האושיה: נטלי הולדינג

 

איפה את עובדת באמת? צלמת בעלת עסק פרטי

כמה זמן ביום את בפייסבוק? אויש, יותר מידי. טוב, בעצם לא, זה יותר מידי למי שלא משתמש בזה ככלי, ואני כן. פייסבוק זה כלי תקשורת וחלק בלתי נפרד מההתנהלות העסקית שלי.

האישה שלדעתך הכי שווה לעקוב אחריה? הסופרת מרסל מוסרי, אני מאמינה שדרך כתיבה של אדם אפשר להגיע עד לעומקי נשמתו. ואני אוהבת את הנשמה שלה.

הפנייה/תגובה שהכי רגשה אותך? אני מקבלת המוני מכתבי תודות, ואני גם מהמתרגשות בקלות (גם בכיינית לא קטנה, מודה), אבל אחת שהכי ריגשה אותי הייתה מאשה, אמא ובת שסיפרה לי על המהפך המשפחתי לטבעונות שעשו ועל התהליך של החלמתו של אביה ממחלה קשה, כשהיום הוא כבר בריא, היא נקפה את ההצלחה לזכותי ובכלל את כל המעבר, זה היה עבורי המון, בנשימה אחת היא סיפרה לי שבעצם, הצלחתי להציל גם חיות וגם בני אדם.

הפנייה/תגובה שהכי עצבנה אותך? אני מקבלת המון גם מזה, הכי עצבנה אותי….מממ… לא עולה לי משהו ספציפי, אבל אני בטוחה שזה קשור איכשהו להכפשת שם מדינת ישראל, אני המון עסוקה בהסברה ויש אנשים מרירים שמוצאים אותי מדעתי.

אם יחסמו את הפרופיל שלך בפייסבוק לצמיתות, מהי תכנית המגירה שלך? קודם כל, סביר להניח שאני אעבור תקופה לא קלה, זה מבחינתי נורא!!!
אני אפנה לכל גורם אפשרי, מכל כיוון, ואנסה לשנות את המצב.
אם לא אצליח, ללא ספק אפתח פרופיל חדש ואתחיל מהנקודה שעצרנו בה.
(סביר להניח שאפתח את הפרופיל החדש כבר מהשניה שאחסם ואז אעבוד על שינוי הגזירה הרעה).

הדבר הכי טוב שרשתות חברתיות הביאו לעולם? תקשורת וידע. דרך התקשורת הזאת מגלים המון אמת על אנשים והעולם.

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? ציניות. אותה תקשורת גם גורמת להמון אנשים להקצין את התגובות שלהם. בנוסף יש המון מתנגדי פייסבוק לדוגמה, שמשום מה מוצאים לנכון להתנגד למדיה, דרך המדיה. אותי זה משעשע smile emoticon

בעיניי פייסבוק הוא: הבית השני שלי, העולם הוירטואלי שלי.
כאדם שחיה בחו"ל כבר שנים רבות, את רוב התקשורת שלי עם הארץ אני עושה דרך זהכיום מאוד קשה לי לדמיין מציאות ללא פייסבוק.

רוב הסטטוסים שלי עוסקים ב: אוכל, טבעונות, קיום, הורות, צילום, חוויות מטיולים בעולם ומידי פעם אני מרשה לעצמי להחשף גם בסטטוס אישי.

הסטטוס הכי מצליח שלי: סטטוס שמשחזר את המפגש שלי עם בעלי והגעגועים שלי אליו כשהוא שירת באפגניסטן בשטח עויין.

אני אעשה לך אנפרנד אם: מ-אוד קשה להביא אותי למצב של מחיקת חבר או חסימה. אני נותנת יותר מהזדמנות שניה לכל אדם, אפילו לאנשים שמטרתם היא לפגוע בי, אני מפנה מקום לתת תשומת לב, לדבר, לשבור את המעגל הזה שנכנסו אליו, לרכך את הכעס, למצוא דרך לגשר ולקבל את השוני.
רק אם אין תיקוה, ואותו אדם הוא ממש טרול מדיה שכותב לי על הוול איומים (לרוב על בסיס פוליטי), אז אאנפרנד.

תגובות (0)
הוסף תגובה