גל גדות מעלה סרטון שלה מתאגרפת, והרשת משתגעת על זה

העולם ממשיך להשתגע מכל מה שגל גדות עושה ואנחנו אוהבים את זה. אז אחרי ההשתתפות בקליפ של אדם לווין, המשחקים בתוכנית של ג'ימי פאלון, ההסתחבקויות עם דה רוק, וכמובן ההשתתפות בסאטרדי נייט לייב ובמשפחת סימפסון, הלהיט החדש מבית היוצר של גדות הוא, איך לא, שגרת האימונים שלה.

ביום שישי האחרון העלתה הכוכבת הישראלית לחשבון האינסטגרם שלה תיעוד מהאימון האחרון שלה והסרטון מיד זכה למיליוני צפיות. השחקנית סיפרה בעבר שלקראת צילומי וונדר וומן היא התאמנה 6 שעות ביום, ושילבה אומנויות לחימה, אימוני סיבולת ודברים שרק המחשבה עליהם גורמת לנו להזיע. בסרטון שהיא העלתה עכשיו, נראית גדות מתאגרפת עם המאמן שלה ונהנית מכל רגע, ולמרות שחלק מהעוקבים עקצו את כישורי האגרוף של גדות וזלזלו במקצועיות של המד"סניקית לשעבר, אחרים פשוט התמוגגו מהכוכבת ומהריקוד הקטן והחינני שפרץ ממנה.

אז מה עוד קורה עם גדות?

התמקדנו באנקדוטה קטנה ודי זניחה מחייה של השחקנית הישראלית, אבל חוץ משגרת אימונים מטורפת הישראלית שלנו מעבר לים זכתה לאחרונה בכבוד עצום, ונכנסה לאחת הרשימות שרבים שואפים להיכלל בהן: מגזין התרבות 'variety' בחר בגדות לככב ברשימת 500 האנשים המשפיעים בעולם לשנת 2018. גדות מככבת ברשימה לצד כמה מהכוכבים הגדולים והחשובים בהוליווד ואנשי עסקים מצליחים. בווריאטי כתבו על השחקנית: "גל גדות היא גיבורת על שכנראה הצילה את אולפני DC, היא החדירה גבורה ולב לתוך דמותה פורצת הדרך של וונדר וומן, גיבורת העל הנשית". גדות הנרגשת כתבה בתגובה: "תודה וריאטי על הכבוד הזה! כזו קבוצה מעוררת השראה להיות לצידה!".

בימים אלה גדות מצטלמת לחלק השני בסדרת הסרטים של וונדר וומן ומתכוננת לקראת תפקידה בסרט Red Notice, של הבמאי רוסון מרשל ת'רבר, שם תככב לצד דוויין ג'ונסון (דה רוק). גדות, כך נראה, לא עוצרת וממשיכה לסמן וי על יעדים נחשקים, והאמריקאים כבר מזמן מכורים.

אימוניםגל גדותוונדר וומן