close
כניסה
לאחר הרשמתך ישלח לכתובת המייל שהזנת סיסמה זמנית וקישור לאימות הרשמתך. אימות ההרשמה יתבצע דרך לחיצה על קישור שתקבלי בגוף המייל. לאחר מכן תוכלי להזין את הסיסמה הזמנית אותה קיבלת, ולגלוש כגולשת רשומה באון לייף
אנא המתן/י מספר שניות

הגיע הזמן להפסיק לשתוק

הדס שטייף
עיתונאית, כתבת המשטרה של גלי צה"ל. חברה בתא העיתונאיות הישראלי

הנשים שעובדות בגופי התקשורת השונים בישראל החליטו לפתוח את הפה ולדבר בגלוי על ההטרדות המיניות שעברו ועדיין עוברות. אנחנו לא מוכנות לשתוק יותר

תא העיתונאיות החדש יצא לדרך ביום שישי האחרון ובכנס הראשון נפתחה דלת, שהייתה שנים נעולה היטב. הבעיה של הטרדות מיניות ומעשים מגונים במערכות העיתונים וגופי התקשורת השונים בישראל חצתה גילאים, ועלתה במפגש שוב ושוב. הנשים שהתקבצו בחדר סיפרו דברים שהציבור רגיל לשמוע מהן – אבל לגבי נשים אחרות. אלא שהפעם הסיפורים שלהן היום על עצמן – עלינו. הפעם הן החליטו לפתוח את הפה בעיקר למען העיתונאיות, המפיקות והעורכות, ולמען "הבשר הטרי" שבדרך.

 

עוד ב- Onlife:

 

עיתונאים שהם מטרידים סדרתיים

אחדים מאנשי התקשורת בישראל יושבים מדי יום, דנים ומשדרים ביומני החדשות עוד סיפור על תקיפה מינית או מעצר נוסף של חשוד בהטרדות מיניות - והציבור לא יודע שגם ביניהם יושבים פושעים כאלה בדיוק. כשעורכים או מפיקים בוחרים לטפל בסיפור הטרדה מינית של מאן דהוא, לעיתים אדם בכיר ומוכר, הם מטפלים בנושא בהרחבה, בפנים צדקניות ודוחקים הצידה (או בוחרים להתעלם) מסיפורים דומים במקום העבודה שלהם עצמם. לעתים הם האשמים עצמם, לפעמים זהו עמית שלהם. אבל הס – את הלכלוך מהדקים היטב מתחת לשטיח.

 

לא עוד

גם בתחום שלנו; עיתונאיות, מפיקות, עורכות - נפלו קורבן לתקיפה מינית, הטרדות מיניות ומעשים מגונים. הנה כמה סיפורים שליקטתי בימים האחרונים.

 

לפני שנים מעטות הגיעה עיתונאית צעירה לאולפן טלוויזיה להתראיין בנושא אותו סיקרה באותו היום. כשיצאה מחדר האיפור, ניגש אליה אחד המגישים , דחק אותה אל עבר קיר במבואה מחוץ לחדר האיפור, הביט עמוק בעינה ואמר "מחכה לי? נבלה כמה שעות יחד" זאת תוך שהוא מעביר את ידיו לאורך מחשוף צווארה. העיתונאית הצעירה קפאה, לא הבינה. המבט בעיניו הבהיר שהוא רציני. היא בלעה את הרוק, אמרה לו בנימוס שהיא עסוקה וחמקה מידיו. בינתיים.

 

האירוע הזה מצטרף לעדויות רבות שאספתי לצורך חשיפת הסיפור שלנו, נשות התקשורת. במקרה אחר - מאפרת באחת מתוכניות הטלוויזיה המובילות בארץ עושה הכל על מנת להעמיד פני עסוקה, כשאל חדרה נכנס אחד מקברניטי התוכנית בה היא עובדת. הוא מנצל כל אפשרות על מנת לחבקה או להניח את ידיו על גופה, אבל היא שותקת. "זה מקום העבודה שלי" היא אומרת. "השוק היום במשבר, אז אני סובלת ושותקת" ומוסיפה, "ריח הזיעה שלו גורם לי להקיא, וכל מה שאני רוצה זה להגיע הביתה ולהתקלח. להוריד את הבגדים שהוא נגע בהם. הכי נורא בעיניי זה שהוא מדבר על הטרדות מיניות, ומעלה אייטמים על זה, כשהוא בעצמו מטרידן. יש מפיקות צעירות הסובלות ממנו, חומקות מפניו כשהוא בא מולן במסדרון. אבל כולנו שותקות." סיפרה.

