באתי, ראיתי, הפסדתי
בעין הסערה
המעצבת שאחראית למהפך האופנתי של מירי רגב
הבירה החדשה של אירופה
מתכון למפרום חצילים
מסע בין ערוצים
לא עוברת סלקציה
חותמת גומי
אגדה של מלון
העסק שאחרי הסערה
מקום עם אופטימיות
ביד הלשון
לא בצל המחלה. אף על פיה
קטן עליה
תעשו כבוד לנציג המגזר
עוגת דבש טבעונית
7 תרופות שצריך בכל חופשה
X

אישה התאבדה אחרי שמשפחתה סירבה לאפשר לה לעבור ניתוח קיסרי

0
0
SHARES

מקרה מזעזע של אישה שהתאבדה בשבוע 41 להריון במהלך צירים בסין חשף את אחד החוקים הכי הנוראיים והכי מיושנים במדינה, שמנתק נשים מהחלטה על גופן דווקא ברגע הכי פרטי והכי קשה

אחד ממקרי ההתאבדות היותר מזעזעים ששמענו עליו התרחש לפני כמה ימים בצפון סין. אישה בת 26, ששמה לא פורסם, קפצה מהקומה החמישית של בית החולים, אחרי שמשפחתה סירבה לאפשר לה לעבור ניתוח קיסרי.

 

עוד באון לייף: 

 

האישה היתה בשבוע 41 ועל פי הדיווחים סבלה מכאבי לידה עזים. היא התקשתה ללדת מכיוון שהתינוק שברחמה היה גדול במיוחד. עובדה זו אף גרמה לכך שהרופאים בעצמם המליצו על ניתוח קיסרי עבורה וטענו כי לא תהיה לה אפשרות ללדת באופן טבעי. האישה עצמה – מן הסתם - גם כן רצתה לעבור את הניתוח, אך למרות זאת, היא לא יכלה לעבור אותו, משום שהחוקים בסין קובעים כי רק בני המשפחה של היולדת יכולים להחליט האם היא רשאית לעבור ניתוח קיסרי או לא.

 

זהירות, הסרטון לא קל לצפייה: 

 

כאמור, במקרה הטראגי הזה, המשפחה התעקשה שהיא תלד באופן טבעי – החלטה שלבסוף גרמה לצעירה להחליט לסיים את הסבל הנוראי הזה על ידי סיום חייה, ואגב כך גם לסיים גם את חייו של התינוק שברחמה.

 

בסרטון שתועד ממצלמות ההבטחה של בית החולים, ניתן לראות את היולדת יורדת על ברכיה ומתחננת בפני משפחתה שיאשרו לה לעבור את הניתוח, אך ללא הועיל. לאחר הפצתו של הסרטון הלא קל לצפייה, התחיל גל של מחאה נגד החוק המיושן והנוראי, שקובע כי לאישה אין שום זכות על גופה, אפילו במעמד הכי אינטימי והכי רגיש עבורה. 

 

 

6 הקינוחים הכי מושחתים שחייבים לטעום בחו"ל

בלי מזומן: הדרך הכי חכמה להשתמש בכסף בחו"ל

הכי מחופשות באתר