הכי מטופש עד כה: בגדים ללא בגדים

אין כמעט אדם שלא מכיר את הסיפור על בגדי המלך החדשים, ובכל זאת נראה שאנחנו נופלים בפח הזה שוב ושוב, ומתפתים לרכוש דברים שבעיקר מוציאים אותנו מגוחכים, בזמן שאנחנו חושבים שאין דבר נפלא מזה. כך הוא גם הטרנד שסומן כלהיט הגדול של הקיץ ושבוודאי גורם ועוד יגרום לאלפי ילדים כנים לצעוק "אבל המלכה ערומה!".

דווקא בשיא החום, מישהו החליט להניח על מפת הטרנדים את הסווטשירט החתוך. הסווטשירט כשמו כן הוא – בעל שרוולים ארוכים, בד יחסית עבה ולפעמים אפילו מגיע עם כובע. אבל אל דאגה – כדי שבכל זאת לא נמות מרוב חום, הוא חתוך באופן די משמעותי בדיוק עד לקו שבו החזה שלנו מתחיל (או נגמר, תלוי מאיפה מסתכלים). התוצאה היא שכמעט כל פלג הגוף העליון שלנו מכוסה, למעט אותו חלק לא משמעותי – החזה.

כמובן שכמו כל טרנד מטופש שצץ לאחרונה, גם זה התחיל במוחן הקודח של בנות משפחת קרדשיאן, במיוחד אחרי שקיילי הצעירה הצטלמה עם סווטשירט שנראה כאילו בתה בת הארבעה חודשים גזרה בלילה מסויט של גזים.

מאז הטרנד הספיק להתפשט – תרתי משמע – אצל כל חברותיה המפורסמות, בהן ג'יג'י ובלה חדיד, וכעת, בדיוק שנה אחרי, הסווטשירט החתוך הפך לפריט ה"מאסט" בכל רשת אופנה שמנסה למצוא חן בעיני צעירות.

לצד לא מעט נשים שמהרו לחתוך את הסווטשרטים האהובים עליהן, או לשלם מאות שקלים על חור, היו גם לא מעט נשים שדאגו להזכיר שמדובר באחד מהטרנדים המטופשים שנראו במחוזותינו, חם ולא נוח. ואם כבר אין לך בעיה להסתובב בחזיה או גוזיה, ואת כבר משקיעה את הכסף באחת יפה שבא לך להשוויץ בה – למה להוסיף את פריט הלבוש המסורבל הזה מעליה?

 

כמובן שאין מנוס אלא להשוות בין הסווטשירט החתוך והמגוחך לג'ינס הזה של חברת carmar. הג'ינס (אם אפשר לקרוא לו ככה) עורר לאחרונה סערה לא קטנה בגלל שהוא בעיקר לוקה בחסר – של בד, של עיצוב ושל טעם. למרות זאת, מחירו לצרכן עומד על 168 דולרים והוא מיד נצפה על רגליה היפות של קנדל ג'נר. כמה ימים אחריהם הצטרפו גם FashionNova לחגיגה ופרסמו את הגרסה שלהם לג'ינס ללא ג'ינס, שעולה "רק" 50 דולר. מציאה.

 

אמנם לנו נדמה שאף אישה שפויה בדעתה תוציא את הסכומים האלו על בגדים ללא בגדים, אבל כנראה שכל עוד יהיו מפורסמות שיחשבו שיש בבגדים האלו אמירה אפנתית כלשהי, או ששילמו להן מפסיק כסף כדי ללכת ככה לעיני הפפרצי, יהיו גם את אלו שילכו ויקנו אותם.

אופנהג'יג'י חדידקיילי ג'נרקנדל ג'נר