תמונת היום: דיוויד בקהאם מדגים אבהות למופת

תגידו שלום ונעים מאוד לתמונה שתעזור לכם לצלוח את יום ראשון: דיוויד בקהאם נתפס ברגע מתוק להפליא עם בתו הארפר. "הארפר גרמה לאבא לתפור את השמלה של הבובה שלה", כתבה ויקטוריה בקהאם על התמונה הממיסה שהעלתה לאינסטגרם שלה בשבת, עם ההאשטאגים "אבא אוהב", "אמא גאה" ו"כיף במשפחה". ב-24 השעות שחלפו כבר 360 אלף איש התמוגגו ועשו לייק.

צילום: האינסטגרם של ויקטוריה בקהאם

מי שעוקב מקרוב אחר הכדורגלן הבריטי שפרש ב-2013 יודע שבשנים האחרונות האבהות תופסת תפקיד משמעותי בחייו, ושבת הזקונים הארפר בת ה-4 זוכה ליחס מיוחד. הארפר היא הצעירה מבין ארבעת ילדיהם של זוג הבקהאמ'ס, שנולדה אחרי שלושה בנים – הבוגר ביניהם, ברוקלין, כבר בן 17. ובזמן שויקטוריה משתלטת על עולם האופנה והופכת למפרנסת העיקרית בבית משפחת בקהאם, דיוויד מבלה יותר ויותר זמן במחצית הילדים, ומדי פעם מספק לנו הצצה לרגעים הורסים כמו זה.

הזוג המלכותי הזה אמנם ידע טלטלות, וכמובן שגם שם התגנבו לא פעם ולא פעמיים האשמות על בגידות ורומנים מהצד. אבל נדמה שבשנים האחרונות דיוויד וויקטוריה מדגמנים חיי משפחה מלאי אהבה, ודינמיקה יוצאת דופן. וזה בכלל לא מובן מאליו שאבא כזה יישאר עם הילדים בבית בזמן שאמא יוצאת לעבוד.ביום האם האחרון דיוויד העלה פוסט מרגש בו הוא כתב על ויקטוריה: "אני אוהב אותה מכל כך הרבה סיבות, אבל בעיקר כי היא נתנה לי את הילדים הכי מדהימים שיש". אנחנו מצטרפים לתודות כל עוד הילדים האלו ממשיכים לספק לנו תמונות שובות לב שכאלה.

משפחת בקהאם מפגינים נוכחות מתוקה בטירוף בתצוגה של אמא ויקטוריה. צילום: רויטרס