הרגעים המרגשים של השבוע: מי גנב לנסיך ג'ורג' את הרעם?

כמו תמיד, גם השבוע למרות שאנחנו בשיא עונת המלפפונים, קרו מיליון דברים שעוררו בנו קשת של רגשות, החל מהעיסוק המתמשך בפרשת האונס הנוראית בקפריסין ועד לסאגה המתמשכת של ליהיא גרינר ומשטרת ישראל. רגע לפני הסופ"ש, קיבצנו לכם את האירועים שהכי הצליחו לרגש ולגעת. הרגעים שעשו לנו את השבוע, מתחילים:

עוקבים אחרינו באינסטגרם של און לייף? ובפייסבוק? מחכים לכם שתצטרפו 

נבחרת העתודה של ישראל כובשת גם את בית הנשיא

ביום ראשון האחרון זכתה נבחרת העתודה של ישראל בכדורסל, באליפות אירופה בפעם השנייה ברציפות. הישג מדהים והיסטורי למדינה ולשחקנים הצעירים. רגע אחרי הזכייה הגיעו שחקני נבחרת העתודה לביקור במעונו של נשיא המדינה יחד עם המנהל המקצועי פיני גרשון, יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי ושאר הצוות המקצועי, והביאו איתם את שני הגביעים. ריבלין כהרגלו ריגש ולא חסך במחמאות: "אני מצדיע לכם לא רק כמי שהשיגו הישג בשם מדינת ישראל אלא גם כאדם שאוהב ספורט כבר 70 שנה, מגיל 10". בהמשך הוא התנהג כמו הסבא שכולנו היינו רוצים, כשהכריח באלגנטיות את החבורה להצטלם עם נכדתו זיו שמשחקת כדורסל בעצמה: "לא אמלא את תפקידי כסבא אם היא לא תצטלם אתכם", אמר.

ברנדה ודילן לנצח

בחודש מרץ האחרון השחקן לוק פרי, המוכר מתפקידו כדילן מקיי מהסדרה "בוורלי הילס 90210", הלך לעולמו כשהוא בן 52 בלבד. פרי נפטר לאחר שלקה בשבץ מוחי ממנו לא התאושש. שברון הלב ממותו הפתאומי של השחקן לא פסח גם על השחקנים שגדלו איתו על המסך, וציפו להתאחד איתו שוב בגרסת המשך שאמורה לעלות בקרוב, רובם כתבו הספדים מרגשים לזכרו ברשתות החברתיות. מי שהגדילה לעשות היא שאנון דוהרטי  – מי שפרי היה הדילן שלה. כחלק מהכבוד שהחליטה לחלוק לזכרו, דוהרטי עומדת להתארח בסדרה "ריברדייל", בפרק הוקרה מיוחד, שיוקדש ללוק פרי. מסתבר שגם במקרה הזה נמנע מאיתנו איחוד של דילן וברנדה – לפי יוצר הסדרה, השחקן בעצמו ניסה לקדם הופעת אורח של דוהרטי ב"ריברדייל" עוד בחייו, שלא יצאה לפועל מסיבות כאלו ואחרות. "האופן שבו הסדרה בחרה לחלוק כבוד לזכרו הוא יפיפה. הוא חסר. היום. מחר. תמיד", כתבה שאנון דוהרטי בחשבון האינסטגרם שלה.

זוכרים את אמיר פרישר גוטמן

לפני כשנתיים הלך לעולמו אמיר פרישר גוטמן. המוות הפתאומי והסוריאליסטי של הזמר, הרגיש כמו סצנה מתוך סרט – פרישר גוטמן כזכור, טבע בים בזמן שבילה עם חברים על החוף כחלק מחגיגה שארגן אחרי שאובחן בטעות כחולה סרטן, ו"חזר לחיים". הוא השאיר אחריו בן זוג וילד, ינאי ורוי פרישר גוטמן – שנכנסו לכולנו ללב – ומדינה שלמה שהתאבלה על לכתו בטרם עת. מיכל אמדורסקי, שבילתה איתו על החוף באותו סוף שבוע, והייתה לצידו בדקות האחרונות של חייו, כתבה  השבוע הספד מרגש לזכרו בעמוד האינסטגרם שלה: "אני יודעת בדיוק מה חשבת בשעותיך האחרונות . אני יודעת בדיוק מה הרגשת בשעותיך האחרונות. אני יודעת בדיוק מה עבר עליך בשעותיך האחרונות .כל הרצונות, הבקשות,הייחולים, הכעסים והסליחות. יודעת בדיוק על הכל מהכל והכל ישאר איתי ואצלי לתמיד..כמו שביקשת..". אמדורסקי  סיפרה על הערב שמארגנים לזכרו של הזמר, תיארה את הגעגועים העזים שלה ואפילו ביקשה ממנו לתת סימן: "בטוחה שאם היית פה היית הופך את העולם…דברים היו נראים אחרת", כתבה.

מייגן והארי גונבים לנסיך ג'ורג' את הרעם

השבוע חגג הנסיך ג'ורג', בנם של וויליאם וקייט, שש שנים של מתיקות. יום ההולדת נתן סיבה מצוינת לאמא קייט לפרסם 3 תמונות חדשות של היורש העצר ולהשוויץ בו. הדוכסית מקיימברדיג' אפילו הגדילה לעשות, ולא רק שצילמה את התמונות בעצמה אלא גם הייתה אחראית על הסטיילינג. בשונה מפשוטי העם שמקסימום מצטלמים בפארק הירקון, סט הצילומים הנבחר היה ארמון קנזינגטון והאווירה הייתה קסומה. הפעמונים במנזר וסטמינסטר צלצולו לכבוד הנסיך ג'ורג', והתמונות גרמו להמונים להשתגע על הנסיך הקטן, אבל איכשהו מי ששוב משכו את תשומת הלב היו הדודים מהארמון ליד – מייגן והארי. על רקע הסולחה שאולי הייתה בווימבלדון, בני הזוג בירכו את ג'ורג' קבל עם ועדה בחשבון האינסטגרם המשותף שלהם. אממה הם קראו לילד בשמו – ג'ורג', ושכחו להוסיף את הטייטל המלכותי שלו, ועל זה הרשת לא הייתה מוכנה לסלוח. כזכור, זוג ההורים הטרי בחר לוותר על טייטל רשמי גם עבור בנם, וכנראה לא רואה צורך בגינונים המלכותיים הרשמיים, בעיקר כשמדובר בילד שעדיין מאמין בפיית השיניים.

עוקבים אחרינו באינסטגרם של און לייף? ובפייסבוק? מחכים לכם שתצטרפו 

אמיר פרישר גוטמןלוק פרימשפחת המלוכהרובי ריבלין