כך תיצרו לעצמכן מראה זוהר ומדויק בדקה

איפור הוא חלק מהסטייל שלנו וסטייל דורש מאיתנו להיות מדויקות. כשאנחנו יודעות מה עושה לנו טוב ומה החלק שאנחנו רוצות להדגיש בפנים שלנו, קל לנו להתאפר ולבחור את מוצרי האיפור הטובים ביותר עבורנו. ההמלצה שלי? תמיד כדאי שיהיה אתך בתיק את המוצר הזה שעושה בך קסם.

אני הולכת לשתף אתכן במספר טיפים שהם מאסט מבחינתי, וכוללים טכניקות סודיות שרק אתן תדעו מה הן. המוטו שלי: תמיד תהיו מוכנות להפתעה.

מה הכוונה? אין אחת שלא חוותה את זה: פתאום באמצע היום נכנסה לך פגישה חשובה שאת יודעת שלרושם הראשוני בה יש משקל חשוב, או אם זו חברה שמציעה לך לצאת לדרינק אחר הצהריים בדיוק אחרי שנשבעת לעצמך להיות קצת יותר ספונטנית. כל אחת מכירה את הרגעים האלו בהם שלל תירוצים נכנסים לפעולה ופוגעים לנו בביטחון העצמי. אז במקום להחביא את הנשים המדהימות שאנחנו, הטריקים הקטנים שאני הולכת לשתף אתכן, נותנות לי לפחות את הדחיפה הקטנה שאני צריכה כדי להרגיש הכי בנוח להיות מי שאני.

 

אז מה נדרש מאיתנו? תיק נוח להסתובב אתו, המוצר שאת יודעת שגורם לך להרגיש וואו + מראה קטנה.

עכשיו עלינו לבחור את האזור בפנים שאנחנו רוצות להדגיש:

1. אם העיניים הן החלק הכי דומיננטי בפנים שלנו – דאגו לשמור מסקרה מעבה שנותנת נפח לריסים בהישג יד2. אם השפתיים שלך הן החלק שאת הכי אוהבת בפנים – כדאי שיהיה לך ליפסטיק עם צבע שכשאת שמה אותו – אף אחד לא יכול להתעלם ממך.

3. אם את תמיד מרגישה יפה יותר במראה שזוף – קחי אתך מעט ברונזר ופזרי על הפנים בעת הצורך. זה יעשה את כל ההבדל. אני מבטיחה

 

לגבי נשים שדואגות להיות מאופרות תמיד, גם לכן יש פתרונות משדרגים פשוטים: שמרי בתיק מוצרי טאץ' אפ שישמרו עליך מדויקת לאורך היום. מה למשל?

1. טוש הארה שמניחים על עצמות הלחיים. טוש ההארה מנקה ומאחד את גוון הפנים שלנו ויוצר מראה חלק ובוהק.

2. פודרה לנטרול הברקות מיותרות עוזרת לנו לשמור על עור בטקסטורה מחמיאה ומונע מראה מבריק ומזיע

3. שפתון לחות בגוון ורדרד

 

איפורדיוטי פריחו"ל