ג'וליה רוברט נחשפת בתמונה אינטימית מתמיד

בדיוק 25 אחרי שיצא הסרט שלעד יקבע את ג'וליה רוברטס כ"אישה יפה", שחררה השחקנית תמונה לאינסטגרם שלה שהוכיחה שהיא לא רק יפה מבחוץ, אלא בעיקר יפה מבפנים – וזאת דווקא משום שהיא לא מפחדת שיתפסו אותה כשהיא חלילה לא מושלמת נוסח הוליווד.

 

"שלמות היא המחלה של האומה שלנו", כתבה רוברטס ליד תמונת הפנים שלה נקיות מאיפור וריטוש. "אנחנו מעמיסים על הפנים שלנו טונות של מייקאפ, מזריקים בוטוקס ואפילו מרעיבים את עצמנו כדי להיכנס למידה המושלמת. אנחנו מנסים לתקן משהו, אבל אי אפשר לתקן מה שלא רואים. זו הנשמה שצריכה ניתוח. הגיע הזמן שננקוט עמדה.

איך אנחנו מצפים שיאהבו אותנו אם אנחנו לא אוהבים את עצמנו? אתה צריך להיות שמח עם מי שאתה. זה לא משנה איך אתה נראה בחוץ, מה שבפנים הוא שקובע.

 

היום אני רציתי לעלות תמונה שלי נטולת איפור. אני יודעת שיש לי קמטים, אבל היום רציתי שתראו מעבר לזה. אני רוצה לקבל את מי שאני באמת ואני רוצה שאתם תקבלו את מי שאתם, איך שאתם, ותאהבו את עצמכם בדיוק כמו שאתם".  

 

 

זאת לא הפעם הראשונה שרוברטס מצטלמת "נטורל". לפני כמעט שנתיים היא אפילו עשתה את זה בקמפיין של ג'יבנשי (עליו תוכלו לקרוא כאן), עם זאת אז לא היה מדובר בכזה קלוזאפ חודרני.  

 

לכאורה אפשר לצקצק ולהגיד שלאישה יפה כמו רוברטס, עם טיפונת קמטים שממש לא מעידים על גילה (עוד רגע 48), קל להטיף לנו לאהוב את עצמנו. עם זאת, דווקא לאנשים כמוה, שבנו קריירה לא פחות על המראה מאשר על כישרון, ושהם יודעים שהם נשפטים ונמדדים בעיקר על זה ועל היכולת שלהם לנצח את חוקי הזמן והטבע, הרבה פעמים קשה עוד יותר לאזור את האומץ ולהיראות בפומבי בפנים חשופות. וכנראה שמי כמוה יודעת עד כמה קשה שלא להיסחף ברצון ובלחץ להראות לא פחות ממושלמת. לכן, כשמסר כזה מגיע מאישה כמו רוברטס, יש סיכוי שהוא באמת יצליח לחולל איזה שינוי קטנטן. ומי יודע? אולי זה גם ייתן לנשים אחרות במעמדה את האומץ לצאת גם כן נגד הטירוף. 

תגובות (0)
הוסף תגובה