איך לשמור על האהבה במשך 30 שנה

בגיל 17 פגשה פטרישיה בחור בלונדיני תכול עיניים. היא היתה בטוחה שמדובר בתייר, אבל מהר מאוד התברר לה שמדובר בבחור שגר לידה ושאפילו יש להם חברים משותפים. השניים התחברו מהר מאוד, והיום הם כבר חוגגים 30 שנה ביחד. "כבר באותו יום התקשרתי הביתה ואמרתי לאמא שלי 'מצאתי את אהבת חיי', היא חשבה שאני הוזה", משחזרת פטרישיה.

 

 

מאז הפגישה הראשונה שלהם, פטרישיה ואמיר עברו הרבה טלטלות. אחרי הצבא הוא נסע לטיול בדרום אמריקה. פטרישיה, לעומת זאת, נשארה כמה חודשים אצל אבא שלה בצרפת. בהמשך היא התקבלה ללימודי תקשורת במונטריאול ואילו אמיר נשאר בארץ. "חברות שלי חשבו שאני ממציאה אותו וביקשו שוב ושוב הוכחה שהוא קיים". לבסוף, אמיר חבר אליה בקנדה.

 

אחרי מספר שנים, פטרישיה הרגישה שהגיע הזמן להתחתן, אז היא התחילה לרמוז לאמיר ועל דעת עצמה ארזה מזוודה לשניהם. היא אמרה לו שייקח אותה לסוף שבוע והוסיפה: "אם יש לך משהו לשאול, תשאל". למרבה המזל, אמיר הבין את הרמז, לקח אותה לווגאס, ובאמצע הרחוב הראשי של ווגאס הציע לה נישואין.

 

השניים התחתנו בווגאס חתונה אזרחית, ואז בשנת 1997, החליטו לעשות את זה דרך הרבנות, בפני המשפחה והחברים. מאז הספיקו השניים להביא שלושה ילדים והזוגיות ביניהם עדיין פורחת. ?אני מרגישה שאני כבר לא זוכרת מי הייתי לפני אמיר", מספרת פטרישיה, "זה כאילו משהו שתמיד היה ועדיין ממשיך. אני מסתכלת אחורה ורואה שיש בינינו הרבה היסטוריה ביחד". 

 

 

המאפרת יעל יעקבי מסבירה איך איפרה את פטרישיה:

"פטרישיה התזזיתית היא בחורה שאיננה מורגלת באיפור כמעט כלל ומכיוון שהמטרה שלנו היתה לזרום עם הנערה החמודה שהיתה, איפרתי אותה כך שלא תראה לעצמה זרה במראה: טכניקת עישון קלילה רק במסגרת העיניים בגווני אפור וסגול מעושנים, כאלה שמחמיאים מאד לעיניים בהירות, נגיעה קטנה של ברונזר על עצמות הלחיים ושפתון בגוון ניוד-טבעי מאד, אשר לא ירגיש לה "מאופר" מדי. בסופו של דבר, התלתלים הנהדרים שלה, הם אלה אשר נותנים את הטון למראה הנערי שהיא מצליחה לשמר מאז התיכון". 

תגובות (0)
הוסף תגובה