בת 12 נכנסה להיריון כתוצאה מאונס, ריאליטי חדש יגלה לצופים מי האב

עם כמה שרצינו לשמוע שהסיפור הזה הוא בדיחה לא מוצלחת, מסתבר שהוא אמיתי לגמרי:

טניה לוצ'ישין, מלבוב, אוקראינה, נכנסה להיריון בהיותה בת 11 והביאה לעולם את בתה, דיאנה, שנולדה במשקל 5 ק"ג בניתוח קיסרי ב -18 בספטמבר. בפרק הראשון של תכנית מציאות בשם "זה נוגע לכולנו" טענה הילדה כי האב הוא השכן שלה, צעיר בן 18 בשם אנדריי, איתו, לדבריה, קיימה יחסי מין לפני שנה. אנדריי הודה בקיום יחסי מין עם הילדה (יחסי מין המוגדרים בחוק כאונס לכל דבר ועניין בשל פער הגילים ורק על ההודאה הזו הוא עשוי להיכנס לכלא למאסר של 5-10 שנים) אולם תוצאות בדיקת DNA הוכיחו כי הוא איננו האב.

בפרק השני, בחקירה אכזרית שנעשתה לילדה האומללה הזו מול המצלמות סיפרה טניה בדמעות כי היא אולצה לקיים יחסי מין עם מישהו אחר שאיננו השכן שלה. האנס, לדבריה, הוא אחד מבני משפחתה. "אני לא אדבר על זה באולפן," אמרה.

כעת ישנם שלושה "חשודים" במעשה: האב החורג, איוון ארמין, גבר בשנות ה-30 לחייו, אחיה של טניה, וולודיה בן ה-15 ואחיה החורג, ויקטור בן ה-17. כל השלושה מכחישים שיש להם קשר כלשהו להיריון הזה.

כשאיוון ארמין נשאל אם הוא האב (מה שיוביל, סביר להניח, למאסר ארוך) הוא טען בתוקף: "לא, ממש לא. לא הייתי בא לכאן אם היה לי קשר כלשהו להריון של בתי החורגת. אני מוכן לערוך בדיקת דנ"א ולהוכיח שאני לא האבא של הילדה הזו. אני חי בתחושת פחד בגלל כלום. אני לא רוצה להסתובב בחוץ כשאנשים מצביעים עליי ועל אשתי. מעולם לא היו לי יחסים עם טניה. אני אפילו לא יכול לחשוב בכיוון הזה".

שלושה חשודים במעשה. האחים והאב החורג

כדי לחשוף את זהות האב, התכנית – שנראית לפעמים כמו מופע אימים מהאינקוויזיציה – ערכה בדיקת אבהות לכל השלושה ותחשוף את התוצאות בפרק הבא.

איפה האמא?

אמה של טניה, אנה לוצ'ישין בת ה -31, אם לשישה ילדים, מואשמת בכך שהציבה את בתה למשפט לעיניי המצלמות ויש החושדים שהיא קיבלה תשלום על חשיפת הבעיות במשפחתה. ביומיום היא עוזרת לטניה לגדל את דיאנה הקטנה אולם על המסך רואים כי היא דוחקת בבת שלה לענות על שאלות אינטימיות בזמן שהנערה פשוט לא רוצה.

"בבקשה, תגידי להם הכול", אומרת האם.

טניה לוחשת בחזרה: "אני לא יכולה" והתחילה לבכות כשנשאלה על קיום יחסי מין עם השכן.

היא נשאלה האם היא "אוהבת" את השכן שהגיע לביתה, כשאף אחד אחר לא היה בבית כדי לכפות עליה יחסי מין והיא ענתה בתוקף: "לא!".

המנחה המשיך: "אף אחד לא היה בבית והוא ידע את זה, נכון?"

"אף אחד, "אמרה.

המגיש הקשה: "מה הוא עשה?"

טניה לא הצליחה לענות. היא נשאלה: "הוא היכה אותך?"

"לא, הוא לא היכה", ענתה.

אחד מהקהל שאל: "הוא דחף אותך לזה?"

היא אמרה שלא, והוסיפה שהיא לא הבינה שהיא יכולה להפוך לאם מהאקט הזה.

כשנשאלה: "האם הוא הסביר את מעשיו בכל דרך שהיא?" היא לא הגיבה, רק נאנחה בקול.

כשנשאלה: "צעקת לעזרה?"

היא ענתה: "לא, שתקתי".

תחת החקירה הצולבת הזו הודתה טניה שהנער אנס אותה בשתי הזדמנויות נוספות.

האם האמא מקבלת כסף על החשיפה? אנה לוצ'ישין ובתה טניה

האם סיפרה לצופים שבתה ציינה בתחילה את שמו של מי שהיא האמינה שהוא האב. "אבל השכן שלנו אנדריי הוא לא אבי הילדה", "אמרה. "קיבלתי טלפון מהמעבדה בלבוב והם אמרו שזה לא הוא. אביו של אנדריי, אולג, שילם על הבדיקה הייתי בהלם. סיפרתי לטניה על זה ושאלתי אותה – אם זה לא הוא, אז מי זה היה? ביקשתי ממנה שתספר לי את האמת. והיא סיפרה לי שיש עוד מישהו. אני לא רוצה לתת את השם. זה אדם מהמשפחה שלנו. אבל אולי זה בכלל לא הוא. יכול להיות שאני לא צריכה להגיד את זה, אבל אני לא יודעת עכשיו אם אני יכולה לסמוך על הבת שלי. היא אומרת דבר אחד, ואז משהו אחר, כאילו היא לא יודעת מה קורה איתה. היא הצביעה על אנדריי קודם ואני תקפתי אותו. עכשיו אני לא יודעת מה לעשות. אולי היא טועה שוב? טניה כועסת עכשיו, היא לא רוצה להגיד שום דבר נוסף".

