12 דברים שאף אישה לא יכולה שיהיו לה בבית. לעולם!

 1. תמונה ענקית של ניו-יורק בשחור לבן
  תסתכלי על הקיר, עכשיו תסתכלי עלינו, עכשיו תסתכלי על התמונה העצומה שתלויה עליו, עכשיו תסתכלי עלינו. בין אם זו תמונה של עיר בשחור לבן (ורק המוניות צהובות), או של אודרי הפבורן, גם את וגם אנחנו יודעות שהן לא יפות, לא משקפות את הטעם והאופי שלך ויש אותן לעוד אלפי נשים בבית. אז זה מה שאת רוצה שיראו דבר ראשון שנכנסים לחדר שלך?
 2. קוביות אותיות שמאייתות קיטש
  חשבתי שהגעתי לשירותים אבל אז ראיתי מקרר ואותיות שמאייתות KITCHEN ונרגעתי.
 3. ציטוטי השראה על הקיר
  בואו נעשה עסק – אם לא הייתן מקעקעות את המשפט הזה על הגוף, אין שום סיבה שתדביקו אותו בסלון תוך כדי עבודות שיפוצים. המשפטים האלה לא באמת מעודדים ועם כל הכבוד, כדי ללכת אחרי החלומות שלנו צריך כסף והמון ימי חופש, לא משפט על קיר.
 4. בכלל – עדיף לא לשים במרכז הבית פריט שהגיעה מרשת קמעונאית בפריסה ארצית
  לפעמים שווה להשקיע עוד כמה עשרות שקלים וליהנות ממשהו שאין לעוד עשרות אלפי אנשים בבית, בין אם הוא נמצא בקריית שמונה, תל אביב, רחובות או אילת. כמובן אנחנו מברכים על קיומן של הרשתות הללו, אבל לא היינו מעצבים את הבית באמצעותן, אלא משתמשים (במידה) בפתרונות האחסון והקישוט שלהן.
 5. רהיטים מיד שניה / הרחוב שטרם עברו ניקוי יסודי או חידוש
  אנחנו הכי בעד רהיטים מיד שניה ולאסוף רהיטים גלמודים מהרחוב; לא חייבים לקנות תמיד חדש ויש ריהוט מהמם שעובר מיד ליד. אנחנו כן נגד להשתמש בריהוט הזה כאילו הוא לא שימש אנשים אחרים. קיבלתן רהיט משומש? דבר ראשון – תתחדשו, דבר שני – נקו אותו ביסודיות, דבר שלישי – הפכו אותו לשלכן! אם זה רהיט עץ, אפשר לשייף ולצבוע אותו מחדש. אם זו כורסה או ספה – רפדו אותן מחדש. אם מדובר בארון – חזקו אותו כדי שלא יהיה רעוע ואז הפכו אותו לארון חלומותיכן. כמו שבגד לא יראה על אף אישה אותו הדבר, כך גם הריהוט לא יראה אותו הדבר בדירות שונות.
 6. צמחים מפלסטיק
  אלא אם כן אתן סובלות מאלרגיות, אין שום סיבה לשים בבית עציץ או זר פרחים מפלסטיק. אה, אתן באמת אלרגיות? פשוט ותרו עליהם. המראה צ'יפ, אין להם ריח ופור גוד'ס סייק אישה, אין לך חצי דקה ביום להשקות אותם?
 7. פעמוני רוח
  נכון שכיף לשבת במרפסת עם כוס קפה בזמן שהרוח נושבת ומרקידה את פעמוני הרוח מעליך? את יודעת שהרוח נושבת ומרקידה את הפעמונים גם כשאת לא בבית? גם בלילה? גם ב-6 בבוקר? ושכל הרחוב שונא אותך?
 8. סטים של סכו"ם או מצעים לא תואמים
  במקרה הזה, אלה הדברים הקטנים שעושים שינוי גדול. מצעים תואמים גורמים לחדר השינה להראות אסתטי יותר, ואם את מסדרת את המיטה מדי בוקר אז בכללללל… סט תואם של סכו"ם או צלחות הוא מאסט כשמארחים חברים ליותר מקפה ועוגה ונותן תחושה (בעיקר לך, וזה הכי חשוב), של ביתיות.
 9. ערימות של חפצים מכוסים באבק
  זה ברור מאליו, אבל חשוב מדי בשביל לא להזכיר.
 10. ריהוט מפלסטיק
  אנחנו לא מדברים על פינת הישיבה בחצר או על ארון האחסון הגדול במרפסת, אנחנו מדברים על ריהוט שאמור לשמש אותך למשך שנים ונמצא בחדר השינה או בסלון, אבל נראה כאילו הוא פתרון זמני עד שתפרקי את הארגזים ממעבר הדירה.
 11. לעצב את הבית כמו צימר
  פרקט בכל הבית, מקלחון זוגי שקוף או ג'קוזי, טפטים שתואמים לוילונות שתואמים לשטיחים, נברשת שנדליר עצומה… כל השבאנג הזה עובד טוב אולי בצימר שנופשים בו פעם בשנה, אבל בבית שלכם העיצוב הזה מוגזם וגרוע מכך – לא פרקטי.
 12. תמונות של ראשי ממשלה/רבנים/נשיאים
  יש כל כך הרבה מקומות שאפשר לשים בהם תמונה של האישיות שאת מעריצה – בנייד, בפייסבוק או ליד המחשב במשרד, את הבית שלך תשאירי לעצמך.