 

הסיפורים נערמים. הטרדות מיניות בתקשורת. (צילום: Shutterstock)

 

אביגיל, עיתונאית צעירה, תרמה את הסיפור שלה: "הגעתי יום אחד לראיון עבודה באחד מאתרי האינטרנט החדשותיים אצל מראיין שהוא בכיר באתר. ישבתי מולו והוא החל לשאול אותי שאלות. בראיונות מהסוג הזה את מנסה להרשים כדי לקבל את הג'וב המיוחל, וכמו כל אחד, כך עשיתי. סיפרתי שאני אוהבת אתגרים, שקשיים בעבודה אינם מכשול עבורי, ושאני פרפקציוניסטית. עד מהרה התחלפו השאלות המקצועיות בשאלות אישיות-מיניות. הייתי המומה כשהבכיר שאל אותי בעיניים מצועפות "את בקטע של סאדו? את אוהבת מין קשה?"

 

הוא אפילו לא חיכה לתשובה, והמשיך: "את אוהבת אתגרים במין?". קפאתי. הרגשתי שאני נדבקת לכיסא. לא הבנתי מול מה אני עומדת, מה אני אמורה לעשות. נסגרתי, הפכתי קרה, עניינית, וניסיתי להחזיר את ראיון העבודה לתלם. הראיון הסתיים תוך שניות. אפילו לא לחצתי את ידו של הבכיר לשלום. כשיצאתי מהחדר ידעתי שהעבודה לא שלי. רעדתי. הרגשתי מבוזה. כמחפשת עבודה את בעמדה מוחלשת ונמצאת בעמדה נחותה, ויש מי שמנצל את זה גם בתחום שלנו." הוסיפה.

 

הסיפורים הם רבים. כמעט לכל עיתונאית, מפיקה או עורכת יש סיפור פרטי משלה. בסודי סודות, הן חולקות אותו ביניהן, מנסות בדרך זו להתריע ולהגן אישה על רעותה.

 

לא תשתפי פעולה, לא תעבדי פה

עיתונאית אחרת סיפרה שהגיעה לראיון עבודה אצל עורך עיתון נשים מוכר. הוא היה מרצה שלה והזמין אותה לראות מקרוב את המערכת ואת משרדו, כשהוא מבטיח לה הזדמנות לכתוב בעיתונו.

 

נרגשת הגיעה לפגישה. "הייתי אז מזכירה בעיתון אחר, וחלמתי להפוך לעיתונאית. השעה היתה שעת ערב, כי זו השעה שהעורך הבכיר יכול היה להתפנות עבורי, או לפחות זה מה שהוא אמר. במערכת כבר לא היה איש. הוא יצא לקראתי, ולקח אותי לסיור בחדרי המערכת. כשהגיע לחדרי הגרפיקה, שם עלי את היד, והצמיד אותי אליו. הוא היה בגיל של אבא שלי, הרגשתי שאני רוצה להקיא כשהצמיד את השפתיים שלו לשלי. דחפתי אותו וברחתי. זמן רב התלבטתי אם להגיש נגדו תלונה על התקיפה, אבל החלטתי לוותר. רציתי להיות עיתונאית ופחדתי שזה יהיה בעוכריי. אני מרגישה שעכשיו הסיפור שלי אולי יעשה משהו ויגן על העיתונאיות או המפיקות הצעירות שבדרך."

 

הסיפורים דומים, רק מתרחשים במקומות שונים, בכלי תקשורת אחרים. בכמה מקרים האדם שהטריד ותקף מינית מתגלה כאותו אדם, אותו עיתונאי. וכולן יודעות ושותקות.

 

אחת מהן מספרת שאותו איש תקשורת לקח עליה חסות ככתבת צעירה. הוא החמיא לה ותמך בה עד שזה הגיע למצב שבו "המחמאות הפכו לסוג של דרישות. או שתשתפי פעולה ויהיה לך נעים וטוב, או שאת בחוץ. לא שיתפתי פעולה, דחקתי עצמי לפינה, ולבסוף נאלצתי ללכת."

 

כתבת אחרת מתארת על מקרה בו יצאה לשטח עם צלם מהמערכת. הוא רצה לעשות עצירה לרגע בביתו. "בואי שנייה, אני צריך לקחת משהו" הוא אמר לה. היא ממשיכה: "בדירה הוא סיפר לי על האחרות במערכת שחוגגות איתו והבהיר לי שכדאי גם לי לשתף פעולה. בלעתי את הרוק. ירדנו מהבית והמשכנו במשימה.

