אל תוותרי על החלום הבא שלך!

את זוכרת מתי בחרת את תחום העיסוק שלך? מי גרם לך לחשוב על המקצוע שבחרת? את מי הערצת ורצית להיות כמוה? בין אם בחרת את המקצוע שלך מתוך אהבה ובין אם בחרת מתוך רצון להתפרנס ממנו, היום את עשויה לרצות להיות במקום אחר, לחוות חוויות חדשות ולהתמודד מול אתגרים שונים.

 

5, 10 או 15 שנה אחרי הכניסה לעולם העבודה, תחומי עניין משתנים, נסיבות חיים מובילות לרצונות חדשים.

 

וכאן המקום לספר על נטע – המרכז לפיתוח קריירה: נטע (ארגון ללא מטרות רווח) היא בית לנשים שרוצות לממש את עצמן בעבודתן. למה בית? כי בנטע מבינים היטב את הדילמות שמלוות נשים רבות לאורך הקריירה. מבינים לעומק את מכלול השיקולים שקיימים אצל נשים בבואן לקבל החלטה אודות הקריירה שלהן. לא רק מה אני רוצה ומה מתאים לי, אלא האם זה יתאים למשפחתי, האם אוכל לשלב בתפקיד אליו אני שואפת את מגוון הפעילויות האחרות שחשובות לי לא פחות?

 

 

קורס גיבוש הזהות התעסוקתית בנטע, מאפשר לחשוב ולהתלבט, יחד עם נשים החוות דילמות דומות, לגבי המשך הדרך המקצועית. הקורס פותח מרחב להתבוננות פנימית ומאפשר בדיקה של מרכיבי הזהות התעסוקתית כגון: תחומי עניין וצרכים תעסוקתיים, כישורים לצד חסמים, שאיפות וערכים.

 

ב-18 בנובמבר יפתח בנטע מחזור נוסף של קורס "גיבוש הזהות התעסוקתית", שילוב ייחודי של לימוד קבוצתי לצד ליווי פרטני.באמצעות למידה חווייתית, המשתתפות תקבלנה כלים אשר יסייעו להן להחליט בנוגע לכיוון התעסוקתי הרצוי להן.
 

מנחת הקורס: מרים שפיר, יועצת קריירה, בעלת תוארM.A  בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.

– הקורס ילווה על ידי הפסיכולוגית התעסוקתית של העמותה, ד"ר לירן דנסקי ברנגה.

– הקורס יתקיים במשרדי "נטע – המרכז לפיתוח קריירה" ברחוב לח"י 28, כניסה א', בני ברק

 

פתיחה: יום רביעי 18.11.15.

שעות פעילות: ימי ד', 18:30 – 21:30.

מבנה התכנית: 6 מפגשים קבוצתיים בני 3 שעות ו-2 מפגשים אישיים עם ד"ר דנסקי ברנגה

מפגשים אישיים: יתקיימו לאחר סיום הקורס בתאריכים קבועים ובתיאום מראש (עד 90 יום מסיום הקורס).

 

לקבלת פרטים ולרישום: 03-9400444 או netta@netta.org.il

תגובות (0)
הוסף תגובה