חדש בשוק ההלבשה התחתונה: תחתונים שלא צריך לכבס במשך שבועות

כמה פעמים ביום אתם עושים כביסה? אם יש לכם ילדים, התשובה תהיה פעם ביום-יומיים. אם הילדים שלכם ממש קטנים, התשובה תהיה "מהבוקר עד הערב" ובחודשי הקיץ? 24/7.

המראה של הררי חולצות, מכנסיים, תחתונים ויתר פריטי לבוש מלוכלכים ככל הנראה מגיע "בילט אין" עם הורות וגם אם אינכם הורים כלל, היגיינה בסיסית מחייבת את כולנו לכל הפחות, להחליף תחתונים וגרביים פעם ביום, לא?

ובכן, לא בהכרח.

הכירו את  Organic Basics– מותג אופנה חדש מדנמרק מנסה לחתור תחת הנורמות החברתיות המקובלות עם הלבשה תחתונה ידידותית לסביבה ש"לא צריך לשטוף במשך שבועות".

כמובן, עצם המחשבה על תחתונים שלא כובסו חודש מעלה תחושת גועל אבל בחברה מבטיחים כי מדובר בבגד חדשני בעל יסודות אורגניים המבוסס על טכנולוגיה ייחודית silver formula שלכאורה הורגת 99.9 אחוזים מהחיידקים ומרסן את כל הריחות הפוטנציאליים.

המטרה היא שלא נצטרך לשטוף את התחתונים לאחר כל שימוש, ובעצם, נשתמש בהרבה פחות מים ונחסוך באנרגיה. כן, אם פספסתם, מדובר בביגוד "ידידותי לסביבה".

בנוסף לתחתונים, Organic Basics מוכרים גם שורה של מגבות וחולצות בייסיק שגם הן זקוקות לשטיפה פעם בכמה שבועות, בדיוק כמו התחתונים הידידותיים לסביבה שלה.

Organic Basics הם לא הראשונים שמייחלים לכך שתכבסו כמה שפחות. קולקציית סילברטק 2.0 היא אוסף מכנסיים העשויים 100% מחומרים ממוחזרים ומאווררים ב"אזורי הזיעה הקריטיים", כך מובטח בעמוד קמפיין מימון המונים של המותג.

מדובר במכנסיים ללא תפרים עם וויסות חום, כלומר הם יעזרו לווסת את טמפרטורת הגוף שלך ולקרר או לחמם אותו בהתאם למזג האוויר בחוץ.

הקולקציה הנוכחית היא המשך של קודמתה, סילברטק 1.0, אשר הפכה לקמפיין האופנה המצליח ביותר בסקנדינביה עם למעלה מ -1,900 תומכים מ 22 מדינות. האוסף החדש והמשופר אמור להיות אפילו יותר בר קיימא ונוח.

"כסף אנטי מיקרוביאלי" המשמש את הבגדים הוא חומר ידוע המשמש גם את נאס"א לעבור טיהור מים בתחנת החלל הבינלאומית.

הקמפיין של קיקסטארטר, עבור סילברטק 2.0 כבר גייס 37,086 ליש"ט מ- 318 תומכים, הרבה מעבר ליעד המקורי של המותג- 20,000 ליש"ט.

אולי זה רק עניין של זמן עד שהמושג "כביסה" יהפוך לזיכרון רחוק.

הלבשה תחתונהכביסהמיחזורתחתונים