 

אבל כבר כלום לא היה אותו הדבר. הייתי תחת חסותו ומרותו, והרגשתי נאנסת. יום אחד, בעת שהיינו במשרד, הוא גרר אותי אליו והושיב אותי על ברכיו והתחיל להתחכך בי. ניסיתי לקום לברוח אבל הוא המשיך להחזיק בכוח. במערכת היו עוד אנשים, אבל כולם התעלמו. כשהצלחתי לברוח ממנו ופניתי לבכירים במערכת, הם נתנו לי הרגשה שאני לא בסדר, שהוא סתם השתעשע. הם הבהירו לי שלא ממש מומלץ ללכת למשטרה. ברור שהקריירה שלי במערכת הזו הסתיימה."

 

העדויות האלה הן קצה קצהו של היער העבות. "היציאה הזו מהארון, חשיפת הסיפורים גם אם בעילום שם, היא תחילת המלחמה על הזכויות שלנו." אומרות הנשים שנחשפו עם סיפורן בכנס.

 

ועכשיו שכולם ידעו. ולא אוסיף.

תגובות

סה"כ תגובות: 107
פרסום תגובה חדשה
ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
לרגע לא חשבנו אחרת.
00:34 13.06.12 | רוזן

ללא תוכן

0 points
הצביעות בהתגלמותה
00:47 13.06.12 | ע.ב.

אם היה מדובר במוסד ציבורי אחר, כל מוסד שאינו מערכת של גוף תקשורת, לא היית מעלה בדעתך שכאן נגמר התחקיר. היכן שמות המטרידים? מדוע לא מוגשת תלונה למשטרה?

הראו לנו שאתם מתכוונים לטפל בסיפורים האלה באותה רצינות כאילו היו מתרחשים במקום העבודה שלי, או שלו - ולא דווקא שלכם.

0 points
בדיוק.
09:51 13.06.12 | א.ש

ללא תוכן

0 points
אז למה אתן לא מגישות תלונה???
01:27 13.06.12 | לא מבינה

בתור נשים שמחשיבות את עצמן אינטילגנטיות למה אתן לא פונות לרשויות?? בטח ובטח כשאותו שם עולה ממספר מתלוננות. כל מי ששותקת משתפת פעולה לפגיעה בקרבן הבא. תפרסמו, תתלוננו, תתבעוותמנעו את התקיפה הבאה!!

0 points
לכן צריך למסד את הזנות בישראל!
01:58 13.06.12 | מפוכח

יכולות העיתונאיות המלומדות להחליף "חוויות" אפילו שנתיים - את טבע הגבר, בפרט הישראלי, הן לא תשנינה... הוא יישאר חרמן בן חרמן, ואין זה משנה מה מקצועו או מעמדו המשפחתי. הפתרון: למסד את הזנות בישראל, כמו במקומות רבים אחרים בעולם! יקבל האיש "חשק" בעבודה - אבל יילך להתפרק אצל ספקית שירותי מין בתשלום.

0 points
איזה כיף שיש נשים "ייעודיות" ל"התפרקות"
09:19 13.06.12 | מפוכחת

הבנתן נשים? אנחנו הגברים לא יצורים אינטליגנטיים אלא חיות ולכן אם לא תתנו לנו להוציא את החרמנות שלנו ואת הפנטזיות שלנו על מין אלים אצל הזונות (וכידוע זונה לא יכולה להיות מוטרדת מינית או להיאנס), אנחנו נפרוק אותן עליכן! שלא תבכו אחר כך שאתן נאנסות - לא נתתן לנו מוצא לחרמנות. וואו, "מפוכח", מילא שאתה שונא נשים, אבל לא נראה שאתה גם מעריך גברים מי יודע מה.

0 points
למזלך, יש גם גברים "ייעודיים" ל"התפרקות", תהני...
04:55 14.06.12 | מפוכח

ללא תוכן

0 points
ייעודיות
13:52 03.07.12 | גלימושונוב

אהבתי

0 points
לכן צריך להקפיד שתמשיך לקחת את הכדורים שלך
11:22 13.06.12 | יואב

אתה עלבון למין הגברי. נקודה

0 points
מה דעתך כשאתה "מתחרמן" תלך לשרותים ו... ביד
11:48 14.06.12 | מפוכחת

אף אחת לא שפחת מין שלך.

