המלון שיגרום לכם להתאהב בהרצליה מחדש

נתחיל מהסוף: החוויה שמלון ניקס הרצליה מספקת היא הרבה יותר ממלון עסקים אורבני. ובכלל, "מלון" הוא תיאור פשטני כשמתייחסים לניקס. החדרים הם יותר תירוץ או אלטרנטיבה נוחה לסיים בה את הערב. כי מה שניקס הרצליה מציע הוא הרבה מעבר לחוויית לינה סטנדרטית.

מרגע ההגעה למלון אפשר להבחין בהקפדה על הפרטים הקטנים: המלון מוקף בריכות עלים טבעיות ושטוחות שמפזרות הרבה סטייל בפאתי מתחם הבילויים של הרצליה פיתוח. המיקום, מול ריאה ירוקה ובקרבת הים מוציא את אפקט העומס האורבני שניתן לצפות ממלון עירוני. אך אל דאגה, אורבניות לא חסרה במקום: מתחם הלובי, המעוצב כפיק אפ בר ניו יורקי, משדר אווירה אלגנטית ומפתה, ומוביל למסעדת שף חלבית כשרה. אמנם מדובר בגורם מרתיע, חלבית וכשרה, אולם מרגע הכניסה למסעדת COMO, התאווה לבשר תגווע ברעב בעודכם שובעים מארוחת שף מהטובות שידענו. המנות מוקפדות, משביעות במידה, במחירים מפתיעים לטובה, שאינם הולמים מסעדה בסטנדרט הזה.

המסעדה עצמה היא המשך של בר המלון רחב הכפיים שמתפרס על פני עשרות מקומות ישיבה, תחת תאורה עמומה, מוזיקה עדכנית ואלכוהול משובח. בישיבה עליו נוצרת התחושה שהגענו למקום הנכון ומסביבנו האנשים הנכונים, פסיפס המורכב מתיירות פנים וחוץ, כשבכל לגימה התמונה שמולנו נראית ברורה יותר ויותר – מדובר במתחם בילוי שעל בסיסו נבנה מלון. בראשו של המלון מתפאר רוף טופ עם בר רחב והרבה מקומות ישיבה, ומתיישר לסטנדרט הגבוה של בתי המלון הנחשבים בעולם. 

אחרי ערב מוצלח שכלל בילוי ששילב בין מסעדה לבר ומוזיקה טובה, הבוקר שלאחריו לא עשה הנחות לעצמו. ארוחת הבוקר הייתה עשירה אך לא עמוסה מדי, וכללה בופה לשאחריו ניתן היה לבחור מנה עיקרית המוכנה במקום ומגיעה בהגשה לשולחן. באורך היום אפשר היה ליהנות מחדר כושר מאובזר ומתחם ספא הכולל בריכה מקורה וסאונה.

וכמובן, צריך לומר כמה מילים על החדרים עצמם. כמו בכל מלון אורבני, גודל החדר הוא פקטור משמעותי. בניקס הרצליה מרבית החדרים גדולים בצורה ניכרת מהממוצע, מציעים חדר אמבטיה גדול המתאים לזוג, מיטת קינג סייז ואזור ישיבה עם שולחן המתאים ל-4 אנשים לפחות. נוסף להם ישנו מטבחון מאובזר באופן יחסי הכולל מכונת נספרסו, מיקרוגל וקומקום לפי בקשה. ההפתעה הגדולה מבחינתנו הייתה העובדה שניתן להכניס למלון בעלי חיים. ביחס לנהוג בבתי מלון בישראל מדובר בבשורה, ומי שבבעלותו חיית מחמד בוודאי ישמח לקחת אותה איתו לחופשה מפנקת.

לסיכום הדברים, קרה לנו בניקס הרצליה דבר שלא קרה לנו הרבה זמן: הופתענו לטובה משהייה במלון. ההקפדה על הפרטים הקטנים, השירות וההיצע הרחב הפכו את חוויית השהייה אליה הורגלנו בבתי מלון לנופש שהזכיר לנו משהו בין ניו יורק לבנגקוק.

הרצליהחופשה אורבניתניקספתאל