הישרדות VIP: הדרמה נמשכת והנשים יוצאות למתקפה

חשבתם שהשורדים האמיתיים הם אלו שהיו על האי? אז טעיתם. את המלחמות האמיתיות של הפיינליסטים מנהלות לא אחרות מאשר הנשים שלצידם, ובניגוד לגברים שהפכו בימים האחרונים לדיוות שתוקות וכעוסות, הן לא מפחדות להגיד מה הן באמת חושבות על האירוע המתגלגל והמביך הזה. כן, כוח נשי זה כאן.

שלושה ימים עברו מאז סיום העונה של הישרדות VIP. להקת הרקדנים הלא קשורה ירדה מהבמה, השורד האחרון נבחר וגיא זוארץ הלך לעשות חשבון נפש עם עצמו, אבל כאמור, למרות הכל הדרמה נמשכת. למי שלא מעודכן באירועי הפרקים הקודמים – במהלך שידור הגמר הודיע המנחה זוארץ למשתתפים שקולו של אחד המתמודדים ייפסל. זוארץ כמובן התייחס לשורד בני ברוכים שעל פי טענות שהעלו אסי בוזגלו ורגב הוד, היה אמור לקבל מאה אלף שקלים בתמורה להצבעה עבור ישראל אוגלבו. ההחלטה המפתיעה של הפקת התוכנית בעצם העבירה את המיליון מאוגלבו (שקיבל באי את מירב הקולות) לאסי בוזגלו, עבורו מרבית המתמודדים הצביעו כעת.

למרות שאף אחד מהם לא אמר את זה בפה מלא, מאז השידור האווירה בין השורדים עכורה וטעונה מאוד. ישראל אוגלבו סירב להתראיין לתקשורת לאחר הגמר, עם סיום המשדר בני ברוכים הסתגר בחדר ההפקה ובאופן כלל די ירד למחתרת, ובאירוע מתוקשר של חברת יס אסי בוזגלו התעלם מישראל שנכח במקום.

אז אמנם השורדים שותקים אבל הנשים שלצידם, קארין סנדל, עדי בוזגלו, חגית ברוכים והלן הוד עומדות בחזית. הראשונה להגיב לסערה שהתחוללה הייתה קארין סנדל, יו”ר ארגון שחקניות הכדורגל ובת הזוג של ישראל אוגלבו שכתבה אחרי הגמר: "ככה נראית גניבה לאור יום חברים. אין בזה ברכה" לכיתוב צירפה תמונה של בוזגלו מרגע הזכייה. כוכבת הרשת עדי בוזגלו לא נשארה חייבת וכתבה בתגובה לאותו פוסט: "מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים. בעלי, אתה גאווה לכולם. לא סתם זכית בדאבל. שכל הממורמרים יעשו בדק בית אצלם ושיתנו לנו לחגוג בשקט. ומי שלא טוב לו – יום טוב לו".

צילום מתוך עמוד האינסטגרם של קארין סנדל

התגובה של עדי בוזגלו. צילום מסך מתוך אינסטגרם

חגית ברוכים, אותה פיאר בעלה רבות במהלך העונה, הוכיחה בדיוק למה הוא התכוון כשהגנה עליו בחירוף נפש וסיפרה לרן בוקר כיצד אסי בוזגלו ורגב הוד הגיעו לביתם בשעת לילה מאוחרת, חודש אחרי שחזרו מהאי וניסו לשכנע את בני לספר להם למי הוא הצביע. לדבריה מאז נעלמו עקבותיהם. ברוכים רמזה שהשניים אף הקליטו את בעלה.

הלן הוד, בעצמה בוגרת ריאליטי אהובה, זעמה על הדברים וכתבה: "אין לי מושג מה הסיפור של גברת ברוכים וכן הם היו אצלו כי קבעו להיפגש כיוון שבני חזר רגשית לא בטוב מהאי, בדיוק כמו ששמרו עליו בימים הראשונים באי ושכנעו אותו לא לפרוש. הם ניהלו שיחה על כל התקופה שעברו יחד. בנוגע ל'נעלמו עקבותיהם', רגב נפגש עם בני, שוחחו רבות בטלפון, רגב דרבן אותו לעשייה בתקופת שידור הפרקים. רגב יזם ודחף לסיבוב הופעות משותף שלהם בחו"ל, אם זה נעלמו עקבותיהם, זו הזייה. אז לפני שהשם של בעלי נזרק לאוויר, כין אין בעולם אדם הגון כמוהו, צריך לחשוב פעמיים. אסי הוא השורד האחרון וקיבל את התואר הזה מהמושבעים אחרי עבודה קשה וביושר וכולנו מאושרים מזה. לא לנסות להשחיר אנשים, ובטח לא את רגב".

קיווינו שאחרי שישים פרקים שנמתחו כמו מסטיק העונה הזאת תסתיים אבל בינתיים, בדומה למה שהתרחש על האי, עורכי התוכנית מסתכלים על הכל מלמעלה בהנאה ומתכננים לנו כמובן עוד פרק, והפעם "תיעוד בלעדי של הדרמה מאחורי הזכייה של אסי בוזגלו ומפגש של אסי בוזגלו עם ישראל אוגלבו", כי אם אפשר לסחוט את הלימון אז למה לא.

ירדן ג'רבי. צילום מתוך אינסטגרם

האופן בו התייצבו הנשים בחזית ואמרו את דעתן בלי לחשוש בתקופה בה היד קלה על המקלדת  אמנם ראוי להערכה אך לא מורידה לרגע את תחושת הצהוב והמיאוס שההתמכרות הזאת גרמה לנו. מישהו צריך להגיד את זה, צריך להשאיר את הישרדות VIP מאחור. הדבר היחיד שנתגעגע אליו הוא הממלכתיות של ירדן ג'רבי, אלופה אולימפית והזוכה האמיתית שלנו, שבינתיים עזבה את הארץ באלגנטיות וחזרה לעסוק בנדל"ן בחו"ל. ג'רבי כמו ג'רבי המשיכה הלאה עם העיניים קדימה אל העתיד וסיכמה: "בחזרה לעבודה".

הישרדות VIPהלן הודחגית ברוכיםירדן ג'רביעדי בוזגלוקארין סנדל