ללקק את האצבעות
אני בסדר עם כישלונות בחיים
לקראת שבועות: 3 מתכונים לעוגות גבינה מנצחות
מפגש לאין קץ
שבועות: 2 מתכונים לקישים מנצחים
השכלה גבוהה, תשלום גבוה
הגידו כן לחיסונים
העתיד מוטל על כתפיה
הכניסה על אחריותכן
עברייני קלפי
קדרת אורז וירקות בניחוח סויה
ביטחון פיננסי או עבודה בעלת משמעות?
עוגת גבינה בראוניז
בידיים של הרופא הטוב ביותר
7 מאפיות לעוגות גבינה מפנקות

 

ברוכים הבאים ל Onlife !

 

Onlife הוא פורטל תוכן חדשני, פרקטי וצבעוני בתחומי קריירה, משפחה, אופנה ואיכות חיים, בעל אוריינטציה נשית, אך לא לנשים בלבד.

 

הפורטל הוקם על ידי הדס גולדשטיין מנכ"לית Themarker לשעבר, קבוצת משקיעים פרטיים, KCS טכנולוגיות וקבוצת הארץ - Themarker .
 
העורכת הראשית של הפורטל היא אפרת אדמון, שבעברה מילאה תפקידי עריכה מרכזיים בטלוויזיה כגון - עורכת "לונדון וקירשנבאום", עורכת "אודטה" ועורכת"אהרוני".
 

Onlife מספק תוכן עיתונאי ומקצועי, בלוגים ואפליקציות, ברמת עדכון מהגבוהות בישראל, בתחומי החיים המעסיקים את כולנו, יום יום, שעה שעה:

 

 

העבודה והקריירה שלנו – לאן אנחנו הולכים, לאן אנחנו רוצים להגיע בסוף, איך נתקדם ונתפתח, האם לעשות שינוי ואיזה שינוי כדאי לנו, בכלל, לעשות?

 

אנחנו דואגים למשפחה, ליחסים, ולילדים שלנו - מהרגע שהם נולדים, ומתחילים ללכת, והולכים לבי"ס, ומתבגרים (השמועות אומרות שמתישהו זה עובר להם), ועד שהגיע הזמן שהם יעזבו את הבית, למרות שהם לא תמיד ששים.

 

אכפת לנו מהסגנון שלנו – מה ללבוש, איך ללבוש, באיזה צבע, באיזו גזרה, להתאפר או שלא חייבים, איך לטפח את עצמנו מבלי להשתעבד לזה, העיצוב, הרהיטים, הבתים והצבעים שמסביבנו.

 

אנחנו מנסים לשמור על איכות החיים שלנו – על הבריאות שלנו, בדרכים מקובלות או אלטרנטיביות, ורוצים לדעת קצת על התזונה שלנו ועל מה אנחנו מכניסים לפה (כשצריך וגם כשלא צריך), ורוצים קצת לזוז ולעשות כושר, וכל זה -  כשיש גם נפש שצריך לשמור עליה בריאה.

 

ואם נשאר לנו קצת פנאי  – אנחנו מבשלים ואופים (ומקווים שיישאר לנו משהו בסוף), וקוראים ספרים, והולכים לסרטים והצגות, ושרים בקולי קולות בהופעות, ומתרשמים מתערוכות, ומטיילים קרוב וגם רחוק, ומתעניינים, בכל דבר.

 

 

את כל זה תמצאו פה. בתוכן עיתונאי, מקצועי, פרקטי ומגוון, המתעדכן כל יום.

 

 

גם לכם יש מקום חשוב ב Onlife:

 

 

בתגובות שלכם לכתבות המתפרסמות, הפתוחות לידע שלכם, לדעתכם ולמחשבות שלכם.

 

בבלוגים שלכם – שמוכנים ומחכים רק לכם. אחרי הרשמה קצרצרה ל Onlife, הבלוג שלכם כבר מוכן לפוסט הראשון.

 

תוכלו לכתוב "יומן משפחה" בו כל בני הבית שותפים ליצירת היומן, שיתעד את הרגעים השמחים, והמצחיקים, והמרגשים והמעצבנים שיש בכל משפחה.

 

הנשים בהריון יכולות לכתוב "יומן הריון" ולתעד את התהליך מתחילתו ועוד סופו המשמח, ולשתף את כולם בהתרגשות ובהתלבטויות ובחששות.

 

ויש עוד. ועוד. הסתכלו בעצמכם.

 

אתם מוזמנים לפנות לצוות Onlife  בכל שאלה, בקשה או הערה - במייל info@onlife.co.il.

 

צוות Onlife מאחל לכם הרבה עניין, הרבה כיף, ובעיקר - גלישה נעימה !