כריסי טיגן: דוגמנית-העל שלא מתחנפת לאף אחד

אם אתם אוהבים את הדוגמניות שלכם דקות עם מבט חלול, כנראה ששבוע האופנה בניו-יורק זה המקום בשבילכם. תכינו את עצמכם שיותר מדיי אוכל כנראה לא יהיה שם, אז דאגו להצטייד בהרבה נושאים אינטלקטואליים כדי שיהיה לכם במה להאכיל את התאים האפורים. אם מאידך הקיבה שלכם מבינה עניין, הרימו טלפון לכריסי טיגן,

דוגמנית, ידוענית, בשלנית ואישה שאפשר לחבק ולא לפחד לשבור לה את העצמות. טיגן בת ה-29, היא מפגן של נשיות סקסית, מלאת כריזמה ובטחון עצמי – יעידו על כך קימוריה שזכו לפאר כבר מספר פעמים את דפי הכרומו הנוצצים של הספורטס אילוסטרייטד, והיא אפילו זכתה לככב על השער שלו ב-2010, כבוד השמור לסופרמודלז מהשורה הראשונה.

עוד באון לייף:

מעבר להיותה דוגמנית מצליחה ומבוקשת, היא גם אשתו של הזמר המצליח ג'ון לג'נד, מתחזקת חשבון טוויטר משעשע לצד חשבון אינסטגרם סקסי ונועז, ותאמינו או לא, בלוג בישול עסיסי (וספר המבוסס עליו) שכולל הרבה יותר מחסה ברוטב כלום. היא בשלנית מדופלמת, ורחמנא ליצלן, אפילו אוכלת את המטעמים שהיא מבשלת בהנאה לא קטנה מבלי לפחד שתיעצר על ידי משטרת ה-60-90-60.

"אני אוכלת הכל. למעשה, אני יותר בקטע של אכילה אפילו מבישול. לאכול אוכל טוב במסעדה טובה זה בדיוק בשבילי. אין משהו שאני אוהבת יותר", חשפה בראיון למגזין ווגאס. בדיוק כפי שהיא מתבלת את המאכלים שלה בנדיבות ובלי פחד, טיגן גם אינה חוששת לתבל את חשבונות האינסטגרם והטוויטר שלה בתמונות נועזות הכוללות לא פעם עירום של ממש, כזה שכבר הוביל לא פעם לצנזורה מצד הרשתות החברתיות.

מתבלת גם את האוכל וגם את חשבון האינסטגרם. טיגן (צילום: Instagram)

אם יש לה מה להגיד, היא תפתח את הפה

כשנבחרה על ידי המגזין W לאחת הדוגמניות הסקסיות ברשת, טיגן חגגה את המאורע המרטיט בתמונת עירום חושפת פטמות, שצונזרה במהירות על ידי משטרת הצניעות של אינסטגרם, בתואנה (וטענה) כי היא מפרה את חוקי הרשת. טיגן לא התייאשה, וכמתקפת נגד הטרילה את הרשת בגרסאות שונות של אותה התמונה שצונזרו כמובן אף הן כמעט באותה המהירות בה עלו תוך שהיא עושה טיזינג לכל אותם שומרי מוסר קשוחים עם הכיתוב: "הפטמה הזו הושתקה באופן זמני אך תחזור".

תמונה נוספת שהעלתה ומחקה כמעט באותה המהירות, תיעדה אותה במערומיה בסשן שיזוף שהצליח לעורר לא מעט תגובות "זו תמונה שאמא שלי צילמה והעליתי. לא חשבתי שזה יגרור כל כך הרבה תגובות. נוספו לי 13,000 עוקבים מיד אחרי", סיפרה בראיון. היא לא תפחד להעלות סלפיז נטולי איפור או כאלה החושפים צלוליטיס או חבלות לא פוטגניות שנגרמו כתוצאה מאימון כושר או התנגשות חסרת מזל במגירה בבית. לפני כמה חודשים העלתה תמונה של סימני המתיחה שלה, וגרמה לאלפי נשים אחרות לעשות כמוה בגאווה. גם בטוויטר היא מפגינה חוש הומור מרענן עם ציוצים דוגמת "יש לי תמיד פתק בכיס שכתוב בו 'ג'ון עשה את זה' למקרה שימצאו את גופתי. אני פשוט לא רוצה שיתחתן שוב".

התמונה שהוסרה על ידי אינסטגרם שוב ושוב ושוב. צילום השער למגזין W

טיגן רחוקה מלהיות פלאס סייז או אפילו קרוב לזה – היא נשית וסקסית ולגמרי דוגלת באמרה If you've got it, flaunt it וכמה שיותר. היא לא תרעיב את עצמה למוות רק כדי להיראות גרומה וחולנית, גם אם זה יעלה לה בעבודה כמו שקרה לה עם רשת האופנה Forever21 שפיטרה אותה בגלל משקלה.

גם בכל הקשור לדעותיה, טיגן רחוקה מלהיות תפלה כחסה מיובשת ומזכירה יותר צ'ילי חריף. אם יש לה מה להגיד, תהיו בטוחים שהיא תפתח את הפה ותגיד אותו מבלי לחשוש מהתגובות או מכמה מה שאמרה מתיישב ומתיישר עם המוסכמות החברתיות או עם מה שנחשב פוליטיקלי קורקט. היא תחשוף פרטים אינטימיים מחיי הזוגיות שלה עם לג'נד, תשתף באנקדוטות משעשעות או מביכות מחייה, תביע את דעותיה הפוליטיות ובאופן כללי לא באמת תדפוק חשבון לאף אחד כולל לעוקבים ומעריצים שמצליחים לעלות לה על העצבים.

האישיות הצבעונית והבטוחה שלה הפכה אותה בשנים האחרונות לא רק לדוגמנית מצליחה אלא גם לאושיית רשת מובילה ולכוכבת מבוקשת בתוכניות השונות ועל השטיחים האדומים. כראוי למי שאינה מפחדת לומר את אשר על ליבה, חשפה לאחרונה בתוכנית האירוח FABlife כי היא ולג'נד מתקשים בהבאת ילד לעולם וזעמה על ההתעסקות החטטנית הבלתי פוסקת בסטטוס הביציות והרחם שלה. כמה שבועות אחר כך כל הרשת התרגשה בשביל השניים, כשנודע שהשניים מצפים בשעה טובה לילדם הראשון.

אישיות מבוקשת על השטיח האדום. טיגן (צילום: Instagram)

טיגן לא תתנצל, לא תתרפס ולא תעשה הכל רק כדי לרצות עוד בעל כיסים עמוקים בביצה. היא סלבית שיודעת בדיוק מה היא שווה, וככזו, תרשה לעצמה להכתיב את הכללים. מי שזה לא מתאים לו, יכול ללכת לאכול את הלב. היא אפילו תמליץ לו על מתכון.