קייטי פרי, ריהאנה, דיוויד בקהאם וכוכבים נוספים לא נשארים אדישים ללכתו של קרל לגרפלד

אחרי חרושת שמועות, שהגיע לשיאה בינואר בעקבות היעדרותו של קרל לגרפלד מתצוגת הקוטור של שאנל, אמש פורסם שהמעצב המוערך הלך לעולמו. לגרפלד, שעמד בראש בתי האופנה שאנל, פנדי והמותג שנושא את שמו, היה בן 85 במותו, וממש עד לפני כמה חודשים המשיך ליצור, לפעול, לייצר פרובוקציות, להשפיע על עולם האופנה ולתחזק את קשריו הצמודים עם המפורסמות והמפורסמים, ממש כפי שעשה במשך 50 השנים האחרונות. לכן גם לכתו עורר לא מעט הדים וכוכבות וכוכבי פופ וקולנוע שעבדו בצמוד אליו לאורך השנים ניצלו את הרשתות החברתיות על מנת להספיד לאיש ולאגדה. הנה כמה מהתגובות המרגשות ביותר:

 

קייטי פרי: "לעולם לא יהיה עוד מישהו כמו קרל לגרפלד. הוא היה חצוף ונדיב בעת ובעונה אחת. בעל חוש הומור מרושע עם לב יפה של זהב. אני בטוחה שהמלאכים יהיו עכשיו עם קצת יותר שיק, נוח על משכבך בשלום, יקירי".

 

 

מיילי סיירוס: "קרל לגרפלד, לעולם לא תישכח. תמיד נתגעגע. בשנים האחרונות אנחנו מאבדים כל כך הרבה אגדות. הזמן עובר מהר ובאופן בלתי נמנע אנחנו מאבדים את מי שסלל את הדרך למעננו, כדי שאנחנו נוכל לשגשג. זה משנה הכל, אנחנו צריכים לקחת אחריות ולהמשיך לעלות, אנחנו צריכים להשתמש יותר במשאבים כמו חמלה, אנחנו צריכים להיות יצירתיים – ליצור משהו חדש מתוך כבוד לעבודה הקשה שעשו בשבילנו. אנחנו צריכים לעשות מה שחלוצים כמו קרל היו רוצים שנעשה – להשפיע ולשנות את העולם דרך אופנה!". 

 

לילי אלן: "גרמת לי להרגיש כמו נסיכה. מעולם לא הבנתי מה ראית בי, אבל אני אסירת תודה על התמיכה שאתה ושאנל הענקתם לי ב-15 השנים האחרונות. נוח על משכבך בשלום, קרל, היית גאון ותחסר כל כך". 

 

ויקטוריה בקהאם: "אני כל כך עצובה לשמוע את זה. קרל היה גאון ותמיד היה כל כך אדיב ונדיב כלפי, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית".

 

בלה חדיד: "אני חסרת מילים ושבורת לב מהידיעה על לכתו של קרל. ההומור שלו, השנינות, האהבה והתשוקה לאופנה יחיו לנצח. תודה על ההשראה שנתת לעולם הזה ועל כל הלבבות שבהם נגעת במהלך הדרך. בכל פעם שראיתי אותך זה הרגיש כמו בפעם הראשונה ואני אתגעגע לחיבוקים שלך. אני מרגישה כל כך ברת מזל שביליתי בנוכחותך. שולחת את אהבתי למשפחת לגרפלד ולכל הקרובים אליו. אני כל כך מצטערת. כולנו אוהבים אותך כל כך".

 

 

ג'יג'י חדיד: "קרל, אני אתגעגע לנוכחות הבלתי ניתנת לתיאור שלך. לצפות במוח הרגוע, השקט והגאוני שלך עובד, לבדיחות הקטנות שלך, לסיפורים המדהימים ולחוות את הבגדים, ההפקות והסטים שרק אתה יכולת לחלום עליהם. תודה על האמונה בי ועל ההזדמנויות היפות והנפלאות שהבאת לקריירה שלי, אבל בעיקר תודה שנתת לי את הכבוד להכיר את הקסם שמאחורי המיתוס".

 

 

טיירה בנקס: "מר לגרפלד, הענקת לצעירה בת ה-17 הלחוצה הזו, שרק ירדה מהמטוס, ללכת בתצוגות שלך, של לגרפלד ושאנל, כבר בעונה הראשונה שלה בפריז. תודה שסמכת על "ירוקה" עם היצירות הגאוניות שלך. אתה מעבר לסמל אופנה".

 

 דיוויד בקהאם: "'אבולוציה היא הסוד לצעד הבא' – נוח על משכבך בשלום, קרל לגרפלד".

 

 

מיילי סיירוסקייטי פריקרל לגרפלדריהאנהשאנל