האירוע שמפרגן לנשים שמעצבים ורשתות מעדיפים להדיר

זהו. זה קורה! מי היה מאמין? האמת, המון רגעים ב-8 החודשים האחרונים שלא האמנתי שנגיע לרגע הזה. רגעים של שבירה, של תסכול גדול. זה לא פשוט ללכת נגד הזרם, נגד ה'נורמה'. זה לא פשוט לגרום לאנשים לראות את הוויז'ן, להבין שהוא יותר גדול וחשוב מאיתנו, כפרטים.

עוד באון לייף: 

אומרים שאנחנו לא בריאות, לא מוצלחות, לא יפות. מוכרים לנו הרצאות, ספרים וקורסים לדיאטה. גם מנוי לחדר כושר או עוד כדור פלא. מסבירים לנו שרק כך נגיע לאושר, רק אם נרזה.

יסלחו לי כולם, אני לא מאמינה לזה. אני לא מאמינה שאושר תלוי במידת המכנסיים שלך. אושר זה משהו שבא מבפנים, ולא חשוב אם את רזה או שמנה. אושר זה אותם רגעים קטנים שנעים לנו, שאנחנו יודעים שחשבו עלינו, השקיעו בנו, התייחסו אלינו יפה. אושר זו לא מידת מכנסיים, יעידו על כך נשים רבות שנלחמו בצורה לא בריאה במשקלן, רזו ומחכות לו לאדון אושר, עד היום.

אני לא אומרת תשמינו ואני לא אומרת תרזו. לא ממקומי או מתפקידי לחנך אתכם. אני מאמינה באהבה. אני מאמינה שכל אחת צריכה ליהנות מחייה ולחיות כראות עינייה. אני גם מאמינה שמה שנכון או טוב לי לאו דווקא נכון או טוב למישהי אחרת. זו האמת שלי. זו הדרך שלי. זו אני.

צילום: שני צדיקריו

אבל אני מאמינה גדולה בזכות לחיות, ליהנות, לנצל ולממש כל שנייה בחיים, ומכיוון שחינכו אותי לא לשבת בבית ולבכות אלא לעשות, אני גאה ונרגשת עד מאוד לספר לך שממש ברגעים אלה מתקיים שבוע האופנה לנשים במידות 42+ PLUS SIZE FASHION WEEKEND. למה? כי זה אירוע שמתקיים בכל בירות האופנה בעולם ואין סיבה שלא יתקיים פה, על אחת כמה וכמה שבארץ הכי קשה למצוא אופנה בטווח מידות רחב. ובשבילי אושר זה גם שופינג. זה למצוא בגד שגורם לי להרגיש מהממת וזוהרת, גורף עבורי מחמאות ומעניק לי ביטחון. לכן למרות כל הקשיים, התלאות והמהמורות שעברתי בדרך, אין מאושרת ממני שהיום הזה הגיע. גם אם לא רצו לתת לנו חסויות כי זה לא 'מאגניב' להיות מעל מידה 36 לדעתם, הנה אנחנו כאן. אנחנו כאן להוכיח לכל הרשתות והמעצבים שמדירים אותנו מהחנויות ומהאירועים שלהם שהם מפסידים. הם מפסידים אותנו כלקוחות.

כמה קל זה להיות מנותק מהעם ולהרגיש גלאם, אבל הגלאם האמיתי הוא בעם, הוא בנו, הוא שלנו ומחובתינו כחברה להעניקו לכל אישה באשר היא, ללא קשר למידת המכנסיים שלה. אז את הגלאם אנחנו דוחסות כרגע ל-3 ימים מרוכזים בתקווה שיום יבוא (ובקרוב) ולא ידירו יותר נשים במידות 42+ מאירועי אופנה ומחנויות. שיהיה שיפע והיצע לכולן, בכל המידות, ושכל אישה תוכל ליהנות מאופנה ולחגוג את מי שהיא כמו שהיא.

בעוד שנערות ונשים במידה 42+ הולכות לאיבוד בעולם האופנה הישראלי ומודרות דרך קבע מהקניונים ומאירועי אופנה שונים, ה-PSFW  שבוע האופנה מעניק להן במה זוהרת ומהנה, חוויית אופנה אחרת וחוויית קנייה מרעננת.

צילום: שני צדיקריו

אז מה מחכה לך בשבוע האופנה למידות 42+?

שבוע האופנה לנשים במידות 42+ PSFW נוחת בישראל בפעם השנייה ומציג Hollywood glam עם תצוגות אופנה מרהיבות, מופע סטנד אפ משובח של חגית גינזבורג, 32 קולקציות בלעדיות שיושקו באירוע בהנחות ענק (עד 70%), מגזין אופנה ולייף סטייל לראשונה בארץ למידות 42+ במהדורה מודפסת ועוד המון הגרלות ומתנות. יהיו גרביונים צבעוניים ומדליקים עד מידה 56, פיג'מות והלבשת פנאי שמושקת לראשונה עד מידה 60, שמלות ערב READY TO WEAR  עד מידה 56 לראשונה בישראל, נעליים עד מידה 46, ליין בגדי ספורט שיושק לראשונה, הלבשה תחתונה ועוד.

אחרי ברלין, לונדון ופריז PSFW TLV  ממשיך לשמור על התואר 'שבוע האופנה הגדול ביותר בעולם לנשים במידות 42+. הוא יתקיים באולם האירועים 'יד חרוצים 11' בתל אביב בתאריכים: יום רביעי 16/12/15 בשעות 14:00-21:00(תצוגה חגיגית פותחת בשעה 19:00); יום חמישי 17/12/15 בשעות 10:00-21:00(תצוגת אופנה ומופע סטנד אפ בשעה 14:00); יום שישי 18/12/15 בשעות 9:30-14:00.

כניסה: 15 שקל.

כל הפרטים גם באיוונט הפייסבוק.