תרגיעו: מה חשבנו על המוצרים החדשים לעור רגיש

כחובבת קוסמטיקה מושבעת, אני תמיד מתרגשת כש-HL משיקים מוצרים חדשים. הכרתי את המותג לפני כשלוש שנים ומאז הפכתי למעריצה מושבעת, שכן כל מוצר שהתנסיתי בו היה בול, החל מהפילינגים (ובהם המיקרו פילינג האבקתי שנעים על העור אבל מנקה ומטהר מצוין וה"וויט פילינג" המבהיר ומחדש תאים, שמכיל גם חומצה לקטית המופקת מגבינה); דרך הסרומים פורצי הדרך (ובמיוחד זה מסדרת ויטמין C שהפך לקאלטי) ועד למוצרי ההגנה מהשמש (ובמיוחד זה עם הגוון, שהוא לא שומני ומעניק כיסוי עדין וטבעי ולכן מוצר חובה אצלי בתיק). וכל זאת מבלי להזכיר שמדובר בחברה ישראלית ולכן זה תמיד כיף לפרגן. 

ולכן, כששמעתי על השקתה של הסדרה החדשה, CALM DERM, הייתי חייבת להגיע ולרחרח בעצמי במה מדובר. הסדרה אמנם אינה רפואית אך היא טיפולית ומיועדת להרגעה ולטיפול בעור אדמומי, קופרוזי ורגיש. המוצרים מיועדים הן להרגעת העור והן להקלת תסמיני מחלות עור דלקתיות כגון: פסוריאזיס, סבוריאה, אסתמה של העור ורוזציאה. 

הרכיבים הפעילים בסדרה, ובהם ויטמינים A, E, F, תמציות ברוקולי וליקוריץ, חומצות שומן מסוג אומגה 6, סרמידים, קומפלקס נחושת פפטידי, אלוורה וחומצה סליצילית. כל אלו מעניקים הרגעה לעור הרגיש והקופרוזי, וכן מקלים משמעותית על תסמיני מחלות עור שונות – גרד, יובש ודלקת – תוך כדי העלאת רמת הלחות בעור והתחדשותו.

 

בין מוצרי הסדרה גם CALM DERM CLEANSER, סבון המועשר בקומפלקס נחושת פפטידי התורם לפעילות תקינה של תאי העור ומעורר את ייצור הקולגן (140 שקל), CALM DERM SERUM סרום להרגעת העור שפועל גם להעלאת רמת הלחות והאטת תהליך הזדקנות העור (222 שקל), CALM DERM BALM תחליב לחותי המעודד את פעילות מנגנון הריפוי הטבעי של העור ומסכה מרגיעה המיועדת לשימוש במכוני הקוסמטיקה. 

לצד אלו ישנים גם סדרה של תכשירי RELIEF ייעודיים לטיפול משלים בבית המספר מחלות עור דלקתיות, כמו אוטופיק רליף להקלה במצבים של עור מגורה כתוצאה מדלקת עור אטופית; פסורליף- קרם ייחודי הפועל להקלה ולהרגעה של תסמיני הפסוריאזיס ורדנס רליף, קרם ייחודי לטיפוח עור בעל נטייה לאדמומיות והסמקה, פצעונים ותחושת יובש (351-164 שקל). 

לשמחתי קיבלתי טעימה מטיפול הפנים בסדרה החדשה (עם שינויים קלים שמתאימים לעור שלי). בדיוק כמובטח, המוצרים מאוד נעימים על העור, קלילים, נספגים במהירות ומעניקים לעור תחושת נינוחות מרגיעה. כמי שסובלת מגרד בלתי נסבל בעונות המעבר, אני מאוד שמחה לראות חברות שלוקחות את האתגר על עצמן ומוצאות לא רק פתרונות רפואיים אלא גם קוסמטיים, כדי שגם אלו עם עור רגיש ומגורה יכולו ליהנות ממוצרים שלא רק מטפלים בבעיה, אלא גם מטפחים את העור תוך כדי. 

אנטי אייג'ינגעור רגישקוסמטיקהקרם הגנה