אשלי גרהאם: איך מצאתי את האומץ ללבוש ביקיני, אתה שואל?

אשלי גרהאם היא מוסד, אושיה, דמות מופת ואישה נפלאה שמאחוריה עומדות מיליוני נשים ומוחאות כפיים. היא הצליחה לעשות שינוי מרתק באופנה העולמית לאורך הקריירה ופילסה דרך לדוגמניות פלאס סייז עד לשערי המגזינים הנחשבים בעולם כמו ווג והרפרז בזאר.

את כל זה היא עשתה לא רק על המסלול אלא גם מאחורי הקלעים, כשהקימה ארגון שאיגד דוגמניות (בשלל מידות וגדלים וצבעים) שמקדמות שיח תקשורתי ואישי על דימוי גוף ואהבה עצמית. לא פראיירית, כאמור. אם עדיין לא יצא לכם לעקוב אחריה באינסטגרם המצחיק שלה, זה הזמן. יש תמונות שאחרי שרואים אותן – העולם פשוט מחייך אליכם עד סוף היום, וגם אחרי.

 

היינו מצפות שעם כל ההצלחה הגדולה שלה והעובדה שהיא נושאת דגל מתנפנף ענק, היא לא תישאל בראיונות חזור ושאול על "האומץ" שלה ואיך זה שהיא מרגישה נוח עם הגוף שלה. זה מתסכל, היא חוזרת ומספרת על זה בראיונות שונים לאורך השנים, העובדה שהשאלה הזו לא נעלמת מהעולם.

שבוע האופנה הנוכחי מספק לנו לא מעט שערוריות (ניקי מינאז' והריב המתוקשר עם קרדי בי וכו') והנה גם גרהאם תרמה את חלקה. בראיון השבוע היא מספרת על כמה שנמאס לה שמהללים אותה על הביטחון והאומץ שלה. "השאלה הכי גרועה שנשאלתי אי פעם היתה 'איך מצאת את האומץ להיכנס לביקיני ולהצטלם בלי שעשו לך פוטושופ לצלוליט", היא מספרת.

והתשובה? התשובה שלה היתה גאונית: "I got over it" – או במילים אחרות "זה עבר לי", או "התגברתי אל זה" – שזו תשובה גאונית משתי סיבות.

  1. כי זה באמת מה שקרה. אולי היתה צריכה, אי שם, פעם, אומץ כדי לעשות את זה, וכל מה שהיא עשתה הוא להחליט שהיא משתינה על זה ומתקדמת.
  2. הדבר השני החכם בתשובה הזו היא המשמעות שלה. כי זה נשמע פשוט, אבל בסופו של דבר, אנחנו יכולות להחליט שאנחנו מתגברות, נותנות לזה לעבור, ובעיקר נפטרות מכל מי שמנסה לייצר אצלנו כל הזמן את התחושה שמה שאנחנו עושות הוא לא בסדר. אנחנו לא רוצות פרסים או חלוקת מדליות ואו דירוג של אומץ בגלל שאנחנו לא "אישה במידה 36 שלובשת ביקיני". אנחנו אישה שלובשת ביקיני. נקודה. שום דבר לא חריג זה, שום דבר לא אמיץ בזה, ותפסיקו לשאול אותנו את זה.

גרהאם המשיכה בראיון וסיפרה שהעבודה שהקריירה שלה מצליחה להשפיע בצורה כל כך חיובית על כל כך הרבה נשים בעולם  – היא זו שנותנת לה מוטיבציה וכוח להמשיך. "לכולנו יש חוסר ביטחון לגבי משהו, אבל אנחנו לומדים לגדול ולאהוב את עצמנו. אני חושבת על הנשים שהחיים שלהן השתנו אחרי שהן ראו תמונה שלי, שבה אני פשוט עומדת בטוחה כמו שאני. ולכן אני עושה את מה שאני עושה". צודקת. הנה, קבלו עוד כמה דוגמאות לביקיני. ולכו לקנות עכשיו אחד – כי יש מכירות סוף עונה.

 

 

אשלי גרהאםדימוי גוףדימוי עצמימידות גדולותשבוע האופנה