מיוחד לחג: האביזר שישדרג לכם את האאוטפיט לערב

למצוא משקפיים כשאת אמא לשני ילדים, כשאת לא בטוחה שמשקפיים יחמיאו לך ולא בדיוק יודעת מה יתאים לך – זו משימה לא קלה, או לפחות זה מה שחשבה קארין שי לפני שמצאנו לה את המסגרת המתאימה.

 

עוד באון לייף:

 

"אני בת 33, נשואה ואימא לשני ילדים חמודים – בן 5 ובת רבע לשלוש. יש לי וידוי קטן: מעולם לא הרכבתי משקפיי ראיה. למען האמת, בדיקת הראיה האחרונה שעשיתי התרחשה בגיל 16 כשהוצאתי רישיון על קטנוע (פעם הייתי נועזת). התוצאות הראו 6/6 ומאז לא הרגשתי שהשתנה דבר.

 

משקפי ראייה באופן כללי די הרתיעו אותי. תמיד היה נדמה לי שמי שמרכיב משקפיים הוא קצת חנון. אפילו כשמשקפי ראיה נכנסו לאופנה כאקססורי בפני עצמם לא נפלתי לטרנד, פחדתי להראות חנונית. 

 

בשנה האחרונה הראייה שלי נחלשה, מה לעשות, אני כבר לא בת 16. חברות סיפרו לי שמעבר לנושא הגיל גם הריונות ולידות משבשים מעט את הראיה. המשכתי בהכחשה. אפילו כשראיתי סרטים בטלוויזיה או בקולנוע והתרגום הטשטש לחלוטין השתמשתי בזה כדרך נוספת לשפר את האנגלית.

 

גם בזמן נהיגה בשעות החושך, אורות הפנסים והרמזורים מסנוורים אותי ומורחים לי את הראיה, ואני מצדי, צריכה להתקרב לשלטים על מנת לקרוא אותם. כאן הבנתי שזו כבר לא בעיה שניתן להתעלם ממנה, והחלטתי – אני הולכת לבחור משקפיים

אבל אם כבר משקפיים – אז כמו שצריך; משקפיים ליום יום ומשקפיים לערב, כי אין שום סיכוי שאני אהיה תלויה בזוג אחד. הם יהיו תלויים בארון שלי".

 


אני לא תלויה במשקפיים, הם תלויים בארון שלי

 

כאמור, קארין חיפשה מסגרת משקפיים ליום יום שתתאים לצרכים שלה. הצורך של קארין במשקפיים הוא בעיקר ללילה ובעת צפייה בטלוויזיה או בסרט בקולנוע. בנוסף, קארין היא גם אמא לשני ילדים פעלתניים, וחשוב שהמסגרת שלה תהיה חזקה ולא תישבר בקלות.

 

סוג המסגרת: המסגרת היומיומית שמתאימה לקארין (חברת carerra) עשויה מפלסטיק מסוג אצטט, שהוא פלסטיק חזק ועמיד. הוא מיוצר מפלטת פלסטיק שצורתו נחתכת לאחר הפקתו, וכך בעצם מייצר עמידות גבוהה. בנוסף, צבע המסגרת יחזיק מעמד שנים. 

 

עמידות גבוהה וצבע מסגרת שיחזיק שנים

 

ההתאמה: לקארין יש פנים ארוכות וצרות, ולכן בחרנו בדגם מרובע שגדול מעט מקו אורך הפנים, וכך ייצרנו  חיתוך ושבירה במראה הארוך. גוון העור שלה מעט שחום, לפיכך התאמנו לה מסגרת בשילוב צבעים של שחור עם השתקפות ירוקה ולבנה, שמאוד מחמיאה לה והוסיפה המון אור לפניה.

 

למסגרת יש מוטות קפיציים, זהו מנגנון מתוחכם נגד ילדים שעלולים למשוך את המשקפיים מהפנים שכשהם שמחים, עצובים, כועסים, מתרגשים או משועממים. ההשתקפות הירוקה של מסגרת החמיאה לקארין והדגישה את עיניה.

 

 

 

משקפיים לערב

 

לשעות הערב, החלטנו ללכת עם קארין על קו יותר אלגנטי מהיום יום. קארין ציינה שהארון שלה עמוס כולו בבגדים שחורים, דבר שמעיד על טעם סולידי ומאופק. הצלחתי לשכנע אותה להעז ולמדוד מסגרת של GOSSIP, מסגרת שעשויה ממתכת ומיוצרת בסגנון יציקת מתכת, כאשר בפרונט המשקפיים אין כמעט הלחמות. שילוב הצבעים במסגרת המשקפיים – סגול עם מעט שחור – יוצר מראה דרמטי. המסגרת עצמה חתולית קצת, ומדגישה את עצמות הלחיים של קארין ומעשירה את המראה הדרמטי והמיוחד. 

 

טיפ קטן גדול: במסגרת צבעוניות אין צורך להכביד באיפור, שכן המסגרת תורמת המון צבע לפנים.

 

משקפי GOSSIP. באדיבות אופטיקה הלפרין

 

 

אופציה נוספת הייתה מסגרת משקפיים בעלת מראה קלאסי אופנתי ועשיר. המסגרת המרובעת של STEPHANIE בגוון שחור עם מוטות מעוטרים באלמנט זהב דמוי שרשרת החמיאה לה מאוד. בין הטבעות שזור עור בגוון שנהב ובהמשך המוט ישנו פלסטיק בגוון שנהב ומשקפיים אלו מייצרים מראה דרמטי ובעיקר מתוכשט, ומתאימים למראה ערב מושקע ומדויק. כמובן שההתאמה לפניה של קארין מושלמת, כיוון שהמסגרת מטשטשת את תווי פניה הארוכים. המסגרת מעוצבת כמו תכשיט וגם היא עשויה פלסטיק מסוג אצטט.

 

מסגרת צבעונית לא מחוייבת באיפור ותורמת המון צבע לפנים

 

** דורין מיכאלי – מנהלת תמהיל ומיתוג באופטיקה הלפרין

 

צילום: חני אשר

עיצוב שיער: אפי בן מרדכי

איפור: ספיר גולן

תגובות (0)
הוסף תגובה