להתלבש כמו מייגן מרקל

ירח הדבש של מייגן והארי באוסטרליה והסביבה אמנם לא כלל הרבה בטן-גב ותמונות סלפי עם משקה אקזוטי ביד, אבל הוא כן כלל עשרות הופעות פומביות רשמיות שדרשו לא מעט אאוטפיטים שכבר עשו היסטוריה ובעיקר גרמו להיסטריה אצל כמה מותגים. השלב ההריוני שבו נמצאת מייגן מרקל הוא שלב שידוע כמאתגר במיוחד – מצד אחד עוד אין בטן גדולה שמאפשרת לבישת גזרות אובר סייז מבלי צורך להתנצל, מצד שני הגוף כבר מתחיל להתעגל וגזרות שעד כה היו מחמיאות ונוחות מעוותות וחונקות את הגוף. למרות זאת, מייגן הצליחה להנפיק הופעות מרשימות, תוך שילוב בין מותגי-על למותגי קזו'אל ומיחזור נכון של פריטים – בהתאם למגמה אותה התחילה גיסתה, קייט מידלטון. מי שעזרה לה במשימה היתה הסטייליסטית וחברתה הטובה ג'סיקה מולרוניי, שדאגה שבכל הופעה היא תראה לא פחות ממושלם (חבל שהיא לא עשתה את זה כמו שצריך גם ביום החתונה).

 ככל הנראה הדבר הבולט ביותר בהופעותיה של מייגן מרקל היתה העובדה שההופעות שלה הן "לבישות", כלומר כאלו שבקלות יכולות להיכנס לארון של כמעט כל אחת מאתנו. הן שילבו בתוכן מעט מהטרנדים הבולטים של הסתיו והחורף, עם הקלאסיות המתבקשת מבית המלוכה, ולכן אין סיבה שגם אנחנו לא נאמץ אותן.

אז הנה אופציות מעוברתות לכמה מהלוקים הבולטים של הדוכסית מה-16 יום האחרונים:

טרנד המשובץ הולך לשלוט בעונה הקרה, במיוחד במראה המחויט שלו. השילוב בין ז'קט מחויט, חולצה לבנה מכופתרת ומכנסיים שחורים מעניק מראה שמתכתב עם הטרנד הזה אבל הופך אותו לשימושי ויום יומי

מימין למעלה: מכנסיים, מאיה נגרי, מחיר: 895; חולצה: NAPAPIJRI, מחיר: 600 שקל; ז'קט: מנגו, מחיר: 360 שקל. מימין למטה: מכנסיים, סבינה מוסייב, מחיר: 490 שקל; חולצה, אייס קיוב, מחיר: 299 שקל; ז'קט: ברשקה 199 שקל

 

לאורך כל המסע, מייגן חרשה על מעיל הטרנץ' הזה בערך כמו שאנחנו חורשות על מעיל מוצלח. 

מי שיכולה להרשות לעצמה, מוזמנת כמובן לקנות לה את אחד הפריטים האייקונים שיש – מעיל הטרנץ' האגדי של ברברי. ומי שידה אינה משגת את המותרה הנ"ל, יכולה בהחלט להסתפק בגרסאות המוצלחות למדי של קסטרו או פול אנד בר. 

מימין למעלה: פול אנד בר, מחיר: 299; קסטרו, מחיר: 399 שקל; ברברי בפקטורי 54, מחיר: 8,850 שקל. מימין באמצע: molin לנמרו 13, מחיר: 725 שקל; זארה, מחיר: 269 שקל; אליאן סטולרו, מחיר: 2,950 שקל ימין למטה: אייס קיוב, מחיר: 399 שקל; אלדו, מחיר: 380 שקל; מאיה נגרי, מחיר: 895 שקל

רגע לפני שהיא יורדת מהלבן ועוברת לצבעים שבהם אפשר להעלים כתמי פליטה ובננות מעוכות, מייגן מרקל עלתה על שמלה לבנה בגזרה נקייה. 

אז לכל מי שלא מפחדת מהלבן-לבן הזה, הנה אופציה ללכת על מראה מחויט עם קריצת קז'ואל טרנדית בדמות הז'קט האובר-סייז. 

ז'קט: בל אנד סו. מחיר: 759 שקל; שמלה: דיסקריט, מחיר: 225 שקל; נעליים: קלארקס, מחיר: 400 שקל

 

אחד הצבעים היפים והבולטים של העונה הקודמת ושל זו הנוכחית הוא הקורל. מייגן בחרה להתהדר בו בשמלה של סלף פורטרט ועוררה מיני סערה כאשר עדשות המצלמה קלטו את תווית המחיר מבצבצת. 

הנה אופציה קצת יותר ים-תיכונית ואפילו הריון-פרנדלי לבחור בגוון האדמדם. 

 

שמלת קליפורניה של גלביה. מחיר: 890 שקל

דוגמה נוספת לכך שמייגן מרקל מנצלת את ימיה האחרונים ללבוש לבן היא השמלה הזו, אותה לבשה עם ההגעה לפיג'י. 

 

אצלנו בישראל האופציות הן פחות מהודרות, אבל לא פחות אלגנטיות: 

מימין: זיפ, מחיר: 149 שקל; מיכל נגרין, מחיר: 1,990 שקל

שמלת הבוהו הזו, של המותג Figue, יכולה להיות שלכן בתמורה ל-5,541 ש"ח. 

אבל כמובן שאפשר למצוא כמה גרסאות מוצלחות בפחות: 

מימין: איזבל מארה באמור, מחיר: 2,550; מנגו, מחיר: 550 שקל; מנגו, מחיר: 280 שקל

מייגן מרקלמעיליםקייט מידלטון