אז היא לא בר רפאלי - אבל היא שלך
איך אתם מתמודדים עם טעויות?
הבירה החדשה של אירופה
טיימינג זה הכל בחיים
חותמת גומי
אגדה של מלון
הוטרדת? עכשיו תתנהגי בהתאם
כתף בקר עם ירקות שורש ברוטב סויה
זה לא נגמר, זה רק הסוף
עוף שלם מעושן: מנה קלאסית לערב ראש השנה
לא בצל המחלה. אף על פיה
מסע בין ערוצים
מתכון למפרום חצילים
הטריק שמוזיל עלויות
מסע של שלום
100 האנשים העשירים בישראל
האם פוטין הוא האיש העשיר בעולם?
X

נומרולוגיה עוזרת גם בבחירת עבודה חדשה

מתי שטרנברג נומרולוגיה
נומרולוגית קבלית, עוסקת בייעוץ נומרולוגי לפרטיים ועסקים, מנהלת פורומים ברשת, מרצה ומלמדת. מילאה תפקידי ייעוץ וניהול בתחומי הבנקאות והנדל"ן, מנטורינג עסקי לחברות ולפרטיים. www.numero-logy.com
לפרטים נוספים
0
0
SHARES

התחלתם עבודה חדשה, שכרתם עובד חדש ומבטיח, אך ההבטחה הגדולה שחשבתם שנמצאת שם אינה מתממשת? ייתכן והעיתוי הנומרולוגי שלכם אינו מתאים כעת. כך תדעו איך לבדוק זאת

קרה לכם שהתקבלתם למקום עבודה חדש, לתפקיד שכל כך הרבה זמן חשקתם בו, משכורת מצויינת, תנאים סוציאליים והטבות, התחלתם לעבוד ואחרי זמן קצר גיליתם שזה לא בדיוק זה? השעות בעייתיות, עובדים אחרים לא משתפים איתכם פעולה, מישהו אולי אף מנסה לשים לכם רגליים, העומס בלתי נסבל, והתחושה הכללית שלכם היא של אכזבה ותסכול?

 

קרה לכם שראיינתם מועמד לתפקיד כלשהו, והתרשמתם שמצאתם את עובד החלומות שלכם - בעל השכלה וכישורים, נסיון רב, אישיות לטעמכם, וכל קריטריון אחר שהיה חשוב מבחינתכם, קיבלתם אותו לעבודה ו...אחרי זמן קצר גיליתם שלא דובים ולא יער, הבן אדם פשוט לא מצליח להסתגל לארגון, לחברי הצוות, למנטליות וכדומה? התפקוד שלו גרוע, התפוקות נמוכות, וכל חבריו לעבודה מתלוננים עליו?

סיטואציות כאלה ודומות חוזרות על עצמן שוב ושוב ויוצרות תסכול גבוה הן למעסיק והן לעובד. על פניו לא נראית שום סיבה ברורה לבעייתיות שהתעוררה. האם יש פרמטר נסתר כלשהו, שמבדקים וראיונות לא יכולים לשקף? בהחלט כן. לפרמטר הזה קוראים בשפה הנומרולוגית: טיימינג אישי או עיתוי נומרולוגי.

 

המפה הנומרולוגית מבוססת בן היתר על מחזורי שנים - 9 שנים בכל אחד מהם - שבהם אמור האדם לממש את ייעודו מבחינת הקמת משפחה, קריירה ומגורים. גם אם נצא מנקודת הנחה שהאדם מימש את ייעודו בכל פרמטר נדרש, עדיין יתכן שהוא מבצע מהלך כלשהו בטיימינג שגוי - מבחינת מחזור השנים בו הוא נמצא.

 

המפה הנומרולוגית מכוונת לעיתוי אנרגטי מדוייק כאשר אנו צריכים להחליט מה ומתי לבצע, בכל נושאי החיים השונים בהם מעבר עבודה, שינוי תפקיד, הקמת עסק, מעבר דירה, חתונה, ילודה וכדומה. אחת מאבני הבניין של המפה הנומרולוגית היא השנה האישית. בכל מחזור  9 שנים, יש לכל שנה מ 1 ועד 9 הגדרה אנרגטית, שמסייעת לנו בבדיקת המהלכים האמורים. לכל שנה אנרגטית יש הגדרות רבות בנושאים שונים, והיא נבנית בצורה שונה עבור כל נושא, למשל: עיתוי מתאים לכניסה להריון, עיתוי מתאים להתחלת לימודים, עיתוי מתאים לביצוע פרוצדורה רפואית ועוד. לדוגמא: כדאי מאוד להמנע ממהלכי גיוס וקליטה לעבודה במיוחד בשנים 2 או 7. מדובר בעיתוי גרוע למהלך מסוג זה.

