ליאת אשורי מציגה: הפריטים הכי חשובים בארון

גם הפאשניסטות הגדולות יסכימו שכדי להתלבש באופן לא מתאמץ צריך הרבה מאמץ. לוק נוסח "שמתי על עצמי משהו ויצאתי" תמיד דורש חוש סגנוני כדי להוציא את המראה המושלם, ולכוהנת הסטייל ליאת אשורי יש בשפע ממנו – כל לוק שלה נראה כל כך מדוייק ועם זאת הכי פשוט שיש.

עוד באון לייף: 

להתלבש בבוקר זו לא עוד מטלה, זו שליחות עבורי

חמושה במשקפיים: הצצה לארון של דפנה לוסטיג

פריטי החובה של דוגמנית הפלאס סייז ריי שגב

אשורי היא אחת הסטייליסטיות העסוקות במדינה – היא מלבישה בתכניות טלוויזיה, עושה סטיילינג לאמנים, מעבירה הרצאות סטיילינג ברחבי הארץ ובאופן קבוע באקדמיה לעיצוב אופנה f29 בראשון לציון. לא מזמן היא השיקה את אפליקציית Take a Lookעם דורין אטיאס וגדי אלימלך, במסגרתה היא מעניקה ייעוץ סטיילינג לגולשים וכעת מוציאה קולקציית תכשיטי זהב בעיצובה בשיתוף חברת התכשיטים "שורוס" – בסגנון רוקנרול, כמובן. כפי שניתן להבין, לוח הזמנים של אשורי מאד צפוף, אבל זה לא אומר שהיא מוותרת לעצמה ובכל יציאה מהבית היא דואגת למצוא לוק המשקף את סגנונה האישי.

"הסטייל שלי הוא טיימלס, פשוט, נוח ולא מאולץ. אני מאמינה ב-Less is more, זה ממש מוטו עבורי. הסגנון האהוב עלי בדרך כלל הוא מראה קליל ונשי, באופן שמחמיא לגוף אבל לא חשוף או סקסי מדי. הרעיון הוא לא לקחת את הדברים ברצינות מדי. כדאי לנסות לשנות קונספט כל פעם מחדש, להשתעשע בלי לפחד. מצד אחד לא להתחכם, מאידך לא לשעמם ולהשתעמם. הרי האדם עושה את הבגד – אם אתה קול ומרגיש טוב מבפנים, זה בדיוק מה שתשדר כלפי חוץ".

פריטי המאסט בארון הבגדים של ליאת משקפים את האופי ה"טום בוי" שלה, "גם בשמלה או חצאית אני תמיד אחפש לייצר משהו שהוא יותר רוקיסטי ופחות מתקתק". שלושת הפריטים הכי חשובים עבורה במלתחה הם מכנסי סקיני ג'ינס, טי שירט וסניקרס. "עולם האופנה הוא דינמי והטרנדים מתחלפים. חשוב לי לא להיראות כמו קורבן אופנה ולהיות נאמנה לסגנון שלי, שיהיה לי נוח ולא אראה בתחפושת. מכנסי סקיני ג'ינס, טי שירט וסניקרס – כולם ביחד וכל אחד לחוד, מייצגים מראה קול, נינוח, ותמיד אשלב אותם עם איזה שהוא טוויסט".

אז איך לבחור את הפריטים האלו הכי נכון? אשורי מסבירה

סניקרס

חשוב שיהיה זוג סניקרס קולי במגירת הנעליים. "אגב, לא פחות הוא חשוב הוא ההפך ממנו – זוג נעלי סטילטו לאירועים".

יפו-תל אביב, 90 שקל

סקופ, 300 שקל

ואנס, 329 שקל

טי שירט

"אין ספק שג'ינס וטי שירט זה הלוק האהוב עלי. אני מאמינה שצריך בארון כמה שיותר חולצות טי".

פרופיל, 149 שקל

סאקס, 188 שקל

טומי הילפיגר, 160 שקל (במקום 220 שקל) 

מכנסי ג'ינס בגזרת סקיני

"כשאני מתלבשת וכשאני מלבישה – תמיד אחשוב כיצד להבליט את היתרונות של מבנה הגוף, כיצד הגזרה תחמיא לגוף. עבורי, סקיני ג'ינס עושה את העבודה".

אסוס, 145 שקל

זיפ, 129 שקל

טופשופ, 299 שקל