מוסקינו מציג: חולצות שמעודדות הפרעות אכילה

אם אתן לא שונאות, כועסות, מאמללות את עצמכן מספיק, אולי מוסקינו יכול לעזור לכן עם זה. מותג העל הוציא לאחרונה חולצות שהכיתוב שלהן עושה מה שמכונה בימים אלו – פוד שיימינג.

 

בין ההדפסים של החולצות מופיע כזה המציג גלידה בגביע שלידו סימן האומר כי הקלוריות שבה שוות לחצי שעה קפיצה בחבל. חולצה אחרת מסתפקת בכיתוב "100 אחוז נטול שומן". במקרה וזה עשה לכן חשק, אתן יכולות לרכוש את החולצות בתמורה ל-130 דולר בלבד. הפרעות האכילה שעלולות לבוא איתן, הן לגמרי בחינם.  

 

 

 

כבר כמה שנים שעולם האופנה גורם לנו להרגיש רע עם בערך כל מה שאנחנו מכניסות לפה, ועולם הכושר והדיאטות גוער בנו לעלות על ההליכון ולהתחיל לשרוף קלוריות כמה שיותר מהר וכמה שיותר הרבה. אבל כנראה שבמוסקינו החליטו שכל אלו לא עושים את עבודה שלהם מספיק טוב, ושיש יותר מדי נשים שעדיין מרשות לעצמן לאכול גלידה או המבורגר ואז גם – רחמנא ליצלן – מוותרות על אימון בחדר כושר.

 

לא ברור מי הן הנשים שיבחרו להתהלך עם חולצות שמעודדות סירוס עצמי, הימנעות ורזון, ולמה מוסקינו חשבו שיש מספיק כאלו על מנת להוציא ליין שלם. אנחנו, בכל אופן, למרות כל הקלישאות שמתלוות למחאות ה"נשים האמתיות", בכל זאת נעדיף להשקיע את הכסף שלנו בבגד שזועק "טוב לי עם מי שאני" ולא כזה המזכיר לנו כל הזמן עד כמה אנחנו לא בסדר, ועד כמה אנחנו צריכה להתנצל על כל בחירה שאנחנו עושות בחיים, גם אם היא לא נוגעת לאף אחד אחר.  

תגובות (0)
הוסף תגובה