תמונת התינוקת שהצליחה לרגש את הרשת

כמו שהקלישאה הכי שחוקה אומרת – תמונה אחת שווה אלף מילים. וכך, למרות שלאחרונה שמענו לא מעט סיפורים ווידויים אישיים על נשים וזוגות שמתקשים או התקשו להיכנס להריון – כמו מארק צוקרברג ואשתו, הדוגמנית כריסטי טיגן, טיירה בנקס וקים קרדשיאן – נדמה שדווקא התמונה של תינוקת אנונימית הצליחה להבהיר את המסע המפרך שלעיתים יכול להיות בדרך לילד.

 

בתמונה, שפרסם Sher Institutes– מכון להפריה בארצות הברית, רואים תינוקת חמודה הישנה בתוך לב עשוי מזרקים, אלו מעידים שההריון והלידה של הפעוטה היה אפשרי בזכות טיפולי הפריה,  והמזרקים המקיפים אותה מסמלים את כל הזריקות שהאם נאלצה לקחת, כחלק מההפריה החוץ גופית. את התמונה שלחה למכון אמא טרייה, כאות תודה לטיפול המסור שעזר לה במסע המפרך.

 

 

כאמור, בשנים האחרונות יותר ויותר נשים מעזות לדבר על הקושי שלהם להיכנס להריון, אחרי הכל זו בעיה איתה מתמודדים 1 מכל שמונה זוגות, כך על פי סקר של המכון האמריקאי להרחבת המשפחה. על פי אותו הסקר, 7.4 נשים אמריקאיות (שזה 11.9 אחוז מכלל הנשים במדינה) עברו טיפולי פוריות במהלך חייהן, ולכן אין פלא שעד כה קיבלה התמונה למעלה מ-14 אלף לייקים של גולשים מרחבי העולם.

 

בנוסף, התמונה עודדה נשים נוספות לעלות את סיפורי טיפולי הפוריות וההפריות שלהן, כמו לינט קולינס ברט, שהעלתה תמונה של שלישיית הילדות שהביאה לעולם דרך הפריית מבחנה.

 

 

"עשור של טיפול פוריות, 5 רופאים, 5 קליניקות, 16 טיפולי הפריה שנכשלו, 2 תהליכי אימוץ שנכשלו", כתבה קולין הולימון ולצד זה העלתה תמונה של התאומות שלבסוף הביאה לעולם דרך הפריה חוץ גופית.

 

 

ואילו טרי דור סמית העלתה תמונה של צעירה יפיפה ולידה הפתיעה עם הכיתוב "תינוקת ההפריה החוץ גופית שלי כבר בת 20".

 

 

"כל זריקה וכל דמעה היו שוות כדי לחכות לשני הניסים האלו", כתבה איימי וולטרס מיירניק לצד תמונה של התאומים שלה. 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה