיל.

 

אבל מאיפה בכלל נובעת הבעיה? זה מתחיל בכינויים שמתלווים לזה כמו "לרדת" או "למצוץ" עד לבדיחות חסרות הטעם לגבי הריחות שיכולים להפריע. אז אולי זה אגואיזם במיטה אולי פחד מחשיפה אינטימית זוגית, אבל העובדה היא כי מין אוראלי נחשב עדיין כהתנהגות שלא מדברים עליה. גברים מתרברברים כי "קיבלו"  בעוד נשים מעדיפות לפעמים להתעלם מהנושא.

 

"יחסי ציבור שליליים לאיבר המין הנשי"

גילי פליסקין מחברת הספר דברים שרציתי לגעת, ומנהלת את גיליסט – באר המשאלות שלך באינטרנט  מסבירה: "הקושי העיקרי של הנשים הוא בהרגשה כלפי איבר המין. אנחנו חיות בחברה שבקלות אפשר לפתח בה תסביכים לגבי איבר מין – ריח, צורה, וכו'. לאיבר המין הנקבי יש יחסי ציבור שליליים והרבה מאוד נשים מרגישות חוסר ביטחון לגבי איבר המין שלהן".

 

לדבריה, אחת השאלות הראשונות שנשים נוטות לשאול גניקולוגית היא "האם אני בסדר?", "האם אני נורמלית שם למטה?". יש תעשייה שלמה של ניתוחים פלסטיים שעוד יותר מערערים את הביטחון ומעודדים נשים לעצב מחדש את איבר המין שלהן כדי שייחשב לראוי ויפה.

אבל הקושי הגדול ביותר ללא ספק הוא של הנשים. הוויכוח של "לתת או לקבל", מקבל משמעות חדשה כשמדובר על מין אוראלי. כי גם אם את כבר מודה בפני עצמך ובפניו שאת רוצה, איך עוברים את המחסום הכי גדול ומבקשים מבן הזוג שלך מין אוראלי בלי שזה ירתיע אותו?

 

לדברי ד"ר דניאל וטלמן, סקסולוג קליני מהמרכז לשיפור התפקוד המיני בשירותי בריאות כללית ברמב"ם וחבר סגל המכללה האקדמית בית ברל, גורם הרתיעה מספר אחת הוא "זה מלוכלך שם למטה". אז בדיוק ההפך", הוא אומר, "יש יותר חיידקים בפה מאשר באיבר המין הנשי". 

 

פליסקין טוענת כי עם מטען כזה, יש הרבה נשים שלא מקבלות את איבר המין שלהן כמו שהן, וקשה להן לחשוף אותו בפני הפרטנר/ית שלהן. זה יכול להיות קשה במיוחד כשמדובר במין אוראלי, כיוון שאז את חושפת את איבר המין שלך למישהו שיכול לראות ולהריח. כך שאם את לא מרגישה בנוח עם איבר המין שלך, זה יכול להעצים את חוסר הביטחון ואף לעורר פחד מדחייה.

להרגיש בנוח עם הגוף שלך

"לפעמים בני זוג מאוד רוצים במין אוראלי עם בת זוגם, והיא לא מסכימה בגלל שהיא עצמה לא מקבלת את עצמה וחוששת שזאת תהיה חוויה לא נעימה", אומרת פליסקין, "החברה מפעילה עלינו מכבש לחצים כבד בכל מה שקשור לגוף ולמיניות, וקל מאוד להרגיש חוסר ביטחון. אם את מסובכת עם הגוף שלך – יהיה לך קשה לתת אמון במישהו אחר, שיקבל אותך כמו שאת.

 

"כשמשהו הוא לא מדובר בחברה, חוסר הביטחון סביבו רק הולך ומתעצם. במקרים כאלה חשוב להשיג מידע ולפתוח את זה לשיחה כדי להרגיש טוב. זאת הסיבה העיקרית שהקמתי את האתר שלי שיש בו עמוד של פות-רטים כדי שנשים יוכלו לראות איך איברי מין של נשים אחרות נראים, ולקבל את עצמן יותר".

 

פליסקין מסכמת: "כשאת מדברת על נושא מושתק פתאום את מגלה שאת לא לבד. פתאום את מזהה את המסרים החברתיים שאת מפנימה. פתאום נפתח פתח להרגיש אחרת, טובה יותר, משוחררת יותר, אוהבת יותר". לדבריה, חשוב לעבוד על חיבור לגוף, קבלה שלו כמו שהוא, ואהבה עצמית, על כל גווניה: "רק אם תרגישי שלמה עם עצמך תוכלי לאפשר למישהו אחר לאהוב אותך. זה אולי הרבה עבודה, אבל שווה את זה. לגמרי".

 

ד"ר וטלמן מוסיף: "סקס, כמו כל דבר אחר הוא הרבה פעמים עניין של ניסוי וטעייה. הרעיון הוא קודם כל להתחיל. להתנסות. אם את נהנית מזה, אז כנראה זה מה שאת צריכה להמשיך ולעשות".

ששת השלבים למין אוראלי מוצלח

אחרי שמתגברים על מחסומי הבושה וחוסר הביטחון העצמי, הביצוע הוא רק שאלה של זמן. ופה,  כדאי להחליט מראש על כללים מנחים. אולי לא מנחים מדי, כדי לא להרוג את הספונטניות.

 

1. הוראות מדויקות.  אם את יודעת מה את רוצה או מה עושה לך טוב, תנחי את בן הזוג שלך. אפשר גם להגיד לו תוך כדי ולתקן מיד. הדרך הכי טובה לקלקל מין אוראלי היא לא ליהנות  אבל לא להודות בזה. חוץ מזה, אם את אומרת לבן הזוג שלך בדיוק מה את רוצה, הוא יעריך אותך ויבין שיש לו עניין עם אישה שיודעת בדיוק מה היא רוצה.

משחקי טעמים ותחושותמשחקי טעמים ותחושות
אימג'בנק ו-GettyImages

2. על טעם ועל ריח. כל מי שאמר שיש קשר הדוק בין אוכל  לסקס, יכול מאוד להיות שהתכוון גם למין אוראלי. באופן עקרוני, כל מה שאחנו אוכלים משפיע על ריח הגוף שלנו וגם על הטעם. כך שבעצם טעמים זה דיוק שם המשחק במין אוראלי. אםשר ללכת על האופציה הטבעית - פירות, יין ושוקולד, אבל אפשר גם להוסיף דברים  פחות טבעיים כמו ספריי בטעמים ובצבעים שונים. במקביל, אולי לא כדאי לך לאכול שום ובצל לפני שמתחילים.

 

3. טעמים למתקדמים. אם כבר עברתם את משחקי הטעמים הפשוטים, אפשר לעבור שלב וללכת על משחק טמפרטורה ותחושות. למשל, בקשי ממנו לשים קוביית קרח בפה או סוכריית מנטה ממש חריפה ותראי מה זה עושה לך. אם את חובבת שתייה חמה דווקא, הציעי  לו לשתות כוס תה חם לפני. תחליטי מה את אוהבת יותר.

 

4. להרחיב את תחומי העניין. גברים רובים נוטים לחשוב שהדגדגן הוא הוא איבר ההנאה הנשי היחיד ואי אפשר לזוז לצדדים. אז זהו, שאמנם הכל תלוי בך, אבל אם תאפשרי לו לזוז למעלה ולצדדים, יכול מאוד שתגלו יחד עולם שלם של תחושות חדשות.

 

5. תספורת ברזילאית. זו רק אחת האופציות, אבל מחקרים מראים שנשים מרגישות הרבה יותר נוח עם סקס אוראלי אחרי סידור שיער. גם פה אפשר לגוון ואפילו רצוי.

 

6. אווירה, לא פחות חשוב. נרות, פרחים, מצעים, תאורה מעומעמת, הם בדיוק מה שצריך כדי להתחיל. אחד מהטרן אופס הכי גדולים לגברים הוא "להיכנס לאווירה". מפתיע, אבל  גם גברים מתקשים להיכנס למוד במיוחד  לקראת מין אוראלי אם האווירה לא מתאימה. אולי זה הפחד שלהם לא להיראות טוב, או אולי כי הם פשוט לא בטוחים במה שהם עושים.

תגובות

סה"כ תגובות: 12
פרסום תגובה חדשה
ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
הספר שלה
08:42 13.04.11 | מיכל

אליפותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

0 points
שלום לך רינה ותודה שנחתת
10:24 14.04.11 | בוקר טוב

אם היית מגיעה אלינו לפני שלושים שנה, אפשר היה להגיד שאת מחדשת משהו. אנחנו מצויים היום כבר בתקופת האחרי מין אורלי, כשהגברים שליקקו כבר כל כך הרבה חושבים, רגע לא עדיף שאני אביא אותה לאורגזמה עם האצבע? בשביל מה אני צריך איזה וירוס פפילומה בגרון או פטרייה (ולא שיטאקה) וכו' וכו'

0 points
להרבה נשים עדיין קשה לקבל את עצמן
12:59 16.04.11 | עדיין

ללא תוכן

0 points
מין אורלי
09:47 27.04.11 | החתיך

הגיע הזמן שכל הנשים יבינו שהגברים אוהבים מין אורלי ויתחילו למצוץ ,כך אחוז הגירושין ירד פלאים!

0 points
פתט אם לדעתך זאת הסיבה שגברים מתגרשים? אתה מסכן
19:45 23.05.11 | הצחקתני

ללא תוכן

0 points
זו הבעיה: שבפה יש המון חיידקים
11:16 18.04.11 | אבל...

ואני אמנם אוהבת מין אוראלי, אבל מאז שהחלטתי להעדיף ידיים (נקיות) על לשון הפסיקו להטריד אותי זיהומים בדרכי השתן ופטריות מעצבנות. עצוב אבל אמיתי. לא שלא ניסיתי קודם להתקלח מיד אחרי או להתעקש שיצחצח שיניים בקפידה...

0 points
דרכי מניעת UTI בשל סקס
00:05 20.04.11 | סטודנט לרפואה (כמעט רופא)

כדי להמנע מזיהומים אלו (UTI) ניתן להשתמש באנטיביוטיקה לאחר הסקס כמניעה (בשונה מאנטיביוטיקה הנצרכת הטיפול במחלה קיימת).
לגבי האנטיביוטיקה המומלצת - שאלי את הגניקולוג

0 points
כל הכבוד לגילי
12:52 24.05.11 | אורי ביתן

משוםמה יש נשים שחושבות שגברים רק רוצים לחדור. שטויות, מין אוראלי זה כיף.

0 points
הכתבה עשתה לי בחילה.... בעעעעע
14:05 06.06.11 | הומו מזועזע

גם תמורת 1,000,000 שקל לא אתקרב לאיבר המין הנשי. הטראומה לא שווה את הכסף.

0 points
נו באמת
23:20 28.10.13 | סתם סטרייטית

אוזן רגילה נראית רע יותר מכוס נורמלי,

0 points
משנת 1996 מסאזים וסדאות זוגיות פרטיות פינוקים וחוויה
13:02 13.06.11 | גברי

0522958156 ‬www.vipmassage.co.il משנת 1996
לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים.
תשומת לב יחס אישי ואוזן קשבת.
*פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש
כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות.
מסאזים
*לארועים.
*בטבע.
*אישיים.
*זוגיים.
*חוייתיים.
*בשיתוף בן הזוג.
*לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש.
מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 7 טכניקות(צרפתי,סיני,שוודי,הוואי,תאילנדי,משולב,טנטרי,אבנים חמות,מוקסות סיניות,כוסות רוח,רייקי) רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק.
בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס.
תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה.
*מיקום בראשון לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.

0 points
ראשון לציון זו אחלה עיר
13:29 14.06.11 | ליאן אלמוג

ראשון לציון זו אחלה עיר

0 points
רוצים להמשיך לדבר בנושא בפורומים?
הכי מחופשות באתר