4 סיבות אפשריות לסכסוך המחודש בין קים קרדשיאן ובר רפאלי

חיכיתם שקים קרדשיאן תגיע לישראל וקרעתם חולצה כששמעתם שהיא וקניה ביטלו את הביקור? מקורות יודעי דבר חשפו שהסיבה שהשניים החליטו לא להגיע לישראל היא לא הטילים מעזה אלא (תחזיקו את עצמכם) סכסוך מחודש עם בר רפאלי. לפי ידיעה שהתפרסמה אתמול במעריב, למרות שיתוף הפעולה העסקי בין השתיים והחבירה של הקרדשיאנית למותג המשקפיים קרולינה למקה, יש סיכוי שהאידיליה בין שתי האושיות נשברה, והחברות הפוטוגנית שוב עלתה על שרטון. קים העלתה תמונה שלה לבד מהקמפיין לקרולינה ואפילו לא תייגה או אזכרה את רפאלי בשום אופן, ובהמשך עשתה את הנורא מכל – הפסיקה לעקוב שוב אחרי הדוגמנית הישראלית באינסטגרם.

היחסים של בר וקים כבר ידעו עליות ומורדות בעבר. השתיים היו סוג של חברות ואפילו נצפו יחד במספר אירועים. בשנת 2014 עבר כנראה חתול שחור בין השתיים והקשר שלהן השתבש. בר הבריזה באלגנטיות מהחתונה של קים וקניה ווסט, וקצת אחרי, קים הפסיקה (לראשונה) לעקוב אחרי רפאלי. מהלך בוטה ומחושב של מלכת הטראש שהודיע לעולם (ולבר עצמה) שהיא והסופרמודל הישראלית כבר לא. ארבע שנים קדימה, ב-2018, אחרי שהשתיים הכריזו על שיתוף פעולה, ואחרי ש-30 מיליון דולר הועברו לחשבונה של קרדשיאן בעקבות ההסכם עם החברה, היא החזירה עוקב, אבל כידוע – לא לזמן רב.

 

 

באופן טבעי, גם אנחנו כמו יתר העולם מאוד מוטרדות מהריב בין בר וקים ובעיקר מהאופציה שלא נזכה לראות את קימוש נוחתת שוב בישראל. למרות שנראה ששיתוף הפעולה העסקי מועיל לשני הצדדים, משהו שם לא עובד. מכיוון שלא ברור מה באמת קורה בין השתיים, ומה טיב היחסים ביניהן, ניסינו לחשוב על תרחישים אפשריים שהובילו הפעם לסכסוך. גייסנו את מיטב המוחות לעניין ואחרי סקירה מקיפה, זה מה שלדעתנו היה יכול לגרום לפיצוץ בין הדיוות:

התמונה המשותפת שבר העלתה לאינסטגרם לא מצאה חן בעיניי קים

כשנודע על שיתוף הפעולה בין החברות, בר מיהרה להעלות תמונה משותפת שלה ושל קים לאינסטגרם מהמפגש ביניהן. בר המתוחכמת ידעה שאי אפשר להתחרות במראות המושקעים של קים אז היא החליטה מראש לוותר על המאמץ ושלפה את הנשק הסודי שלה – מתיקות. היא הגיעה למפגש נטולת איפור בבגדי ספורט קז'ואל צנועים בעוד קים השקיעה והגיעה מתוקתקת עם שיער מהודק ומחשוף עמוק. בתמונה שהעלתה הסופרמודל הישראלית היא עצמה נראית טבעית, נקייה מאיפור וקורנת, לעומת כוכבת הריאלטי שתועדה מוקפדת ומאופרת למשעי. התגובות לתמונה היו בהתאם: "בר יפה בלי להתאמץ, בלי איפור ובלי פילטרים", "עכשיו אפשר לראות את ההבדלים בין יפה למזויף", והנוראי מכולם – "בר יותר יפה". על זה קים לא יכלה לסלוח.

 

קים צפתה בפרסומות האחרונות של בר והזדעזעה

כחלק מתחקיר שערכה הקרדשיאנית לרגל שיתוף הפעולה עם חברתה הטובה, היא החליטה לצפות בפרסומת של בר כפרזנטורית של קסטרו – הודיס (חברה הכוללת את המותגים הודיס וקרולינה למקה). אחרי שהיא צפתה בפרסומת המלוקקת עם "האסיר החתיך בעולם" ג'רמי מיקס והשתעממה מהבנאליות, קים הלכה עוד קצת אחורה ונתקלה בפרסומת של בר ואחיה הקטן און להודיס. להזכירכם, בפרסומת רואים את בר בוהה בתשוקה בגופו החטוב של בחור שיצא בעירום מהמקלחת והוא מתלבש בחדרו, עד לרגע בו היא מגלה שהיא בעצם חשקה באחיה הקטן. להערכתנו, קים לא יכלה אפילו לשאת את המחשבה שהיא והאח הקטן שלה – רוב, יהיו מעורבים ביוזמה שכזאת והעדיפה להתרחק ולהרחיק את עצמה מהרעיון, עוד לפני שתעלה בכלל האופציה.

 

 

בר התעלמה מהחרם שהובילה מאפיית  קארדשיאן על ג'ורדין וודס הסוררת

כידוע מאז שג'ורדין העזה להתנשק עם בן הזוג של קלואי, טריסטן, נשות המשפחה (והמקורבים להן) ניתקו איתה כל קשר, והעלו פוסטים בגנותה. על פי אחת הסברות בר לא עשתה לייקים לאף אחד מהפוסטים נגד ג'ורדין ופעם נוספת לא הוכיחה את נאמנותה למשפחה.

 

הכל חלק ממהלך מתוכנן ומתוזמן

אחרי ששתי הדיוות התיישבו, התחתנו והולידו ילדים, הן הבינו שנגמרו להן הפרובוקציות. קים, שהייתה עד לאחרונה האחות הכי נחשבת במשפחת קרדשיאן, נדחקת לאט לאט לשוליים על ידי קיילי. האחות הקטנה עומדת בראש אימפריית איפור ענקית, הוכתרה לאחרונה על ידי מגזין פורבס למיליארדרית הכי צעירה שעשתה את הונה בעצמה, ונראה שהיא הופכת להיות הבת המועדפת של אמא קריס ג'נר (תואר שהיה שייך עד עכשיו לקים). גם בגזרת רפאלי המצב לא אידיאלי. און בן ה-22 מככב בסרטי נעורים מצליחים, אמא ציפי קיבלה תוכנית רדיו ודמות בארץ נהדרת ובר מדשדשת מאחור. פרשת המיסים שמעיקה על בר בשילוב ההנחיה של האירוויזיון (אירוע מכובד לכל הדעות אבל לא מסוג האירועים שחברים כמו סטיבן טיילר או ליאונרדו דיקפריו ייתפסו בהם אי פעם), עשו את שלהם והכריעו – הגיע הזמן לעשות מעשה ולחזור לכותרות. השתיים הבינו שמה שבאמת מעניין את המעריצים זה לראות אותן רבות והחליטו ללכת על זה. יחד עם יח"צ משומן ומערך של אנשי שיווק מבריקים (וביניהם אמא קריס ואמא ציפי), קים קרדשיאן ובר רפאלי התחילו לפזר רמזים לסכסוך שבסופו של דבר יסתיים במכירת מרצ'נדייז של משקפי שמש שבורים ופרק של קים, קניה, בר, עדי והילדים – בריאליטי המשפחתי. win – win כמו שאומרים. 

בר רפאליסכסוךקים קרדשיאן