מזרון ים לנשים בעלות חזה גדול: בדיחה או גאונות?

לא פעם דובר על האתגרים העומדים בפני נשים בעלות חזה גדול, אבל לרוב הם קשורים במציאת חזיה מתאימה או חולצה. מדי פעם אישה אמיצה במיוחד מעזה לשתף בקושי לרוץ או לעשות תנוחות יוגיסטיות מסוימות, ולפעמים לפעמים גם מתעורר דיון על הבעיות הבריאותיות שצצות, כמו כאבי גב. אבל כאן פחות או יותר מסתיימים הנושאים. עם זאת, עבור הנשים עצמן רק מתחילות הבעיות.

נשים בעלות חזה גדול נאלצות לא פעם להתמודד עם בעיות יומיומיות שלעולם לא היינו חושבים עליהן. אחת מהן היא מזרון ים. כן, אותו מזרון שנועד כדי לנוח תוך הקרבת העור שלנו לקרני השמש, יכול להיות עניין מעיק למדי עבור מי שהחזה שלה לא קטן וקומפקטי.

אז בדיוק עבור אותן נשים שסובלות מהבעיה, הוציאה לאחרונה חברת הלנז'רי Bravissimo, שפונה לנשים בעלות חזה גדול, מזרון ים מיוחד, שבו יש חורים עבור החזה. אותם חורים מונעים מהחזה "לברוח" לצדדים, להימעך, להכאיב או להציק.

לא פחות מהפטנט עצמו, מעניין גם הסיפור שעומד מאחוריו: למעשה הכל התחיל מפוסט הומוריסטי לכבוד האחד באפריל. בפוסט נכתב שלאחר שנשים בעלות חזה גדול שיתפו מה הן היו רוצות בחופשות שלהן, החברה החליטה לייצר למענן מזרון ים עם חורים לחזה, על מנת שגם הן יוכלו לעבוד ברוגע על השיזוף שלהן. בתגובות (שחלקן כאן למטה) נכתב בין השאר: "הלוואי וזו לא תהיה רק בדיחה של האחד באפריל" ו"תהפכו את זה לאמיתי! אתן יודעות שכולנו נקנה אחד כזה".

Bravissimo היא חברה שכולה מנוהלת על ידי נשים שפועלות למען נשים, וחלק מהאג'נדה שלהן היא להפוך את החיים של בעלות החזה הגדול לנוחים יותר. אין ספק שמזרון הים ממחיש את זה, ובעיקר הוא ממחיש עד כמה פעולות שאצל אישה אחת נעשות באופן אוטומטי וללא מחשבה, עבור אחרת יכולות להיות קשות ובלתי נסבלות, אך עם קצת הקשבה ונכונות, אנחנו יכולות לעזור ולשפר את החיים זו של זו.

 

כאמור, היה מדובר בבדיחה בלבד, אלא שהתגובות הנלהבות גרמו לחברה להבין שמדובר בצורך אמיתי, ולכן החברה החליטה להיות קשובה לקהל לקוחותיה ובאמת לייצר את אותו מזרון ים מדובר. למרבה הפלא, למרות שהיו כאלו שחשבו שמדובר בסתם עוד קריוז מטופש או אקט שיווקי, המזרון התקבל בזרועות פתוחות והפך ללהיט. מעניין לראות האם הוא יעמוד גם במבחן המציאות, ובקיץ הבא כבר נראה עוד ועוד חברות שמעתיקות את הרעיון והופכות את המזרן החדש למצרך הכרחי בקיץ.

הלבשה תחתונהחזה גדול