האושיה: זהר ברטל

איפה את עובדת באמת? ובכן, הDAY JOB  שלי זאת עבודת מכירות בטלפון, אבל התכנון הוא ללמוד משחק ולנסות להתפרנס כשחקנית וזמרת.

 

כמה זמן ביום את בפייסבוק? זה תלוי באם אמא שלי קוראת את השאלון או לא. הבטחתי לה שאני אנסה לצמצם את שעות הפייסבוק שלי.

 

האישה שלדעתך הכי שווה לעקוב אחריה? שאלה קשה! יש המון נשים שאני מכירה ומעריכה באופן אישי בפייסבוק וששווה לעקוב אחריהן. אני חושבת שכדאי לצאת בסדר, אני אבחר מישהי שאני לא מכירה באופן אישי (לצערי)- האחת והיחידה, קווין זי.

 

הפנייה/תגובה שהכי רגשה אותך? כשפוסט שלי על זה שלהיות שמנה וללבוש בגד ים זה לא סממן לאומץ התפרסם, קיבלתי המון הודעות פרטיות של אנשים (ובעיקר נשים) על איך שהן מרגישות עם הגוף שלהן ועם הרעיון של ללכת בציבור עם בגד ים. כל אחת מהתגובות וכל מילה ממילות האהבה וההערכה שהן כתבו לי חיממו והחמיאו, אבל המנצחים הגדולים באמת היו בני הנוער שכתבו לי-ובעיקר נער אחד שסיפר לי על איך הבין שהיופי טמון בו ושהתהליך שעבר מילד חסר חברים ל"מלך הכיתה" היה קשור בקשר הדוק לרגע שהוא הבין שגם לילד הכי שמן בכיתה מותר ללכת לים בלי חולצה.

 

הפנייה/תגובה שהכי עצבנה אותך? אני מקבלת הרבה תגובות שליליות, והייתי אפילו מרחיקה לכת ואומרת שחלקן ממש דוחות. רובן הגדול של התגובות שאני מקבלת (במיוחד כאלו על הגוף שלי) בעיקר מצחיקות אותי. אבל התגובות שמעצבנות אותי הן אלו שטוענות שאני רודפת אחרי פרסום. הפעם האחרונה שהייתי בדרך להופיע במדיה כלשהי מיוזמתי ולא בגלל שהוזמנתי באופן אישי הייתה בגיל 19 בערך, כשניסיתי להבחן לתוכנית ריאלטי-שירה. חוץ מזה, כל ההצצות שלי בתקשורת (כולל האירוח המלבב בפינה הבאמת חמודה הזאת) נעשו בהזמנה אישית וחנופה לבבית.

 

אם יחסמו את הפרופיל שלך בפייסבוק לצמיתות, מהי תכנית המגירה שלך? יש לי גלולת ציאניד במיוחד למקרים כאלו. סתם. אולי אני סוף סוף אפתח בלוג או Vלוג.

 

הדבר הכי טוב שרשתות חברתיות הביאו לעולם? אני חושבת שהרשתות החברתיות מצליחות להביא את קולם של אלו שמושתקים בדרך כלל.

בין אם זה ברמה האישית (נגיד, אנשים עם חרדות חברתיות שבמציאות לא יוציאו הגה בסיטואציה חברתית), ובין אם ברמה החברתית-פוליטית (אוכלוסיות מוחלשות שהצעקה שלהן כמעט ומוקצית ממדיה מיינסטרימית).

 

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? ובכן, נראה לי שמדובר באליה וקוץ בה. כי אולי רשתות חברתיות משחררות את הכלואים, אבל הן כובלות אותם בשלשלאות מעודנות יותר ושונות יותר. כל כך קל לברוח בסיטואציה חברתית לפייסבוק או במקרה של אי צדק לאקטיביזם רשת (שכבודו במקומו מונח, אבל לא תמיד הוא מספיק), ולפעמים חבל שזה כל כך פשוט…

 

בעיניי פייסבוק הוא: דרך להכיר אנשים ודעות חדשות. דרך להפוך את העולם לקטן ונגיש יותר. דרך להשוויץ בתמונות שלך מהטיול מתאילנד בלי לייגע את החברים שלך.

 

רוב הסטטוסים שלי עוסקים ב: פמיניזם (עם דגש על פמיניזם שמן וקבלת גוף) והיותי רווקה (ממליצה בחום על האלבום "הכרויות זה כיף").

 

הסטטוס הכי מצליח שלי: זה כמו לשאול את מי אני אוהבת יותר, את אמא או את אבא.

 

אני אעשה לך אנפרנד אם: תהיה היטלר או משהו. אני מאפרנדת חברים רק אם אני יודעת שהם פגעו באופן נוראי באדם יקר לי, פחות או יותר.

תגובות (0)
הוסף תגובה