0 points
ככה לא מפסיקים לשתוק
04:57 13.06.12 | עיתונאית

ככה אתן מפסיקות לשתוק? כמה נאנסות שכנעת להתלונן? כמה מתלוננות שכנעת להיחשף במהלך הקריירה שלך? אם כל מה שאתן עושות זה להתבכיין אחת לשניה אז אל תכתבי על זה בעיתון. להפסיק לשתוק' זה להתלונן, להיחשף ולחשוף.

0 points
מקרה אמיתי עם פרטים
07:45 13.06.12 | ט. ז.

"שנת 2001: צעירה שעבדה עם המתמחה רונאל פישר בירחון לשכת עורכי הדין התלוננה בפני ראשי הלשכה על כך שהוא הטריד אותה. "

השאר בקישור כאן- http://www.posta.co.il/he/Articles_details.asp?pid=85

0 points
ומה עם הבעייתיות שבלשכב עת המקורות שלך?
08:27 13.06.12 | הניצב

ללא תוכן

0 points
ענק ומדוייק
10:57 13.06.12 | בן הארץ

ללא תוכן

0 points
איפה נותנים לייק במקום הזה ?
11:31 13.06.12 | יואש

איפה נותנים לייק במקום הזה ? מגיע לך אלף.

0 points
איפה נותנים לייק במקום הזה ?
11:31 13.06.12 | יואש

איפה נותנים לייק במקום הזה ? מגיע לך אלף.

0 points
לידיעתכם, זה לא רק בתקשורת
09:41 13.06.12 | מוטרדת סדרתית...

זה קורה מדי יום בכל מקום
לצערי.. אני נאלצת להתמודד עם מקרים דומים מדי יום, אני נראית טוב ולכן הם מרשים לעצמם להטריד ומרגישים שאני רכוש ציבורי. מה לעשות? זו החברה שאנו חיים בה, למדתי לשים את הגבולות שלי בעצמי, ומי שלא מבין - יחטוף תלונה!

0 points
אז למה אתן מתחבאות?
09:54 13.06.12 | רפיק

זאת עיתונות? את עיתונאית?
מה אתן מתחבאות? עיתונאית עלומה מתלוננת על עיתונאי בכיר עלום שם. כך אתן מתכוונות להילחם בהטרדת נשים? על מי אתן מגינות ולמה? ממה אתן פוחדות?

0 points
אף אחת מהנשים הרבות שנחקרו בפרשת הנשיא קצב לא התלוננה מיוזמתה
10:06 13.06.12 | מוסר כפול, העתונאיות שתקפו קצב, מעלימות שם העיתונאי המטריד

ללא תוכן

0 points
בממלכת החונטה
11:05 13.06.12 | אזרח

נכון. כלפי כל אחד מכם יש אקדח טעון, אם החונטה תרצה, תוכל להחיות "מתלוננות" מלפני 10 שנים. ואני לא בעד קצב דווקא, אלא נגד אכיפה בררנית ככלי של החונטה לשלוט.

0 points
אני מבין שזה קשה, אבל תצטרכו לצאת מהארון
10:14 13.06.12 | עמיר

אני מבין את הקושי, אבל רק המותקפות יכולות לתקן את המצב. הראשונה שתתלונן תחטוף, וגם השניה והשלישית, אבל המתלוננת המאה כבר תוכל להרגיש נוח יותר, ואולי המתלוננת המאתיים כבר לא תותקף בכלל. זה לא ממש הוגן, אבל זה מה שיש

0 points
העיתונאיות מעלו בתפקידן ששתקו ולא פיצצו את הפרשה
10:18 13.06.12 | העיתונאיות אינן כל כך כלבות שמירה

העיתונאיות מעלו בתפקידן ששתקו ולא פיצצו את הפרשה

0 points
I don't believe a word--a fantasy in the making
11:00 13.06.12 | Benny

ללא תוכן

0 points
ולא אמרנו מילה על בילעין...
11:10 13.06.12 | מודרניסט

תרבות סתימת הפה הקטן כדי "לא לפגוע במאבק העממי" או "להזיק למקום העבודה", ותיקה ומושרשת בקרב שרידי השמאל.

0 points
גם פה שמאל-ימין-סמול?
13:15 13.06.12 | דג קר

אני משוכנע שבהפגנות נגד סודנים או ניסורי בתים אין ולו חשד קל שבקלים להטרדות מיניות. גם כייסים אין שם אף פעם (ואם יש, אז רק אשכנזים חילונים מרחביה), וגם לא סתם אנשים לא נחמדים.

