אמא כתבה מכתב תודה לחברה של האקס שלה

בדרך כלל אנחנו שומעים את הסיפורים הללו באופן שונה לגמרי, ואפשר להבין למה. כשהורים מתגרשים או נפרדים, ואז לאקס יש בן או בת זוג חדשה, באופן אוטומטי קשה לקבל אותם, כל שכן כשיש ילדים בתמונה ופתאום אדם זר הופך להיות ההורה החורג שלהם – בין אם באופן רשמי ובין אם לא.

המחשבה שיש מישהו שלא אתם בחרתם ושאתם בכלל לא מכירים שמאכיל את הילדים שלכם, משחק איתם, שומר עלים ומחבק אותם, עלולה להעביר צמרמורת כמעט אצל כל אחד, ודי באופן טבעי. כנראה בגלל זה הפך הסיפור הבא לאחד הבולטים ברשת בימים האחרונים.

אודרי ובתה. תמונה: פייסבוק

לפני כמה ימים בחרה אודרי ניקול לכתוב סטטוס תודה ללא אחרת מאשר בת הזוג של הפרוד שלה. באופן אצילי וכל כך נדיר במחוזותינו הוורטואלים, היא בחרה להגיד תודה לאישה שכביכול מחליפה אותה במשך מספר ימים בשבוע.

אודרי העלתה תמונה של בת הזוג ולידה כתבה: "זו החברה של האבא של הבת שלי והיא הדבר הכי מתוק בעולם. אני ממש אסירת תודה לה בגלל שכל פעם שהבת שלי מבקרת את אבא שלה, היא מאכילה אותה, דואגת לה, קונה לה מתנות, ובעצם דואגת לה כאילו היא היתה הבת שלה".

אודרי שואלת מדוע כל האמהות בדרך כלל פועלות מרשעות וקנאה, "אף אחד לא אמר שזה קל לנסות להיות אמא לילד שהוא לא שלך. אז כשיש מישהי שמנסה, אל תדחפי אותה החוצה. היא הרי לא צריכה את הבלאגן הזה. בסופו של דבר, היא תעזוב ואז אתן תתקעו עם מישהי שהיא בדיוק כמו האמא החורגת הרעה שבספרים. כן, הן קיימות! אני רואה אותן בכל מקום!".

ועכשיו הבת עם החברה של האבא. תמונה: פייסבוק

על פי אודרי "לילד יכולות להיות שתי אמהות, כי כמו שאני רואה את זה – ככל שיש יותר אנשים שאוהבים את הבת שלי, ככה אני יותר מאושרת". היא מבטיחה לעולם לא לתת לה להרגיש כמו גלגל חמישי, ושוב חוזרת ואומרת עד כמה היא שמחה שהיא נכנסה להם לחיים. לבסוף היא מסיימת עם האמירה: "נשים, תתבגרו ותתרכזו בלהיות אמהות טובות, במקום להתעסק במה שהולך בפייסבוק ואינסטגרם של החברות של האקסים שלכן בזמן שהילדים שלכן ממש לידכן. תאהבו יותר ותשנאו פחות".

אמנם לא כולנו נטולות אגו עד כדי כך שיהיה לנו קל להשתפך על הנוכחיות של האקסים, אבל אין ספק שהמסר של אודרי הוא שינוי מרענן וגישה בריאה שכדאי לנו לאמץ. אולי בגלל זה הפוסט שלה עשה עד עכשיו 360 אלף לייקים וקרוב ל-150 אלף שיתופים.