זו אולי הפשרה הגדולה ביותר שתעשו בבחירת חלונות לבית

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות מעוצבים ומתקדמים לבית. יחד עם זאת, העלות הגבוהה ביותר שאתם עשויים להתקל בה היא דווקא לאחר הרכישה, בעת תיקונים ותקלות. בשביל זה נועדה האחריות? לא בכל המקרים. אחריות בסיסית לפעמים משאירה אתכם חשופים לתקלות או בעיות שנוצרות עם הזמן, ובחלק מהמקרים הן קורות דווקא לאחר שהאחריות הבסיסית הסתיימה.

מה עלי לדרוש?

אחריות מורחבת. ישנן חברות, כגון קליל, המציעות על כל מוצריה המותקנים באמצעות מתקין מורשה מטעמה, תעודת אחריות מורחבת ל-7 שנים.

למה זו בשורה?

רוב החברות מציעות כברירת מחדל אחריות סטנדרטית בת 3 שנים, בעוד ש"חיי המדף" של חלונות הוא גבוה יותר, מתוקף כך גם תקלות עלולות לצוץ גם לאחר 3 שנים. האחריות הסטנדרטית אינה מתחשבת בתנאי מזג אוויר ואופן השימוש של כל חלון.

מה היתרונות?

במהלך 7 שנות האחריות, צפוי לכם שקט בזכות אחריות כוללת על המוצרים, כולל חומרי הגלם הנדרשים לתיקון תקלה כלשהי באמצעות המתקין המורשה. אם המתקין המורשה לא יוכל לבצע את התיקון, החברה תיקח אחריות לביצוע התיקונים.

למה זה חשוב?

עלות מוצרי האלומיניום בבית הינה ההוצאה השנייה בגודלה בעלויות בניית הבית. גובה ההשקעה בחלונות אלומיניום בבית הינה בממוצע בכ-100,000 ש"ח. ככל הידוע לא קיימת בשוק תעודת אחריות ל-7 שנים למוצר בהיקף כספי דומה.

מה לגבי פתרונות אחרים?

בבדיקות שנערכו, מרבית התקלות נובעות משימוש בתחליפים זולים ומייצור והתקנה שלא על פי מפרט. שילוב של רכיבים מקוריים בצרוף מתקין מורשה העובד בהתאם להנחיות היצרן מבטיח חלון איכותי לאורך שנים רבות. דרישה כזו מהווה מצד אחד חיזוק הקשר עם הלקוחות, ומצד שני הבעת אמון מוחלטת באיכות מוצרי החברה ובעבודות ההתקנה של המתקינים המורשים.

___________________________________________________________________________

רוצים לקבל תעודת אחריות מורחבת על החלונות הדלתות או התריסים שלך? דרשו אותה ממתקין מורשה של קליל או השאירו פרטיכם כאן

לחצו כאן לשאלות ותשובות בנושא תעודת אחריות מורחבת של קליל.

לחצו כאן לקביעת פגישת יעוץ

 לחצו כאן לצפייה בתעודת האחריות לדוגמא