ילדים, לפני ואחרי: 25 תמונות קורעות שמראות איזה מהפך הורים עוברים

החיים משתנים עד ללא היכר כשילדים נכנסים לתמונה. המהפך שקורה באורח החיים מהרגע בו הפכתם לאמא או אבא הוא לרוב קיצוני, מבלבל, מאתגר, מתיש, יש שיאמרו אף מבאס – אבל מסתבר שהוא גם יכול להיות ממש מצחיק.

אין מה לעשות, ברגע שמקבלים אחריות על חיים חדשים של אדם חדש בעולם, כזה שזקוק לכם בכל דבר קטן, אנו נאלצים לעשות לא מעט ויתורים. אין כזה דבר יותר השכמה טבעית (אלא אם גם ככה נהגתם להתעורר לפני השחר כל בוקר), ואת הזמן המועט שיישאר לכם לעצמכם תנצלו כנראה במרביתו להשלמת שעות שינה. מהרגע בו מגיח לעולם הפלא הקטן, החיים שלכם מפסיקים לנוע סביבכם ומתחילים לנוע סביב החיים החדשים שיצרתם. וכן, זה ללא ספק קשה לפעמים, אבל אפשר גם לצחוק על הדרך על השינוי הכל כך קיצוני הזה – כי אם מסתכלים רגע על תמונות מלפני שהפכתם להורים, לפעמים קשה בכלל להאמין שמדובר באותו בן אדם.

מייק ג'וליאנל, בעליו של בלוג בשם "Dad and Buried", מספר שהקים את הבלוג כדי לספק להורים הומור וסולידריות כדי להתמודד עם האתגרים שבלגדל ילדים. הוא התחיל טרנד שעודד הורים ברחבי העולם להראות את המהפך שחייהם עברו מהרווקות להורות בתמונות של לפני ואחרי, והציג את התוצאות בבלוג. "הרעיון תמיד היה לא לקחת את העניין יותר מדי ברצינות, והתמונות האלו הן דרך מצויינת לייצג את זה ויזואלית. כולנו אוהבים את הילדים שלנו, אבל אין להכחיש את המחיר שהורות גובה ממך", הוא אומר. "אם אתם לא יכולים לצחוק על זה, אתם בחיים לא תשרדו".

בחרנו 25 מהתמונות הכי מוצלחות שהורים שיתפו בעקבותיו של ג'וליאנל. אם אתם הורים, בטוח שתוכלו להזדהות – וגם אם לא, תהיו בטוחים שאתם הולכים לצחוק לא מעט (אבל חכו חכו מה מצפה לכם):

 

ואחרון חביב – הוא אולי לא ממש אבא או אמא, אבל החיים שלו בהחלט השתנו מהקצה אל הקצה:

הורותילדים