ללבוש בגד מנומר בלי לאבד מהסטייל

מעילים

מכל הפריטים בגרדרובה, מעילים מנומרים משתלבים הכי בטבעיות. בחרי בגד רגוע ומעליו שימי את המעיל המנומר באורך הברך שיעניק לך מראה אלגנטי ואת ה"כניסה" המיוחלת. בין כל האפשרויות בולטים במיוחד ז'קטים קצרים בגזרה מחויטת או בגזרת הג'ינס, וכמובן הלהיט הלאומי של מעילי הפוך הם נגיעה אופנתית עם תעוזה אופנתית.

מימין לשמאל: ז'קט באורך מידיום, 964 ש"ח, סאקס; מעיל באורך הברך, 599 ש"ח, זארה; ז'קט בגזרת ג'ינס, 200 שקל, "פול אנד בר"

מימין לשמאל: מעיל פוך, 160 ש"ח, ריזרבד; מעיל פוך, 130 שקל, ברשקה; ז'קט בגזרה מחויטת, 400 ש"ח, טופשופ

נישת המעצבים

בגדי מעצבים הם נישה לקהל מאד מסוים, שיש לו יכולות לשלם, שמעריך איכות בדים ותפירה, אבל גם כזה שמצפה מהבגד שיהיה מעט אחר – שידר טרנדיות, אבל שיהיה אינטליגנטי ומאוזן. 

קחו למשל את המעצב הבינלאומי אלכסנדר וונג לפקטורי 54, שיוצר חליפת חצאית וז'קט קטן צמוד. למרות שזו חליפה שלמה מנומרת, ולמרות שלכאורה זה מוגזם מדי, כפתורי הניטים הכסופים ממקדים את תשומת הלב ומרגיעים את ההדפס הדומיננטי והם שיוצרים את העניין של הבגד.

 

למטה מימין, חולצת משי בהדפס מנומר של המעצבת אליאן סטולרו, שהשכילה להכניס הד עם פס מנומר גם בחצאית ולא להעמיס יתר על המידה. משמאל שמלת מעיל של מאיה נגרי מויניל (2,190 ש"ח) הנלבשת מעל מכנסי ג'ינס וחולצת גולף בצבע חלק ורגוע.

או בית האופנה "ולנטינו" לפקטורי 54, שהוסיף צווארון שחור המשנה את כל הלוק

שמלות

שמלה שכולה הדפס נמר זו הצהרה, כזו שאומרת "הנני כאן". מי שמעוניינת להעניק מראה קצת יותר מתון יכולה לבחור בחצאית באורך מידי של המותג מאסימו דוטי, 399 ש"ח הנלבשת עם טופ סריג לבן, 525 ש"ח של אותו המותג, אם טרם ציינתי אזי העונה חצאיות מידי הן טרנדיות מתמיד.   

ומשמאל שמלת מיני של קסטרו (199 ש"ח), עם חגורת שרוך במותן, השוברת את המראה האחיד. הדפס הנמר הלא שיגרתי דומה יותר לגרפיטי ויוצר יותר עניין.

 

חולצות

העיקרון הוא פשוט: לבשי חולצה עם גיזרה מעניינת, או כזו עם טוויסט בצווארון או בהדפס עצמו, ולעולם עם מכנסים חלקות.

מימין: חולצה, 200 ש"ח, גולברי; חולצה, 329 ש"ח, חגית טסה. 

מימין: דיסקרט, 150 שקל; רנואר 121 שקל. 

האביזרים

גם אביזר אחד יכול לעשות את כל ההבדל. מגפונים או מגף גבוה עד הברך הולכים להיות הלוק החם של העונה. אבל שימו לב: אם נועלות מגפיים מנומרות, מוותרות על הבגדים המנומרים. מקסימום אפשר להוסיף להן משקפיים, צעיף, או צווארון מדליק, כמו אלו של מיכל נגרין.

 

מימין: מגף ברך, 150 שקל, סקופ; מגפונים, 199 שקל, ברשקה.

מימין:  Meline בעמנואל, 790 ש"ח; גאס, 450 שקל, שואו אוף. 

מימין: דולצה גבאנה, 1,399 ש"ח, אירוקה; קרולינה למקה ברלין, 300 שקל

מימין: צעיף מנומר, 40 שקל, ברשקה; צווארון קולר, 590 שקל, מיכל נגרין.

יוצא מהכלל

ומי שממש רוצה להתפרע, יכולה להתפנק עם אוברול וונזי של H&O שעולה 100 שקל. 

 

 

טרנדיםמעיליםקסטרורנואר