בגיל 41: טיירה בנקס חולמת להיות אמא

בגיל 41, עם רקורד של קריירת דוגמנות מפוארת, תכנית אירוח מצליחה וכמובן תכנית הדגל ?הטופ מודל הבאה של אמריקה? בהנחייתה, טיירה בנקס מתחרטת רק על דבר אחד – שלא הפכה להיות אמא. ?כשמלאו לי 40, הדבר היחיד שהייתי עצובה לגביו היתה העובדה שאין לי ילדים?, אמרה בראיון למגזין People. ?אני מזכירה לעצמי כל הזמן שהשעון מתקתק?. 

 

עוד באון לייף:

 

בנקס, שיוצאת עם הצלם אריק אסלה במהלך השנתיים האחרונות, חושפת שכבר עברה טיפולי פוריות. ?היו לי לא מעט רגעים עצובים, ואפילו מעט טראומטיים?, היא מודה בראיון. ?ככל שאתה מתבגר, זה נהיה יותר קשה, זה לא משהו שיכול פתאום לקרות?. 

בנקס סיפרה שכבר כמה שנים היא מחכה להביא לעולם ילדים כבר כמה שנים, אבל תמיד העיתוי היה בעייתי.

 

אני מזכירה לעצמי כל הזמן שהשעון מתקתק. בנקס בצילומי התכנית ?הטופ מודל הבאה של אמריקה?

 

?מאז שהייתי בת 24, הייתי מספרת כל שנה שאני מתכוונת להביא לעולם שלושה ילדים. חזרתי על זה כל הזמן בלי הפסקה, ואז המציאות היתה שונה. הייתי צריכה לנהל את כל הקריירה בעצמי, וניסיתי למצוא זמן שלא הגיע. כשהחלטתי שאני הולכת לעשות את זה, גיליתי שזה לא כ?כ פשוט ככל שאתה מתבגר?.

 

בנקס סיפרה כי היא אינה מתכוונת לוותר ומתכננת להביא ילדים בקרוב. ?אני לא רוצה רק ילד אחד. אני מתכנת המלטה שלמה! ואני רוצה להיות האמא שהילדים שלה יכולים לבוא אליה בשביל כל דבר?.

 

אין ספק כי בנקס מוכיחה אינסטינקטים אימהיים בכל הנוגע לליווי וחונכות הדוגמניות הכי בולטות היום, כמו קארה דלוין וקרלי קלוס. בנקס נצפתה בחודש שעבר כשהיא יושבת עם דוגמניות בינלאומיות ועוזרת להן לתכנן את הצעדים הבאים שלהן בקריירה. ?האמת שאנחנו נפגשות כמה פעמים בשנה, עושות מפת אסטרטגיה ומתכננות קדימה, הן הולכות לשלהן ואז אנחנו נפגשות שוב לפגישות נוספות. זה נחמד לראות שמה שהן עושות עובד בשבילן?.

תגובות (0)
הוסף תגובה