0 points
לא הפרושים, ולא הצדוקים - הצבועים!
14:53 13.06.12 | מודרניסט

לכן השמאל, חבוב. רוממות שלטון החוק והליברליזם בפיכם, בעודכם מגינים על הגרועים שבמנוולים.

0 points
להיות מנוולים - זה מילא. אבל להגן על מנוולים - אהה!
10:21 14.06.12 | דג קר

ללא תוכן

0 points
היית מתה שיתחילו איתך
11:11 13.06.12 | esti

ללא תוכן

0 points
אור השמש הוא חומר חיטוי טוב, אבל..
11:16 13.06.12 | ליאור גל-כהן

רק אם עושים בו שימוש יחד.
תרבות מניעת הטרדה מינית יכולה להיבנות רק אם גם אלה שלא חושבים/ות כי הם מוטרדים יגיבו.

0 points
איזה תגובות מפגרות אלוהים ישמור
11:18 13.06.12 | 5365546

להאשים את הקורבן הכל - התחביב הלאומי. ישראלים בהמתיים ללא שמץ אמפתיה... פלא שהמדינה נראת כמו שנראת?

0 points
לכל שואלי ה"למה" - כל אחד מאיתנו מכיר/ה מטרידן
11:19 13.06.12 | ליאור גל-כהן

ברמה כזאת או אחרת. ומה את/ה עושה עם זה?
קל לשאול את האחרת "למה לא ...." אבל כל אחת ואחד מאיתנו יכול להשפיע על אלו שאנו מכירים ומתנהגים בצורה מטרידנית, בהמית וכד'

0 points
מין ועיתונות זה דברים ששלובים זה בזה
11:25 13.06.12 | דנה ח.

תמיד היו.עיתונאים הם מאוד מיניים.
מי שנכנסת למקצוע הזה יודעת.

0 points
ועוד סיפור קטן
11:42 13.06.12 | סתם אחד

מכרה, עיתונאית בתחום האוכל, הלכה לראיין שף מפורסם בעל מסעדה בתל אביב. כשהתחילה לראיין אותו, הסביר לה שיש לו זין גדול, ושאל אם היא רוצה לראות. היא ניסתה להתחמק באלגנטיות, בהתחלה יותר, אחר כך פחות, והחרא המשיך, והפך את ההצעות ליותר גרפיות. כשקם לקראתה קמה והלכה. לכאורה כלום. עניין של יום יום. ובכל זאת. אגב, העדיפה שלא להוציא את הסיפור (אפילו שיש להניח שהיה מתגלה שאיננה היחידה) כדי לא להרוס לו את החיים.

0 points
ולכמה נשים היא הרסה את החיים בשתיקתה?
01:00 14.06.12 | דוד

ללא תוכן

0 points
הוא לא ביצע שום עבירה פלילית
23:20 26.04.13 | שמוליק

הוא לא הבוס שלה ואין ביניהם יחסי מרות. הוא אדם גס רוח אבל לא כל גסות רוח היא עבירה פלילית. אם היה לה לא נוח היתה צריכה להפסיק את הראיון על ההתחלה

0 points
העיקר שאצלנו חגגו על המצרים
11:46 13.06.12 | בטטה

שאנסו עתונאית אמריקאית בככר התחריר

אנס זה אנס זה אנס זה אנס לא משנה אם הוא פוליטקאי כדורגלן או סתם קיבוצניק משועמם
את כולם יש לכלוא אולי בכלא כשיאנסו אותם יבינו מה עוללו

0 points
הוטרדו מינית
11:53 13.06.12 | גבר גבר

למה ומדוע כל אלה שמדברות על הטרדות מפאת סיווגן כנשים דווקא אינן נשיות באופן מיוחד סלאש מכוערות כנשים .והמקילים יגידו שבולטות בהן אגריסביות ותכונות גבריות???????

0 points
אולי כי רק הן העיזו לפתוח את הפה?
12:04 13.06.12 | סוטה-סוטה זה ההפך מגבר-גבר

ללא תוכן

0 points
איני בדיוק חתיכה הורסת. גם
12:05 13.06.12 | תגובה מכוערת

איני בדיוק חתיכה הורסת. גם בגיל 18 לא הייתי פצצה ובטח שלא במדים. שם בשרות הצבאי נתקלתי לראשונה במטרידים. פשוט מטרידים. הם לא מעוניינים בעמיתה לעבודה כחברה לחיים, הם לא באים בהצעות רציניות, רומנטיות, הם פשוט ..מטרידים ומעצבנים. אז התביישתי להתלונן אצל קצינת ח"ן. היום המודעות גדולה וחייבים להתלונן מיד. שהזכרים יחשבו פעמיים.

