"הפקת 'האח הגדול' ניסתה לעשות סיבוב על מעיין אדם, אבל היא שוב יצאה מלכה"

כולנו חיכינו למוצא פיה של מעיין אדם מאז שהאקס המיתולוגי אסיף אלקיים נכנס ל"אח הגדול", והנה היא עשתה את זה ובגדול, ושחררה טור על התחושות שמציפות אותה בעקבות הכניסה של אלקיים לבית הנצפה במדינה. "כולם המליצו להתעלם ולשדר "עסקים כרגיל", כתבה מעיין, "אבל מעולם לא שיחקתי לכם משחקים ואין לי כוונה להתחיל עכשיו: קשה לי ממש. הפרידה מאסיף לא הושלמה, כנראה משום ששנינו לא היינו שלמים איתה. מבט אחד בעיניים שלו ושכחתי מדוע הגענו עד הלום". בהמשך הוסיפה: "דווקא עכשיו, כשהוא נכנס לבית שלכם, בהירה לי מתמיד העובדה שהוא כבר לא בבית שלי. הוא בחר בבית אחר, במלוא מובן המילה. וכך, התהום שמלכתחילה נפערה ביננו למעשה רק התעצמה – אני משתוקקת ליציבות ומשפחה והוא יצא לחוויה הפוכה".

הפעם האחרונה שאדם התייחסה למערכת היחסים הזו הייתה לא מזמן, כשהשניים נפרדו. אז מעיין סיפרה על האהבה הגדול שקיימת בינה לבין אלקיים וחשפה שהסיבה לפרידה היא בגדול תזמון, היא נמצאת בתקופה שהיא רוצה ילדים ומשפחה והוא פשוט לא שם. החשיפה של מעיין עוררה בזמנו הרבה הדים, כולם החמיאו לכוכבת הריאלטי על הכנות המרשימה ועל היכולת לדבר בביטחון על מה שנשים רבות מסתירות – הפחד מהשעון הביולוגי והרצון להיות אימהות.

למרות שברון הלב הגדול והעובדה שזה לא כזה אידיאלי שכל העולם ואשתו יודעים מה קורה בחדר המיטות שלך, אסיף אלקיים נהנה מרגעי התהילה שמעיין סיפקה לו. כן, אלקיים כבר הוציא שני ספרים מצליחים, אבל הפוסט של מעיין קירב אותו יותר לאור הזרקורים ואפילו זיכה אותו בראיון מחמיא באתר מאקו. בלי לזלזל בכישרון של אסיף ובמראה המצודד שלו, הפוסט הכנה של מעיין זיכה אותו גם בכרטיס כניסה לבית "האח הגדול".

הפקת התוכנית, שהבינה כמה עניין מעורר סיפור האהבה הטראגי של הסופר וכוכבת הריאליטי, בנתה על אחד התרחישים הבאים: הראשון – שאלקיים ימצא אהבה חדשה בתוך הבית וישבור למעיין את הלב מול כל האומה, והשני – שאסיף ומעיין יבינו שהפרידה הייתה טעות, הוא יתגעגע מתוך הבית היא תתגעגע מבחוץ ושניהם יתאחדו כשהתוכנית תסתיים, או אולי אפילו (ובתקווה) במהלכה. אממה, אדם שהבינה כמה כולם מעוניינים בצהוב-הצהוב הזה, הצליחה שוב להפוך את היוצרות לטובתה ולצאת מלכה.

במקום להישאב לחור השחור שנקרא "החיים של האקס שלי", מעיין אדם הזכירה לעצמה ולנו, שמבחינתה האדם הכי חשוב בסיפור הזה זו היא. היא הודתה שיש כאב ויש קושי לצפות באקס שלה, אבל לא נסחפה אחרי פנטזיה דמיונית ולא נפלה גם כשקיבלה הודעות ממעריצים שקראו לה לחזור לאלקיים. לא הרבה אנשים יודעים להפיק לימונדה מלימונים, אבל כמו שמעיין כבר הוכיחה לנו ב"הישרדות", מדובר באישה חריפה מאוד. וכך, במקום שהפקת האח תעשה עליה סיבוב, היא הצליחה לנצל את הסיטואציה לטובתה ושוב הצליחה ליצור באז מטורף סביב הטור שלה וסביב דמותה, ובמקביל להראות לאלפי נשים אחרות כמה חשוב לא להתבלבל מריגושים או מהקולות החיצוניים, ולדבוק ברצונות האמתיים.  

אנחנו רק בתחילת העונה של האח, וסביר להניח שעוד נמשיך להתעסק ולחפור בקשר הזה עד טיפת הסחלה האחרונה, אבל בינתיים כולנו יכולים להוציא פנקסים ועטים ולהתכונן לשיעור הבא בקורס של מעיין אדם למבוא לאהבה עצמית.

אהבהאסיף אלקייםהאח הגדולמעיין אדםפרידה