השכרת בגדי מעצבים ליומיום היא הדבר הבא בעולם האופנה

כשאתן מדמיינות את עצמכן חיות את שגרת חלומותיכן משוחררות מכל דאגה או מגבלה, מה אתן לובשות? אם בגדים של מובילי המעצבים והאמירה הכי עכשיווית של עולם האופנה הם חלק בלתי נפרד מהחלום הזה, אבל הכיס הוא זה שעוצר מבעדכן לממשו, יתכן שהפתרון קרוב אליכן כיום יותר מאי פעם.

עוד באון לייף: 

צילום: אתר Rent the Runway

חברת Rent the Runway היתה עד היום חנות השכרה לשמלות ערב ובגדים לאירועים. לאחרונה, הם הבינו שיש קהל שלא צריך אירוע מיוחד כדי לשדרג את ההופעה: יותר ויותר נשים רוצות להיראות כאילו ירדו הרגע מהמסלול גם כשהן הולכות לעוד יום בעבודה. אז החברה פתחה שירות מיוחד שמאפשר השכרה של בגדי מעצבים על בסיס יומ-יומי.

בעבור 139 דולר בחודש (כ-530 שקל) תוכלו להשכיר שלושה פריטי מעצבים בחודש ולשמור אותם אצלכם לכמה זמן שתרצו בין סוף שבוע אחד לחצי שנה. ברגע שנמאס לכם תוכלו להחזיר את הפריט אל החברה, ולקבל במקומו פריט אחר. המשלוח על חשבונם, גם הניקוי היבש, אפשר לבטל בכל שלב והכל מבוטח. הבאסה היחידה היא שהשירות מיועד רק לארה"ב.

צילום: אתר Rent the Runway

נכון, השקעה כלכלית חודשית בשירות ההשכרה הזה תצטבר מהר מאוד לסכומים של אלפי שקלים ויותר, אבל זה עדיין זול יותר מלקנות בגדי מעצבים באופן קבוע, וגם יעיל יותר. אולי אפילו חברותי לסביבה. לנו קשה להתחבר להשקעה כלכלית כזו, כשגם הבגדים ברשתות הרגילות נראים לנו לרוב יקרים מדי, אבל לפי מחקר של פורבס מ-2014 יש לפחות 40,000 נשים שחיכו לשירות כזה. כך שסביר להניח שלא תצטרכו לחכות עוד הרבה עד שהקונספט ינחת גם בארץ לשימושן של הפאשניסטות המקומיות.