אפרת אנזל חוזרת להחלטה הכי קשה שהיא לקחה בחיים

כשאפרת אנזל, עיתונאית, מגישת טלוויזיה ויועצת קולינרית, היתה בת 28, היא ביקרה עם חברה בשוק הכרמל. מה שלרובנו יהיה עוד סיבוב שמסתכם בחיפוש אחר ירקות ובהתחמקויות מהצפיפות, היה עבור אנזל רגע מכונן. שתי תמונות מהביקור הזה, שצולךמו על ידי החברה, מספרות את סיפור הרגע הזה. "את כל כך זורחת", אמרה לה החברה, ואז הבינה אנזל שהיא חייבת לעשות תפנית דרמטית בחייה. צפו ב"חוזרת לרגע" של אפרת אנזל:

 

 

בגיל 28 נסעה אפרת אנזל לקורס בישול בצרפת. באותם ימים היא היתה סטודנטית שנה חמישית לרפואה, מסלול תובעני וקשה שבו, כך חשבה, תדבר כל חייה. 

כמי שמבשלת מגיל ארבע, החיבה למטבח היתה תמיד קיימת, אבל לא כאופציית קריירה. רק אחרי החזרה מקורס הבישול, היא הבינה עד כמה היא מאושרת, משוחררת ו"במקום האמתי שלה" ליד אוכל, ובהחלטה דרמטית עזבה את לימודי הרפואה והלכה בעקבות התשוקה שלה.

 

מאותו רגע נכנסו חייה של אנזל לרכבת הרים עם קצב מסחרר והרבה תפניות מפתיעות: היא הגישה פינות בטלוויזיה (אצל אודטה, למשל), הנחתה תכניות בוקר עם קובי מחט ואקי אבני וכן מספר של תכניות בריאות (כי כמובן שלשנות לימודי הרפואה שלה היו יתרונות רבים גם בתחום הזה).

 

לפני שלוש שנים התחילה אנזל לכתוב טור קולינרי ב"טיים אאוט" כי הבינה שהמשיכה שלה לאוכל והאהבה הגדולה חייבת לצאת החוצה. בהמשך לכך הקימה לפני כשנה עסק לייעוץ קולינרי ושיווקי למסעדות, וכן פתחה בלוג בו היא כותבת על אוכל ועל מסעדות. בנוסף היא גם כותבת על אוכל במקומות נוספים, בהם המגזין הקולינרי "על השולחן".

 

כל אלו קרו בעקבות אותו רגע מכונן, לכן אין פלא שעכשיו ביקשה אנזל לחזור לביקור ההוא בשוק הכרמל, שם הבינה איפה הלב שלה באמת נמצא.

 

סטיילינג: גאלה רחמילביץ'. בגדים: טלי אימבר

 

המאפרת יעל יעקבי מסבירה כיצד איפרה את אפרת אנזל: 

  "לאפרת יש תווי פנים נהדרים לאיפור-עצמות לחיים מודגשות, עיניים יפהפיות ושפתיים מצויירות. כל חלק שהייתי בוחרת להדגיש היה עובד. אני החלטתי ללכת ולשים את נקודת הפוקוס על העיניים מלאות ההבעה שלה.

בחרתי בצלליות בגוונים מעושנים (TAUPE, גווני חום-אפרפר מטאליים), משהו שיכול אפילו לעבוד ביומיום מבלי להראות עמוס מדי. את הריסים העליונים והתחתונים תחמתי בעפרון עיניים שחור אותו טישטשתי למראה מעושן ומעליו הנחתי צללית שחורה מעושנת. סיימתי בהדגשת הריסים במסקרה מעבה.

את הגבות של אפרת הדגשתי באמצעות עפרון גבות ייעודי ולמען הבטחת העמידות הנחתי מעליו צללית בגוון חום אפרפר. עצמות הלחיים הודגשו בברונזר בגוון טבעי וכמו כן גם השפתיים קיבלו נגיעת לחות רכה בגוון מוקה. יחד עם המייקאפ בעל הגימור הטבעי התקבל מראה ביוטי נקי למדי אך כזה שנותן דגש לכל תו בפניה היפות". 

תגובות (0)
הוסף תגובה