הדרך לחיי נצח רצופה כוונות טובות
החופשה הבאה שלכם
עמוס תמם פותח את הלב על הנושא שכולם מעדיפים להדחיק
האהבה הראשונה, זאת שהלכה לי
אימ אמא שלך
העם בלי הגולן
קלאסי ליום העצמאות: סלט חיטה צבעוני
שומרת אחותי
הלילה חלמתי שוב שהבן שלי איננו
יפה בפסטל
בעיה קטנה ומטריפה שלי
לא רוצה להתמודד עם זה לבד
איך לגרום לילדים לסיים מהצלחת?
רשת הצלה
יום העצמאות: 2 המלצות לטיולים משפחתיים
עוגת שמרים שושנים
כשגילו לי את הסרטן
X
Forbes Woman

האוזניות שאיתן אפשר לברור את רעשי הרקע

0
0
SHARES

משוחחים בטלפון בחלל עבודה משותף ורעשי הרקע מחרישי אוזניים? יושבים במסעדה ולא מצליחים לשמוע את חברכם מבעד לקהל? מאזינים למוזיקה ברכבת ולא רוצים לפספס את הכרוז? הנה אוזניות אלחוטיות שישנו את האופן שבו אתם שומעים את העולם

חברתDoppler Labs , מייסודו של בוגר רשימת 30 מתחת ל-30 של פורבס, נוח קרפט, רוצה לשנות את האופן שבו אתם שומעים את העולם - במיוחד בכל הנוגע לתקשורת בינאישית ועבודה בחללים פתוחים. הפיתוח החדש שלה -  Here One Wireless Smart Earbuds   - תוכלו להגביר או להחליש באופן סלקטיבי לחלוטין את העולם סביבכם. האוזניות עומדות כעת למכירה עבור 300 דולר, ומגיעות בלבן או בשחור.

 

 

אם אתם נמצאים במטוס, אתם יכולים להשתמש באפליקציה שלHere One  כדי להחליש את רעשי המטוס ובמקביל להגביר את הווליום של חברכם, שיושב לידכם. אם אתם נוסעים ברכבת, אתם יכולים להאזין למוסיקה ובכל זאת לשמוע את קולות הרקע של כרוז הרכבת שמציין כי הגעתם לתחנה שלכם. האוזניות בעצם פותרות את הבעיה של 'הכל או לא כלום' מבחינת ביטול הצלילים שאוזניות רגילות מייצרות, באמצעות כך שהן מאפשרות לכם לשלוט על פי בחירה במה שכן ובמה שלא תשמעו.

 

 

החיסרון הגדול ביותר של האוזניות הן חיי הסוללה הקצרים שלהן. נכון לעכשיו הן יכולות לפעול ברצף במשך שעתיים בלבד, ולאחר מכן לוקח להן עוד שעה אחת כדי להיטען. זה ללא ספק משמעותית פחות זמן מממוצע הזמן שהאוזניות האלחוטיות (ובוודאי החוטיות) הרגילות שלכם שורדות. ה- Airpodsשל אפל, למשל, מחזיקות מעמד במשך 5 שעות לאחר טעינה אחת, וה- Bose QuietComfort 25יכולות להחזיק מעמד במשך 35 שעות על סוללתAAA  רגילה אחת.

 

 

למרות החיסרון הזה, האוזניות מבטיחות מאוד בכל מה שנוגע ליכולת שלהן לאפשר לכם לשלוט באילו צלילים מהסביבה תשמעו ואילו לא. עם מספר שיפורים בלבד באורך חיי הסוללה, הן עשויות להפוך למתמודדות מובילות בשוק האוזניות האלחוטיות בפרט, ובעולם הסאונד והשמע בכלל.

 

לכתבה בפורבס ישראל

 

לכתבות נוספות בפורבס ישראל:

מי האיש העשיר בעולם לשנת 2017, לפי דירוג פורבס?

חפשו את התשובה באתר forbes.co.il וקבלו מנוי חינם למגזין

סמנו את התשובה הנכונה:

'); }, iframe_fade_in_time); });