מה מכילה החזיה של ויקטוריה סיקרט?

מה יותר מבאס מזה שהחזייה שקנית בכמה מאות שקלים נהרסת לך? כשהחזייה שקנית בכמה מאות שקלים נהרסת ולוקחת את הבגדים שלבשת מעליה לפח יחד איתה. החוויה המבאסת מאוד הזו קרתה לכמה מהלקוחות של ויקטוריה סיקרט, כשחזיית פוש אפ פופולרית שלהם גרמה לתקלה הזויה במיוחד: דליפת שמן.

עוד באון לייף:

קריסטן קינג, שרכשה את אותו דגם אהוב, נהנתה מבילוי עם חברים כשאחד מהם העיר לה על כתם רטוב על חולצתה. הכתם הלך וגדל במהלך הלילה מבלי שלקינג או למישהו מחבריה יצליח לפענח את המקור שלו. "לבשתי ז'קט, אז ידעתי שזה לא משהו ששפכתי על עצמי", היא אמרה. לרגע מלחיץ אחד היא אפילו חשבה שדולף לה חלב מהחזה – אפילו שהיא לא בהריון או אם טריה.

בשלב מסוים קינג חשבה כבר שזה החזה שלה שדולף. אילוסטרציה: Shutterstock

אולם אחרי הפאניקה הרגעית הגיעה ההבנה: הדליפה מגיעה מהחזייה, ולא מהחזה שלה. היא השתמשה במספריים כדי לחתוך את החזייה ולחקור את הנושא לעומק (כן, כואב לחתוך חזייה יקרה, אבל קינג ציינה שהיא משתמשת בה כבר כמה שנים ועמדה לזרוק אותה גם ככה). מה שהיא מצאה בריפוד היה לא פחות הזוי: שק שהכיל נוזל שמנוני שדלף מתוכה.

קינג חקרה את הנושא בגוגל וגילתה שהחוויה הזו עברה על לא מעט לקוחות נוספות של ויקטוריה סיקרט. רבות מהן סיפרו על כך בפורומים שונים, וב-2008 היתה אפילו תביעה שנגעה לאותו שמן בחזיות, לאחר שכמה נשים טענו שהחזיות שלהן היו מזוהמות בחומר המשמר פורמלין, ושהן סבלו מפריחות ומצלקות בעקבות השימוש בחזייה. אולם החברה מכחישה את השימוש בפורמלין בחזיות שלה.

שלב ההוכחות: קינג מראה כיצד השמן דולף מהחזייה שלה

אולם מתברר שהשימוש בשקים נוזליים בריפוד של חזיות פוש-אפ הוא נורמטיבי, וברוב המקרים גם לא יוצר שום נזילה. הבעיה מתחילה כשהחזיות האלו נשחקות משימוש, מה שיכול לגרום להן לדלוף. שום תרופת סבתא או כביסה לא הצליחה להציל את הבגדים שנפגעו מאותו נוזל, אבל לפחות קינג טרחה להזהיר את כולנו מחזיות הפוש-אפ הדולפות מבעוד מועד. כך שעכשיו יש לכם אחלה תירוץ להיפטר מהישנות שנמאסו עליכן ולמהר לרכוש חזייה חדשה.