מסיכות פנים: למה אנחנו כל כך אוהבות אותן?

לכל אחת יש את ההתמכרות הסודית שלה, הפיתוי הקטן הזה שהיא לא יכולה בלעדיו,  הדבר שהיא פשוט לא מסוגלת לומר לו לא.

במקרה שלי, מדובר במסכות פנים. נכון, מסיכות מעולות לעור הפנים, מרעננות את העור ועוד יתרונות שראיתי בפרסומות, אבל מעל הכל – מסכה היא הרבה יותר מזה. מסיכה היא דרך חיים!

למה אני מתכוונת? קבלו 4 דוגמאות בהן מסיכת פנים תציל לכן את החיים:

  1. בא לך לילה שקט, רק את, סדרה חדשה בנטפליקס, וכוס יין? חפשי לעצמך מסיכת אצות וספרי לבן זוגך שהן עשויות מביצים של דגי סלמון. בן רגע הסלון שלך! טיפ למתקדמות: בחרו סדרה עם 3 עונות ומעלה. את השינוי בעור הפנים תוכלו לראות כבר בסוף העונה השנייה.

  1. רוצה להיות חזקה מול הילדים גם כשהם חמודים רצח? אין דבר שמסוגל לשמר את הפרצוף הכועס שלך כמו מסיכת חימר שלא תיתן לשום חיוך להתגנב פנימה!

  1. שכחת להתארגן על תחפושת בפורים? אין שום בעיה! תוך שניות מסיכת נייר הופכת אותך למומיה מהממת. טיפ למתקדמות 2: שמרי חולצה מלאת פירורי במבה שבן זוגך לבש כשנרדם מול הטלוויזיה וחפשי אותו לזומבי!

 

  1. מיואשת משיחות מעלית מעייפות? מסיכת פנים היא הנקמה המושלמת: אחרי כל הפעמים שלירית, השכנה מלמעלה, יורדת איתך במעלית, משוכנעת שהיא מינימום אחות אבודה של משפחת קרדשיאן, מצאי שעת כושר, דפקי לה על הדלת עם מסיכה מנצנצת מועשרת זהב טהור ותגידי 'אקסקיוז מי, אני עם מסיכת זהב למשך 20 דקות זריזות ואני חייבת כוס סוכר לעוגת יום ההולדת בצורת חד קרן שאני אופה לקטנה בבית הספר. אפשר?'

 

אז כן, מסיכות ישנו לך את החיים. אני מבטיחה לך. עליי!

דיוטי פריטיפוחמסכות פניםרות רסיוק