מה אתן צריכות לדעת על מזותרפיה

מה שטוב לקים קרדשיאן ולקייט מידלטון טוב גם, זה מה שחשבתי כשהגיע אליי למייל תפריט טיפולי הפנים של כוהנת היופי הלגה רקנטי. לפי התפריט, טיפול הידרדמי הוא הטיפול המועדף על בית המלוכה הבריטי ועל כוכבי וכוכבות הוליווד ומבצעים בו טשטוש קמטים בדרך חדשנית תוך העשרת העור בקולגן ובחומצות חיוניות ומיצוק העור, וכל זה – תחזיקו חזק – במפגש אחד בחודש בלבד. טוב, אין מה לומר, הן מאוד עסוקות הכוכבות והאצילות אז כשאין ברירה אין ברירה. קראתי שהטיפול מתבצע באמצעות אלקטרודות העוקפות את מנגנון ההתנגדות של העור ומאפשרות החדרת ג'לים פעילים ותמציות בלעדיות שרוקחת הלגה והצוות שלה במכון בקומה השמינית מעל קניון עזריאלי ראשונים.

הגעתי מוכנה להתמסר לטיפול אולם מבט של הלגה בעור שלי שינה את התוכניות והיא הציעה דווקא טיפול מזותרפיה כולל מסיכת זהב כדי שבכל זאת אחוש בגלאם הוליוודי. לדברי הלגה, מזותרפיה היא שיטה לשנות את העור מבפנים בעזרת טכניקת טיפול במחטים עדינות, היוצרת שינוי פנימי בעור. הפעולה נעשית בהחדרת חומר טבעי המדמה את פעילות ההורמונים בגוף (ומבוסס על פולי סויה, זהב, תמציות קוויאר ותאי גזע ממקור צמחי). טיפול מזותרפיה משפר את רמת הלחות של העור, ממצק אותו, מטשטש את הקמטים, מונע רפיון, מעודד ייצור מחודש של קולגן ואלסטין ומעניק לו מראה זוהר ומגע רך ונעים. אולם כמו בכל תהליך אין קסמים וטיפול אחד בודד לא יוביל לישועה ולכן מומלץ לקיים טיפול מידי שישה שבועות. אחרי האבחון של הלגה התמסרתי לידיים המקצועיות של יעל שעובדת עם הלגה כבר שנים רבות. היא הסבירה כל שלב והזהירה לפני עקצוצים או אי נעימות אחרת. בניגוד לטיפול ביוטי, מדובר בעבודה משמעותית ועמוקה.

הלגה רקנטי, שהתחילה בעבר מקליניקה ביתית קטנה לפני יותר מ-30 שנה והתפתחה לכדי מכון יופי הנושא את שמה הרבה בזכות למידה של כמה תחומים משיקים שבונים לה מעין סל שלם של כלים: קוסמטיקה, כימיה, קוסמטיקה פרא-רפואית, רפואה משלימה, שיאצו, תזונה ואפילו פילוסופיה. כל הארסנל הזה, שיותר את מה שמכנים במכון שיטת Helga, הוא דרך לטפל גם בפנימי ולא רק בחיצוני מתוך תפיסה שכדי לטפל בבעיות עור יש למנוע את הופעתן. במכון יש יותר מ-50 טיפולים, את חלקם מבצעים רופאי עור מומחים, אולם המטרה היא לא להגיע לסכין המנתחים או לטיפולים אגרסיביים אלא להאט את הקצב בעזרת שלל דרכים מתקדמות שמציע כיום מדע היופי.

לכל טיפול יש פרוטוקול מדויק הכולל גם תשאול והסברים. בין הטיפולים החדשניים שאין במקומות אחרים יש טיפולי המסת שומן ייחודיים להמסת שומן בפנים, בצוואר, בסנטר (הכפול), בגב, בזרועות ועוד, יש טיפולים ייעודיים לתיקון נזקי אקנה, טיפולי צריבה של עפעפיים צנוחים בלי שימוש בסכין מנתחים, טיפול קור מרגיע לרענון העור, טיפול בגלי אולטרה סאונד העוצרים את דלדול עור הפנים והקמטים, וגם שורה ארוכה של טיפולים מוכרים כמו חומצה היאלורונית, מיני פילינג, גיהוץ קמטים למיצוק העור, טיפול בצלוליטיס, הבהרת כתמים ועוד.

את הטיפול שלי במזותרפיה סיימתי עם מסיכת זהב 24 קראט מרגיעה, משקמת ומרעננת, שלאחריה הרגשתי כמו חדשה, או לפחות כמו קייט מידלטון בראשון לציון.

הלגה רקנטי, https://helga.co.il/, 1-800-288-266

 

אנטי אייג'ינגטיפול פניםמזותרפיה