האושיה: רות אלבז

איפה את עובדת באמת? ב-spraedit, מדיה חברתית, הנה קחו לינק
 

כמה זמן ביום את בפייסבוק? מה זה פייסבוק?

 

האישה שלדעתך הכי שווה לעקוב אחריה? אסיף שרתוק, אסיף היא עגנון בסביח, חווית צפייה ב?מאסטר שף? בחברת אוסקר ויילד, מוצרט באירוויזיון, והבנת את הקטע. 

 

הפנייה/תגובה שהכי רגשה אותך? "שלום, אני עובד בשיווק באינטרנט, אפשר לשאול אותך שאלה"?

 

הפנייה/תגובה שהכי עצבנה אותך? מיכל צפיר, כל מה שהיא כותבת, היא מביכה אותי, היא מעליבה אותי כאישה וכבנאדם, וחוצמזה איזה בטן יש לה אני מקנאה.

 

אם יחסמו את הפרופיל שלך בפייסבוק לצמיתות, מהי תכנית המגירה שלך? להתחתן, להביא ילדים ולפתוח להם פרופיל פייסבוק ואז להשתלט עליו.

 

הדבר הכי טוב שרשתות חברתיות הביאו לעולם? הכרתי המון המון אנשים מדהימים בפייסבוק, חלקם החברים הכי טובים שלי, חלקם גם מושא אהבה נסתר, זה בעצם בא ביחד אצלי- אני מאוהבת בכל החברים שלי. גם באבא שלי אבל זה לראיון אחר.

 

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? זה מתחלק לשניים: החרדה החברתית שזה מעצים, התחושה שאת נמדדת כל הזמן לפי מספר הלייקים של הסטטוס האחרון שלך ואיך כולם יפים ונכונים שם ואת חייבת לכתוב בלי שגיאות כתיב- זה ממש קשה. הדבר השני: הצל.

 

בעיניי פייסבוק הוא: פלטפורמה לביטוי המחשבות שלי ולעורר שיח ציבורי וכך להשפיע ולשנות אותו. חחחח סתם, זה המקום לשלשול המילולי שלי.

 

רוב הסטטוסים שלי עוסקים ב: זה די קל, תבנית פשוטה- דדי אישיוז, תסביך אחות תאומה, כל מיני דברים שמגיעים לי ואני לא מקבלת, חצר מלך מרוקו ועוד קצת אקטואליה.

 

הסטטוס הכי מצליח שלי: זה היה סטטוס על חנוך לוין. כן, תמונה שלי בגופיה קוראת חנוך לוין.

 

אני אעשה לך אנפרנד אם: תגידי שאחותי יותר יפה ממני, את רואה התבנית פשוטה.

תגובות (0)
הוסף תגובה