אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט פונים לעזרה בגלל שיילו

כבר שש שנים, כלומר מגיל שלוש בלבד, שיילו ג'ולי פיט מתעקשת להתלבש "כמו בן", ועם הזמן היא גם ביקשה שהתייחסו אליה כאל בן ואף שיפנו אליה בשם ג'ון. כעת פורסם (לפחות על ידי אתרי הרכילות) שהוריה, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, החליטו לפנות לייעוץ מקצועי כדי לדעת איך להתמודד עם זה.

על פי המקור, ג'ולי ופיט לא חוששים מהמנהגים של שיילו, אלא רק מעוניינים לדעת איך להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר. "בראד ואנג'לינה מגיעים ממקום של אהבה ורק רוצים את הכי טוב עבור שיילו", סיפר. "הם רוצים ששיילו תרגיש נאהבת ומוגנת".

ההורים המפורסמים והיפים מעולם לא הסתירו את הרצון של בתם להתלבש ולהתנהג כמו בן, כבר ב-2008, בראיון לאופרה ווינפרי, סיפר פיט על הרצון של שיילו להיקרא ג'ון. ב-2010 סיפרה ג'ולי בראיון עבור במגזין וניטי פייר ששיילו "רוצה להיות בן, אז היינו צריכים לגזור לה את השיער. היא אוהבת להתלבש כמו בנים. היא חושבת שהיא כמו האחים שלה".

עד עכשיו ההורים של שיילו הצעירה תמכו ברצון שלה, ולמעשה הם עדיין תומכים. על פי המקור הם "עדיין מקבלים את שיילו כפי שהיא, רק שהיו להם כמה שאלות".

למעשה, טוען המקור, פיט תהה אם ההחלטה של שיילו להתנהג ולהראות כמו בן קשורה לעובדה שהיא באה לעולם אחרי שלזוג כבר היו שני ילדים מאומצים, ואולי היא הרגישה לחץ להיות כמו האחים שלה. "הוא רצה לדעת האם שיילו היתה מתנהגת אותו הדבר אם לא היו לה אחים גדולים". עוד הוא מדגיש כי בעקבות השיחה עם המומחה, הובהר לזוג שההחלטה הגיעה לגמרי משיילו וללא השפעות חיצוניות "זו פשוט הדרך של שיילו והם לא עשו שום דבר שהוביל לזה". עם זאת, אומר המקור, זה ממש לא אומר עדיין ששיילו היא טרנסג'נדרית כמו שהרבה טוענים, ויכול להיות שזה רק שלב שיעבור לה עם השנים. כך או כך, הוריה מוכנים לקבל אותה בכל דרך שהיא תבחר להיות, ו"לספק לה סביבה תומכת".

הניסיון שעובר על הזוג ג'ולי פיט מוכר להרבה הורים אחרים, שלא תמיד יודעים איך להתמודד עם המצב. בעוד שיהיו הורים שילכו עם הגחמות של ילדיהם (כמו בנים שרוצים לשים לק או ללכת לחוג בלט או בנות שמעוניינות דווקא בכדורגל), יהיו כאלו שינסו להכניס אותם לנורמות בכוח, וכתוצאה לאמלל את הילדים.

כמו שכבר הובהר לכוכבים, הרצונות של שיילו עכשיו לא בהכרח מעידים משהו על הנטיות המגדריות והמיניות שלה, במיוחד היום כשיש יותר נזילה בין "דברים של בנים" ל"דברים של בנות" – ולגמרי בצדק. אבל גם אם בסופו של נדבר נגלה ששיילו ידעה כבר מינקות שהיא לא מעוניינת להיות אישה ומעדיפה להיות גבר, כנראה שההורים שלה יקבלו אותה באהבה.

אין ספק שהבחירה שלהם לעבור איתה את התהליכים הללו בפומבי, מבלי להסתיר או להכחיש, עוזרת להורים אחרים להתמודד עם המצב בצורה פקוחה ומקבלת יותר, ולהבין שהשד ממש לא נורא.

הפתיחות האמיצה שלהם מצטרפת לעוד ועוד כוכבים שכבר לא משתפים פעולה עם החלום ההוליוודי, שבמשך עשרות שנים מכר אשליה של שלמות והכריח שחקנים וסלבריטאים אחרים לשמור בסוד את נטיותיהם המיניות, או להבדיל, מחלות שמהן סבלו. הדוגמה הכי מפורסמת כרגע הוא כמובן ברוס ג'נר, שבגיל 65 החליט לצאת מהארון ולגלות כי כל חייו הרגיש כאישה. אבל בנוסף לו היו גם כוכבים דוגמת דמי לובאטו, ששיתפה בדיכאונות, הפרעות האכילה והפגיעה העצמית שחוותה, קים קרדשיאן התראיינה לאחרונה על הקושי שהיה לה להתמודד עם ההערות הזדוניות על המשקל שהעלתה בהריון הראשון ואפילו קארה דלווין הודתה שהדוגמנות גרמה לה לשנוא את עצמה ואת הגוף שלה. שבירת התמונה המושלמת סוף סוף עוזרת לנפץ את האשליה שיש אידאלים שאנחנו אמורים לשאוף לחיות על פיהם, ומבהירה שבסופו של דבר כולנו בני אדם שמתמודדים עם אותן בעיות או אתגרים, ולכן הגיע הזמן שנפסיק להתבייש ונתחיל לקבל אחד את השני, ובעיקר את עצמנו.

אנג'לינה ג'וליבראד פיטברוס ג'נרטרנסג'נדרקארה דלוויןקים קרדשיאןתמר שקולניקתרבות