"היא בכלל לא הבינה שהיא בהיריון, עד שרופא הבחין בכך כשהיא הגיעה ללוות אותי לבדיקה. הרופא בדק אותה ותוך רגע אמר "היא בהיריון. צרחתי -" איך? " וטניה אמרה: "לא, לא יכול להיות שאני בהיריון'". ואז הרופא שאל אותה "עם מי שכבת?"  היא בכתה ואמרה שהיא אף פעם לא שכבה עם מישהו. כשיצאנו מהחדר, התחלתי לבכות, הרגשתי כל כך לא טוב. טניה אמרה לי: 'אמא, זה היה אנדריי, השכן שלנו'. מבית החולים הלכנו ישר למשטרה".

"עכשיו בעלי איוון ובנו וולודיה חשודים. דיברתי עם וולודיה והוא אמר: "אמא, את צוחקת עליי?! '. דיברתי עם בעלי. הוא היה נסער ואמר לי שהוא רוצה לעשות בדיקת דנ"א, כי הוא לא יכול לחיות ככה. הוא רוצה להוכיח לכל אוקראינה שזה לא הוא. כשחזרנו הביתה מהמשטרה באותו יום, הוא השתכר. אמא שלו אמרה לי בדמעות שכולם בעבודה שלה מאשימים אותו".

מכחיש בתוקף. האב החורג איוון ארמין

האח וולודיה לוצ'ישין הצטלם כשזרועו חבושה וסיפר שחבריו לכיתה התגרו בו בעקבות ההשתתפות בתכנית. "כשבאתי לבית הספר, התלמידים אמרו לי:' אה, אז אתה סלבריטי עכשיו, תגיד, אתה האבא? או: 'האבא החורג שלך הוא האבא?' אז הייתי צריך להילחם. היא אחותי, איך יכולתי לשכב איתה? אני יודע מי חשוד אבל אני לא רוצה לדבר על זה".

האח למחצה, ויקטור, אמר: "אני לא אשם ואין לי מושג מי האבא של הילד שלה".

החברים התגרו בו. האח וולודיה לוצ'ישין

איפה המשטרה?

פסיכולוגים ואנשי מקצוע רבים מביעים דאגה אמיתית למצבה הנפשי של טניה וטוענים כי ככל הנראה מדובר בילדה שעברה מקרי אונס מרובים, ייתכן שבמסגרת גילוי עריות, וכעת מאלצים אותה להפוך לכוכבת טלוויזיה ולהציג לקהל את הסבל שלה. ולדה ברזינסקאיה, פסיכולוגית שבדקה את טניה עבור התוכנית, אמרה: "הילדה הזאת פשוט פוחדת וכעת היא גם נמצאת בדיכאון. היא אוהבת את הבת שלה ורוצה לטפל בה אבל חוששת מהספקולציות על הזהות של האב. היא ילדה, היא לא אשמה בכלום". למרות הדברים האלו הפסיכולוגית שכל כך דואגת לשלומה לא דרשה להפסיק את הופעתה בתכנית השנויה במחלוקת.

כלל לא ידעה שהיא בהיריון. טניה לוצ'ישין ובתה

מגיש התכנית, אנדריי דנילביץ' מ-Inter TV טוען שהוא פשוט מבקש לחשוף את האמת. "הנערה, שנכנסה להריון בגיל 11, היא בכל מקרה קורבן של חוסר אחריות ומניפולציות של מבוגרים", אמר, "עכשיו כמעט כל הגברים בעיר בוריסלב שביקרו אצל משפחת לוצ'יצ'ין חשודים, כולל אביה החורג ואחיה. כולנו יודעים כמה אכזרית לשונם של האנשים. חשוב לברר מי האב של הילד של טניה כדי לעצור את ההשערות".

נוכח מופע האימים הזה השאלה היחידה שצריכה להישאל היא איפה לכל הרוחות המשטרה בסיפור ולמה אף אחד לא עוצר את הזוועה הזו. ובכן, במשטרת לבוב פתחו בחקירה פלילית. המשטרה מסרה כי הם הזמינו בדיקות DNA נפרדות בנוגע לאבהות וציינו כי ייתכן שהשכן יוכל לעמוד לדין בהתבסס על הודאתו לגבי קיום יחסי מין עם ילדה בת 11 אולם הם לא דרשו לעצור את התכנית כדי להגן על הקטינה.

קול ההיגיון היחיד בפארסה הזו נשמע אך ורק מנציבת תלונות הציבור בכל הנוגע לילדים, ולריה לוטקובסקייה שהאשימה את התכנית בפגיעה קשה בזכויות האדם של טניה והגישה בקשה לרגולטור של הטלוויזיה האוקראינית לנקוט צעדים משפטיים נגד הערוץ.

אונסגילוי עריותטלוויזיהריאליטי