אינדקס כתבות של לינוי בר גפן
גם לחופש הביטוי יש גבולות משלו
מדוע נשמע קולם של הסגל האקדמי באוניברסיטת אריאל רק כשהם מבקשים למנוע פיטורין של חלאה המצויה בקרבם אבל קול זה נדם כשהם צפו בסטודנטיות שלהם נרמסות תחת לשונו הכבדה של פרופסור חצרוני?
יונית לוי או תמר איש שלום - מי צובעת לבלונד?
בכנס של ערוץ 10 שנערך ביום שישי, אמר גדי סוקניק מעל הבמה כי שתי מגישות המהדורות המרכזיות דומות יותר מדי האחת לשניה. יש להן אפילו אותו הכפתור, והתעלם מהעובדה שלמגישי הטלוויזיה בישראל יש ארסנל לבוש אחד בלבד. ולמה גם אחרי שנשים מאיישות את הכיסא הבכיר במערכות החדשות, השכלתן וניסיונן העיתונאי נח בצד והצלחתן תלויה רק בשיער או בחליפה?
התקשורת הישראלית מחפשת אתכן, מועצת החכמות
כדי להיכלל במאגר הנשים המומחיות המורכב בימים אלה - מועצת החכמות שמו, את לא צריכה להיות בעלת דוקטורט או יפהפיה כדוגמנית בפרסומת לסודה. את צריכה להיות אינטליגנטית, בעלת ניסיון אקדמי ו/או מעשי בתחום התמחותך. כדי שבפעם הבאה שכלי תקשורת יחפש מרואיין, הוא יחפש אישה. אותך
לינוי בר גפן: הייד פארק נשים
במקום שרע לנשים גם מגיעה השחיקה, אבל עושה רושם שזה לא ממש המצב בחברת הלמן אלדובי: הם לא התכוונו להיות פמיניסטים, אבל יצא להם ועכשיו הם נהנים מהשירות של עובדות טובות, וזה טוב לביזנס
התענגו על הרגע - תיכף יגיע האגרוף
הרשעתו של רב האנסים קצב היא רגע חסד קטן. האגרוף עוד מעט יגיע והמלחמה לא נוצחה - אלא רק קרב אחד מני רבים
אורלי אינס ניצחה בשם כל הנשים
מהן הסיבות האמיתיות לסגירת פרשת אינס-בר לב, למה אינס היתה חייבת יועץ תקשורת צמוד, ולמה יש נשים ששופטות אותה על פי תחושת בטן ולא על בסיס עובדות?
אל תקחו ילדים לסרט הזה
מה היה השיקול לסמן את סרט הזוועה הזה כמתאים לכל המשפחה? האם באמת צריך לעודד זאטוטים לצפות בסוגי המוות המחרידים ביותר שיש בו?