 

אם ברצונכם לדעת את השנה האישית בה אתם נמצאים כרגע, כל שעליכם לעשות הוא לבצע את החישוב הבא:

חברו את יום לידתכם עם חודש לידתכם. את המספר שקיבלתם חברו לשנה הנוכחית 2010, וצמצמו עד לקבלת ספרה אחת בין 1 ל – 9. שימו לב: ילידי יולי, מאחר ואתם חוגגים החודש את יום הולדתכם, עליכם לחבר את שנת 2011 במקום 2010 ולבצע את אותו חישוב כדי לדעת לאיזו שנה אתם נכנסים החודש. וכך גם כל מי שיחגוג יום הולדת בחודשים הקרובים, יוסיף את שנת 2011 כדי לדעת לאיזו שנה יכנס ביום ההולדת הקרוב.

 

דוגמא: מי שנולד בתאריך 6.6.1975:  יעשה את החישוב כך: 6 (יום הלידה) + 6 (חודש הלידה)  = 12. את המספר 12 יש לחבר גם כן עד לקבלת מספר חד ספרתי: 1 + 2 = 3. את המספר 3 יש לחבר עם השנה הנוכחית: 3 + 0 + 1 + 0 + 2 = 6.

 

מספר השנה בו נמצא בעל תאריך הלידה 6.6.1975 הוא: 6.

 

כעת, בדקו מה משמעות המספר שיצא לכם, לפי פריסת 9 השנים ואנרגיית כל שנה, בהתאמה לנושא קריירה ועבודה:


שנה 1 שנה המתאימה להתחלות חדשות של עבודה, תפקיד וכד'.

שנה 2 שנה שמתאימה לביסוס הקיים, חיזוק ויצירת קשרים עסקיים או במקום העבודה, אך לא להתחלת תפקיד חדש. מהלכי קריירה בשנה זו יהפכו להיות זמניים ומתסכלים

שנה 3 שנת הזדמנויות – מהלכים שמתאפשרים בה והצעות שמגיעות במסגרתה הינם בגדר הזדמנות להגשמת ייעוד

שנה 4 שנת משוב – מתאימה לכל מעבר פיזי כמו מעבר דירה ומעבר עבודה, אולם ביקורתית מאוד ומקשה בהיבטי כספים

שנה 5 שנה המתאימה לשינוי כל מה שחווינו כשגוי או לא מוצלח, ומאפשרת יוזמות חדשות

שנה 6 שנה שעוסקת במחוייבויות משפחתיות ופחות מתאימה למהלכי קריירה

שנה 7 שנת משוב עוצמתית, נחשבת כשנת "שבתון" שבה אסור לאדם לבצע מהלכים ויוזמות חדשות אלא להיות קשוב לתשובות שהוא מקבל ביחס לתחומים שונים בחייו. זו שנה שמתאימה לחשבון נפש ומסקנות אך יש לדחות את ביצוע ההחלטות לסיום השנה. האדם יחוש עייף וחסר אנרגיות ויתקשה להסתגל לחידושים ושינויים

שנה 8  שנה נהדרת לביצוע מהלכים חדשים בהתאם למסקנות שהגענו אליהן בשנה הקודמת, ובהחלט מתאימה לשינוי מקום עבודה

שנה 9 שנה שמאפשרת התחלות חדשות אולם באופן "פושר" – היא מעמיסה התלבטויות וסימני שאלה ועל כן תמיד תהיה לאדם תחושה של ספק האם ביצע את המהלך הנכון. השנה מתאימה יותר להערכות להתחלות חדשות בשנה הבאה, שנה 1 שמתחילה מחזור אנרגטי חדש.

 

לאתר של מתי שטרנברג www.numero-logy.com

עוד בנושא
הכי מחופשות באתר