לילי רוז דפ לא מעוניינת להגדיר את המיניות שלה

אחרי מיילי סיירוס, קריסטן סטיוארט וקארה דלווין, גם לילי רוז דפ, ביתם של ג'וני דפ וונסה פאראדי, מצהירה על עצמה כבעלת נזילות מגדרית. או במילים אחרות: לא 100 אחוז סטרייטית.

 

דפ בת ה-16, שכבר נחשבת לשחקנית ולדוגמנית עסוקה, לא יצאה בהצהרות מפוצצות או בראיונות חודרניים, אלא פשוט הצטלמה לאחד הפרויקטים המעניינים שרצים היום, שנקרא Self Evident Truths ("עדויות אישיות אמתיות" בתרגום חופשי). מאחורי הפרויקט עומדת האמנית iO שבחרה לצלם 10,000 אנשים בארצות הברית המצהירים על עצמם שהם איפשהו על הספקטרום הלהט"בי – צעירים, זקנים, שחורים, לבנים, נוצרים, יהודים, עשירים או הומלסים – כשהרעיון הוא לתת פנים ושמות כדי שכל אותם אנשים שחושבים שהם לא מכירים אנשים מקהילת הלהט"ב יאלצו לעשות ריסטרארט להנחות השגויות שלהם. בין התומכים של הפרויקט גם קיילי מינוג, סיה והשחקנית (ובת זוגו הנוכחית של ג'וני דפ) אמבר הרד, שבעבר כבר סיפרה שהיא ביסקסואלית.

 

 

לילי רוז ו-iO

 

בחשבון האינסטגרם, iO כתבה ליד תמונה משותפת שלה ושל דפ הצעירה שהדוגמנית של שאנל השתתפה בפרויקט משום שהיא "נופלת איפשהו על הספקטרום הרחב של המיניות האנושית". עוד כתבה שהיא "מאושרת להכניס אותה למשפחה".

 

רק יום לפני ש- iO העלתה את התמונה המשותפת שלהן לאינסטגרם, דפ בעצמה פרסמה תמונות אותן צילמה למגזין LOVE, יחד עם בת הזוג של מיילי סיירוס, הדוגמנית סטלה מקסוול.

 

לילי רוז וסטלה ומקסוול

 

כאמור, לא מעט סלבריטאיות סיפרו לאחרונה על הנזילות המינית (מעניין איפה הגברים הסלבריטאים? האם הם מפחדים מאיבוד הסקס האפיל שלהם? הרי בואו נודה על האמת – הוליווד ואנחנו הרבה יותר פתוחים לנשים שנמשכות גם לנשים מאשר ל"גבר-גבר" שיחשוף שהוא מעוניין גם בגברים), אבל כמובן שהנכונות לשמוע על כך ולהודות בכך לא שמורה למפורסמים ולעשירים בלבד. על פי סקר בריטי שנערך בתחילת השנה, 49 אחוז מבני 24-18 לא מגדירים את עצמם כהטרוסקסואלים בלבד.  

 

גם קארה דלווין הצטלמה לפרויקט 

 

תוצאות הסקר כמו גם העובדה שבגילה הזעיר דפ כבר יודעת ומעזה שלא להגדיר את המיניות שלה באופן חד משמעי, בהחלט מעודדות, ומראות שיותר ויותר צעירים לא מפחדים מהזהות המינית שלהם, וגם לא מחפשים לשים עליה תווית. הרי היום כבר כולם יודעים שתוויות זה בעיקר לבגדים, ואפילו עליהם הן לא בהכרח מדויקות.  

תגובות (0)
הוסף תגובה