0 points
תגובתך מעוררת סלידה
12:11 13.06.12 | לגבר שפן

תגובתך מבחילה. כל הנשים מועמדות ליפול קורבן למטרידים. אני מעידה על עצמי שאיני פצצה הורסת, הופעתי החיצונית רגילה, אפילו שמרנית. מעולם לא התלבשתי כדי לסובב ראשים ובוודאי לא כשהייתי במדים, חיילת בת 18. שם נתקלתי לראשונה במטרידים, שולחי הידים, המנשקים ללא התרעה. זה היה כל כך דוחה ולא נעים. זה לא דומה כלל לחיזור, להתאהבות, להבעת כוונות רציניות, זו פשוט..הטרדה. אז התביישתי להתלונן אצל קצינת ח"ן פיקודית. היום אני פונה לכל אשה שהוטרדה לא להסס ולהתלונן מיד. אין לה מה להפסיד. אז אולי המטרידים מסוגך יהססו לפני שיפגעו בנשים. תגובתך מעוררת גועל

0 points
אילנה?
10:27 20.06.12 | צוציק

ללא תוכן

0 points
שטייף
11:57 13.06.12 | שואל

האם זוהי הדס שטייף ששמה נקשר בזמנו להאזנות לא חוקיות לקציני משטרה במחוז ?

0 points
להגיש מיד תלונה למשטרה
12:01 13.06.12 | פטפוטי נשים

הכתובת הנכונה לסיפורים המזעזעים והמקוממים שהובאו כאן היא התורן בתחנת המשטרה הקרובה. מכיוון שכל הסיפורים הם אנונימיים קשה להאמין להם. לכו להתלונן בזמן אמת.

0 points
רק ככה אפשר יהיה להפטר מהמהטרידים העלובים
12:39 13.06.12 | להתלונן ולא לפחד

ללא תוכן

0 points
סליחה אבל אתן בדיוק ממשיכות לשתוק!
12:58 13.06.12 | קרוסלה

למה אין תביעה נגד האשמים?
איפה התלונות הרשמיות למשטרה?

0 points
לא חוכמה לדבר בעילום שם
13:43 13.06.12 | אחת

אני ועוד שתי קולגות שלי התלוננו בפנים גלויות, ובן רגע הפכנו להיות אויבות החברה ונאלצנו לעזוב את מקום העבודה שלנו.
עד שלא יחוקק חוק שמקנה הגנה משפטית ברמה הכי גבוהה למי שמתלוננת בתוך מקום העבודה, אין סיכוי להתלונן מבלי להפסיד את העבודה למרות שזו לא אשמתנו שהסוטים האלו לא שולטים בעצמם.

0 points
אבל מה עם אלה שהתקדמו בזכות ההטרדות הללו
13:54 13.06.12 | מכיר ויודע

הכתבה מתארת תמונה עגומה, אבל סלקטיבית.

ידועים לא פחות גם עשרות המקרים שבהם נשים חסרות כשרון ניצלו את שירותיהם הנשיים כדי לקבל משרה, מעמד, הזדמנויות ו.... אם כבר בכתבת הזו עסקינן, אז גם מקורות מידע והדלפות.

מן הראוי להוקיע את כל המטרידים, אבל לא פחות ואף יותר את כל מי שהאתנן שלהן הוא ג׳וב, קידום, קריירה, וחיפוי על בורות בערות וחוסר יושרה.

אני לא בטוח איזה משני המקרים נפוץ יותר...

0 points
יחי ההבדל הקטן.
14:53 13.06.12 | דג קר

הבוסים שמעסיקים חסרות כישרון בשל כישוריהן המיניים משלמים את המחיר במזומן. וההחלטה בידם.
וגם העובדות שמועסקות בידי בוסים חסרי כישורים חברתיים משלמות את המחיר במזומן. וההחלטה אינה בידן.

0 points
ואגב - ה"ידועים" שלך מזכיר את אלי ישי
14:55 13.06.12 | דג קר

ש"יודע" על עשרות נשים שנאנסו בידי סודנים ולא התלוננו מחשש לסטיגמה...

0 points
לשלול מהסודנים את רשיון העיתונאי לאלתר!!!
14:03 13.06.12 | י. לפיד

ללא תוכן

0 points
הכי מחופשות באתר