דרו ברימור מגלה את הטיפ המנצח שלה להתמודדות עם טנטרומים

דרו ברימור היא מבין הבודדים בהוליווד שהצליחו לעשות מעבר אלגנטי וחלק ממעמד של "ילד כוכב" לשחקנית ויוצרת בוגרת. כנראה שאחד מהדברים שאפשרו לנו להישאר נאמנים לה לאורך השנים ולא למאוס בה, זה היכולת והמוכנות שלה לדבר גם על הרגעים הפחות נעימים ונוצצים בחיים שלה, ובכך להראות לנו שגם העשירים והמפורסמים מתמודדים עם בעיות זהות לאלו שאנחנו מתמודדים עמן.

לשמחתנו, הנוהל הזה שלה לא נעלם מהעולם ברגע שהיא הפכה להיות אמא – אלא אפילו להפך. ברימור נחשבת לאחת מהאימהות הכי כנות בהוליווד, שלא מפחדות לדבר על הקשיים שבגידול ילדים, גם אם זה לא פוטוגני. אחרי הכל, סביר להניח שבתור אמא גרושה לשתי ילדות קטנות, בנות שש וארבע, היא מתמודדת עם לא מעט אתגרים.

כחלק מאותו שיח פתוח שהיא מנהלת, העלתה ברימור לפני כמה ימים את הטיפ המנצח שלה להתמודדות עם טנטרומים – אותם התקפי זעם שנוחתים על הילדים שלנו ללא כל התראה וגורמים לנו להרגיש כמו בסצנה מ"מגרש השדים".

ברימור כתבה שאת הטיפ היא קיבלה מ-seedlingsgroup, שני פסיכולוגים בעלי עמוד אינסטגרם חמוד להפליא, שמעניקים טיפים מלאי הומור להורים נבוכים. לדבריה, הפוסט הכיל טיפ קיץ לפעוטות: "תמיד תדאגו שיהיו לכם בועות סבון זמינות. אתה לא יכול להיות בהתקף זעם עם אתה נושם, ואתה לא יכול לפוצץ בועות בלי לנשום. אתה לא יכול להיות בהתקף זעם בזמן שאתה מחייך, ואתה לא יכול לתפוס בועות ללא הרבה חיוכים. זו הסחת דעת מהירה שתחזיר למצב רגיעה".

ברימור הוסיפה שאלו בדיוק מסוג הדברים שהיא היתה צריכה לשמוע בתור אמא טרייה "והם עדיין מדהימים אותי". בנוסף היא מעניקה המלצה חמה על העמוד הזה ושהעצות שלהם "גורמים לי להרגיש שאני לא לבד בתוספת של הרבה הומור".

בעקבות ההמלצה החמה, הצצנו בעמוד שלהם וליקטנו כמה דברי חכמה שיוכלו להועיל להורים:

דרו ברימורהדרכת הוריםחינוך ילדים